Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Noliedz, ka jaunie apgaismes stabi palikuši bīstami


atlikušas 250 zīmes


Noliedz, ka jaunie apgaismes stabi palikuši bīstami (3)

Pirmdienā, 20. jūnijā, 2016 | BIRKAS: drošība , Komunālā pārvalde , apgaismojums , Brīvzemnieka iela
Izdrukāt Ziņot
FOTO: irliepaja.lv

Nedēļas nogalē pie viena no Friča Brīvzemnieka ielas namiem nesen uzstādītā apgaismes staba gaismeklis bīstami šūpojās tikai elektrības vados, biedējot garāmgājējus ar uzkrišanu virsū.

No malas raugoties, nebija saprotams, kā tāda ķibele vispār ir iespējama. Pirmkārt, tajā vietā apgaismes staba virsotnei bez speciālas tehnikas nav iespējams piekļūt. Otrkārt, lai nolauztu gaismekli no stiprinājuma, vajadzīgs pamatīgs spēks. Diez vai to varētu izdarīt putns vai drons. Staba pamatne nebija saliekta un atradās taisnā leņķī. Visai drīz piebrauca firmas "Oms" tehnika un sāka bojājuma novēršanu.

Vai modernizētā pilsētas apgaismes sistēma ir brāķis un pati sākusi brukt? Un cik šāda defekta labošana izmaksā pilsētai?

Pēc atbildēm portāls vērsās "Komunālajā pārvaldē". Tās sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls nomierina liepājniekus, visiem ielu apgaismojuma balstiem un gaismekļiem ir visi nepieciešamie materiālu kvalitātes apliecinoši dokumenti. Štāls: "Ielu apgaismojuma balstu, iespējams, aizķēra kāda automašīna, triecienā sabojājot gaismekļa stiprinājumu.  Viena šāda gaismekļa stiprinājuma nomaiņas izmaksas ir 45,63 plus PVN."

sabiedrisko attiecību speciālists arī zināja teikt, ka šāda veida bojājumus (mehāniskos bojājumus) ielu apgaismojuma vadības sistēma nereģistrē. Ielu apgaismojuma vadības sistēma ziņo, piemēram, par izdegušām spuldzēm. Taču uzturētājs un arī pārvaldes speciālisti regulāri veic sistēmu apsekošanu.


Sludinājums

Andron Mc
07:29 | 20/06/16
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Ja aizķēra automašīna, tad to varētu redzēt pēc staba bojājuma!
Klaja diršana! Tie stabi ir sūdu puļķīši, un Kaku Karalis ir tas kurš izdomāja tos puļķīšus sabakstīt visās malās.
Ja tādu sūda puļķi nones ar pietiekoši mazu ātrumu un palielu masu, tad pamatne salūzt tā ka sabojā kabeļus, un ir jāatrok kā minimums metra diametra bedre lai kabeļus savienotu. Un tas savienojums ne tuvu nemaksās 50€.
Protams atbildīgie par šo sūda puļķu ieviešanu atkal neeksistē. Vis nolēm komisij, ne1 nau vainīgs.

birojs
08:47 | 20/06/16
ZIŅOT
(-0)
(6)
+

Nu galīgi normāli tas nav, ja pieskarās ar mašīnu stabam, un lampa krīt uz galvas. Tajā vietā ātri vispār nevar pabraukt. Tur kurjerpasta kantoris visu laika taisa sastrēgumus.

arī lasītājs
09:26 | 20/06/16
ZIŅOT
(-0)
(7)
+

No paša sākuma bija skaidrs, ka tie bezgaumīgie papīra tūtiņu stabi nebūs uz ilgu laiku.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki