Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Nelegālās izgāztuves nekur nav pazudušas


atlikušas 250 zīmes


Nelegālās izgāztuves nekur nav pazudušas (5)

Autors: irliepaja.lv
Pirmdienā, 15. aprīlī, 2019 | BIRKAS: EKO Kurzeme , atkritumi , talka , Ludmila Rjazanova , Dome
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Ludmila Rjazanova

Papildināts. Pašvaldība 27.aprīlī plāno gadskārtējo pavasara talku, kad nāksies savākt arī daudzviet nelegāli izgāztos sadzīves atkritumus.

Slavējamu centību jau parādījusi domes deputāte Ludmila Rjazanova, kas pašvaldības dienestus un amatpersonas informējusi par vairākām nelegālām sadzīves atkritumu izgāztuvēm, turklāt paradoksāli, ka tās atrodas blakus vienai no atkritumu apsaimniekošanas kompānijām – "Eko Kuzeme".

"Pievēršu jūsu uzmanību sadzīves atkritumu "poligoniem" pilsētas teritorijā. Šīs kaudzes ir Ezermalas ielā, blakus "Eko Kurzeme"," savā vēstulē domes izpilddirektora vietniekam Mārtiņam Tīdenam un Vides nodaļas vadītājai Dacei Liepniecei norāda deputāte.

Rjazanova norāda, ka "tās ir sekas atkritumu apsaimniekošanas sistēmas organizēšanai pilsētā":

"Kāds gribētu samazināt savus izdevumus par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, piegružo teritorijas, kur neviens neredz. Šādu vietu pilsētā ir daudz. Kārtējo reizi būs jātīra talkas laikā un jāmaksā no kopējā maka, bez tā, ka jau maksājam par "gaisa" izvešanu, Toma ielā 7 izvešanas reizes nedēļā un mēnesī netika samazinātas, bet tur dzīvo iedzīvotāji ar zemiem ienākumiem (sk.deputātes viedokli šeit)".

Papildināts. Kā pastāstīja Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides daļas vadītāja Dace Liepniece, 27.aprīlī notiek visas Latvijas Lielā talka, kurai  ikviens var pievienoties. Uzzināt aktuālo informāciju par talku var talkas oficiālajā mājaslapā www.talkas.lv.

Arī Liepājas pilsēta ir pievienojusies kustībai un interesenti var pieteikt savas talkas, kas jau šobrīd arī notiek. Līdz šim rītam Liepājā ir pieteiktas 30 talkas. Katrs var kopt  savu teritoriju, bet pašvaldība ir apsekojusi arī publiskas vietas pilsētā, kuras nepieciešams sakopt, un top karte ar šīm vietām. Tuvāko dienu laikā tā tiks publicēta, un talkotājiem, kuriem nebūs savas kopjamās teritorijas, būs iespēja izvēlēties kādu no piedāvātajām.
 


Sludinājums

Mhm
10:44 | 15/04/19
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Pašvaldības policijai vajadzētu būt vērīgākai, gan jau varētu pieķert vai sameklēt gružotājus

mežs
13:56 | 15/04/19
ZIŅOT
(-0)
(6)
+

Ja vēl cels gružiem cenas, tad diemžēl tā ir mūsu nākotne

hfhryr
15:18 | 19/04/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Un cenai tur galīgi nekādas nozīmes Vienkārši bidlas

hfhryr
15:17 | 19/04/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Bidlas jau mums daudz, liels %

gružu izgāztuve
11:08 | 16/04/19
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

...un nepazudīs. Bet mums taču ir talkas diena, talkotāji sakārtos, un kamēr būs aktuālas tik glupas kampaņas, tik ilgi arī gružos. Attēla redzamie ir būvgruži un nevis sadzīves, tārad secinājums , ja ieviestu depozīta sistēmu būvgružiem , tad arī vide nebūtu tik piedrazāta, būvgruži pazustu no ielu stūriem tāpat kā metāllūžņi, ko bezpajumtnieki jau ir savākuši un nodevuši.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki