Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Noslēdzies vēl viens iepirkums par apgaismojuma rekonstrukciju


atlikušas 250 zīmes


Noslēdzies vēl viens iepirkums par apgaismojuma rekonstrukciju

Otrdienā, 25. februārī, 2014 | BIRKAS: iepirkums , apgaismojums , rekonstrukcija , A-Land
Izdrukāt Ziņot
Grīzupes iela
Grīzupes iela
Aisteres iela Aisteres iela Grīzupes ielas, Aisteres ielas un Slimnīcas ielas krustojums Grīzupes iela

Turpinās projekta "Liepājas pilsētas ielu apgaismojuma sistēmas modernizācijas 2.kārta" realizācija un noslēdzies iepirkums par darbu veikšanu būvobjektā Nr.3.

Šajā būvobjektā paredzēta ielu apgaismojuma rekonstrukcija daudzdzīvokļu dzīvojamo māju rajonā Slimnīcas ielā, Slimnīcas ielā no Grīzupes ielas līdz iebrauktuvei slimnīcas teritorijā, Aisteres ielā no Grīzupes ielas līdz Slimnīcas ielai. Konkursa uzvarētāja ir SIA "A-Land", ar kuru noslēgts līgums par 203 238,75 eiro.

Iepirkuma konkursā piedalījās vēl astoņas firmas –"Vega 1", "OMS", "Aizputes ceļinieks", "EMPOWER", "Elektriķis", "Kurzemes būvserviss", "Volts-1" un "Saldus ceļinieks".

Tehnisko projektu darbiem būvobjektā Nr.3 (“Ielu apgaismojuma rekonstrukcija Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju rajons Slimnīcas ielā, Slimnīcas ielas no Grīzupes ielas līdz iebrauktuvei slimnīcas teritorijā, Aisteres ielas no Grīzupes ielas līdz Slimnīcas ielai, Liepājā") izstrādājusi SIA "Remtek".

Projekta par apgaismojuma rekonstrukciju 2.kārtā šobrīd aktuāli ir četri iepirkumi: būvobjektam Nr.1 notiek iesniegto piedāvājumu izvērtēšana, būvobjektam Nr.2 (ielu apgaismojuma rekonstrukcija 14.novembra bulvārī no Brīvības ielas līdz Grīzupes ielai) ir zināms darbu veicējs – tā ir SIA "Oms", tagad zināms arī 3.būvobjekta izpildītājs (SIA "A-Land"), savukārt 4.būvobjektam ir pagarināta pieteikumu iesniegšana.

SIA  "A-Land" regulāri veic ar ielu labošanu un uzturēšanu saistītus darbus Liepājā.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki