Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Nedēļas nogalē notiks zemessardzas mācības


atlikušas 250 zīmes


Nedēļas nogalē notiks zemessardzas mācības (1)

Ceturtdienā, 14. februārī, 2019 | BIRKAS: zemessardze , mācības
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Modris Helds

Nedēļas nogalē, 16. un 17.februārī, notiks zemessardzes mācības, kas notiks arī Liepājas pilsētas teritorijā, informē Zemessardzes 4.Kurzemes brigādes štāba speciāliste Guna Štolcere.

Zemessardzes 4.Kurzemes brigādes  44. kājnieku bataljona zemessargu mācības notiks posmā Liepāja – Šķēde un posmā no Atmodas bulvāra 9 līdz Liepājas un Grobiņas robežai. Mācībās piedalīsies ap 15 zemessargiem un karavīriem.  Apmācība norisināsies iepriekš saskaņotās teritorijās.

Iedzīvotāju ievērībai!
Apmācību laikā notiks pārvietošanās ar kājām un transporta līdzekļiem pa autoceļu 5(7)A Liepāja–Šķēde un Grobiņas novada un Medzes pagasta autoceļiem un meža stigām.

Nacionālie bruņotie spēki jau iepriekš atvainojas par sagādātajām neērtībām un lūdz ar sapratni izturēties pret Zemessardzes militārajām aktivitātēm.

Zemessardzes 4.Kurzemes brigāde aptver visu Kurzemes novadu un daļu Zemgales novada teritorijas. Brigādes pakļautībā atrodas štābs Kuldīgā, trīs kājnieku bataljoni Liepājā, Dobelē un Ventspilī, viens nodrošinājuma bataljons Kuldīgā un viens kaujas atbalsta bataljons Jelgavā.


Sludinājums

_______________________
09:07 | 15/02/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Prozīt !!!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki