Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Neapzinīgi autobraucēji bojā Zirgu salas jauno stāvlaukumu


atlikušas 250 zīmes


Neapzinīgi autobraucēji bojā Zirgu salas jauno stāvlaukumu (7)

Autors: Andra Ratkeviča, Dabas aizsardzības pārvaldes Kurzemes reģionālās administrācijas sabiedrisko attiecību speciāliste
Ceturtdienā, 17. decembrī, 2015 | BIRKAS: Zirgu sala , autostāvvieta , ezers , skatu tornis , dabas pārvalde , huligānisms
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Aigars Štāls

Dabas aizsardzības pārvaldes ierīkoto atpūtas vietu Zirgu salā pēdējās nedēļās iecienījušas ne tikai liepājnieku ģimenes un tūristi, bet diemžēl arī pārgalvīgi autobraucēji.

Dabas aizsardzības pārvalde decembra sākumā nodeva ekspluatācijā ar Eiropas Savienības Kohēzijas fonda atbalstu tapušo jauno dabas tūrisma infrastruktūru dabas lieguma "Liepājas ezers" Zirgu salā: jaunu stāvlaukumu, gājēju celiņus ar soliņiem un atkritumu urnām, putnu vērošanas torni un informācijas stendu.

Pēdējās nedēļās šo objektu pastaigām un brīvā laika pavadīšanai iecienījušas ne tikai liepājnieku ģimenes un tūristi, bet diemžēl arī pārgalvīgi autobraucēji.

Pārvalde konstatējusi, ka jaunais Zirgu salas stāvlaukums regulāri tiek bojāts: no uzbūvēšanas brīža to izvago bremzējošu riepu nospiedumi jeb tā saucamās "saulītes". Arī pēc atkārtotas laukuma izlīdzināšanas neilgā laikā postaža tiek radīta no jauna.

Par notikušo informēta policija.

Dabas aizsardzības pārvaldei pateicas visiem, kuri līdz šim ziņojuši iestādei par ļaundariem, kas posta publisko infrastruktūru dabas teritorijās, un aicina atsaukties ikvienu, kam varētu būt kāda informācija par veiktajiem posta darbiem Zirgu salā, nepalikt vienaldzīgiem un ziņot policijai!

Tāpat pārvalde aicina ikvienu dabas un kultūrvēsturisko objekta apmeklētāju būt saudzīgiem pret rūpīgi veidoto un sabiedrībai domāto infrastruktūru, lai baudītu dabas un kultūrvēsturiskās vērtības sakoptā vidē!


Sludinājums

dd
06:49 | 17/12/15
ZIŅOT
(-1)
(5)
+

par ko maksā poličiem?

bb
09:10 | 17/12/15
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Dīķim neinteresē

Liekulība
09:15 | 17/12/15
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Kad jālielās, tad Sesks ar saviem pakalpiņiem sit pie krūtīm - mūsu nopelns!Bet, kad jānosargā, tad uzgriež muguru?

jopcik
09:50 | 17/12/15
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Varbūt katram pie pakaļas jāsēž? Tā ir urlu cienīga attieksme pret savu pilsētu un vidi.Pašiem jāmainās ,nevis jāgaida kad Sesks vai Dīķis sodīs.

likums un kartiba
12:39 | 17/12/15
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Kalnmeijers ludza lai policiju par sikumiem netraucejot...

Profans
15:00 | 17/12/15
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Kas ir saulite,vai ir sakars ar bremzi,vai tomer spoleshana ?

Andron Mc
18:42 | 17/12/15
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Cik liels sods būs būvniekam un cik tiem pajolēniem kuri norakstija tos 333k€ no budžeta?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki