Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Neizdodas atrast pār bortu pārkritušu kuģa apkalpes locekli


atlikušas 250 zīmes


Neizdodas atrast pār bortu pārkritušu kuģa apkalpes locekli

Piektdienā, 14. aprīlī, 2017 | BIRKAS: glābšana , osta , kuģis Skrunda , Jūras spēki
Izdrukāt Ziņot
FOTO: no mil.lv

Ceturtdien jūrā 85 kilometrus no Liepājas ostas pār bortu pārkritis zvejas kuģa apkalpes loceklis, un glābējiem nav izdevies viņu atrast, aģentūru LETA informēja Krasta apsardzes dienests.

Ap pulksten 18 Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs saņēma izsaukumu no zvejas kuģa "Daniels", taču sakaru pārtraukuma dēļ tālāka informācija par izsaukšanas iemesliem nesekoja. Pēdējās zināmās zvejas kuģa koordinātes bija 85 kilometri no Liepājas ostas.

Uz notikuma vietu norīkots patruļkuģis "Skrunda". Glābēji noskaidrojuši, ka viens no zvejas kuģa apkalpes locekļiem ir pārkritis pār bortu.

Vēlāk arī dots rīkojums Gaisa spēku aviācijas bāzes helikopteram un Zviedrijas bruņoto spēku glābšanas helikopteram doties uz notikuma vietu un pārmeklēt meklēšanas rajonu.

Meklēšanas darbos papildus tika piesaistīti zvejas kuģi "Briedis" un "Nautilus", kā arī kuģis "Balt Flot 12", kas devās uz Kaļiņingradu.

Naktī operācija tika pabeigta, bet cilvēks netika atrasts. Patruļkuģis "Skrunda" pavadīja zvejas kuģi "Daniels" līdz Liepājas ostai.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki