Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Noslēdzas būvdarbi administrācijas un ģērbtuvju ēkā


atlikušas 250 zīmes


Noslēdzas būvdarbi administrācijas un ģērbtuvju ēkā

Ceturtdienā, 03. janvārī, 2019 | BIRKAS: Liepājas celtnieks , būvniecība , stadions Daugava , ES , energoefektivitāte
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Olimpiskā centra stadiona "Daugava" administrācijas un sportistu ģērbtuvju ēkā, Jūrmalas parkā 3, noslēgušies būvdarbi. Ēka pieņemta ekspluatācijā decembra beigās.

Šobrīd tā tiek aprīkota ar mēbelēm un nepieciešamo inventāru, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Lai paaugstinātu ēkas energoefektivitāti, projekta "Energoefektivitātes paaugstināšana stadiona "Daugava" ģērbtuvju ēkā, Liepājā" ietvaros ēkā veikta fasādes sienu, cokola, jumta un bēniņu siltināšana, logu un durvju nomaiņa, pirmā stāva grīdu siltināšana, iekšējo inženiertīklu pārbūve, tostarp ūdensapgādes, apkures sistēmas un elektroinstalāciju pārbūve, automātiskā ugunsgrēka signalizācijas un zibens aizsardzības sistēmu uzstādīšana, kā arī jaunas kanalizācijas sistēmas un ventilācijas sistēmu izbūve. Ēkas pirmais stāvs ir pielāgots cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Būvdarbus veic  SIA "Liepājas celtnieks" saskaņā ar SIA "Energy audit" izstrādāto būvprojektu.

Projekta kopējās izmaksas ir 418 821,32 eiro, tajā skaitā Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējums – 176 338,00 eiro.

Projekts tika īstenots ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstu, darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 4.2.2. specifiskā atbalsta mērķa "Atbilstoši pašvaldības integrētajām attīstības programmām sekmēt energoefektivitātes paaugstināšanu un atjaunojamo energoresursu izmantošanu pašvaldību ēkās" pirmās atlases kārtas "Energoefektivitātes paaugstināšana un atjaunojamo energoresursu izmantošana nacionālas nozīmes attīstības centru pašvaldībās" ietvaros.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki