Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Noslēgusies projekta "Ielu muzikants" pirmā sezona (galerija)


atlikušas 250 zīmes


Noslēgusies projekta "Ielu muzikants" pirmā sezona (galerija)

Ceturtdienā, 18. augustā, 2011 | BIRKAS: Ielu muzikants
Izdrukāt Ziņot

Šo piektdien, sākot jau no pulksten 19, Latvijas 1.rokkafejnīcā norisināsies projekta „Ielu muzikants” pirmās sezonas noslēguma notikums. Uz kopīgu muzicēšanu pulcēsies gan mūziķi, kuri šajā vasarā jau piedalījušies projektā,

gan tie, kuriem šī būs pirmā, taču jādomā ne pēdējā, satikšanās ar „Ielu muzikantu”, ziņo organizatori.
Līdz šim brīdim dalību noslēguma pasākumā apstiprinājuši grupu „Willow Farm” „Deep Silence” un „No Title” mūziķi, gaidīts viesis no lielās pilsētas Rīga „Revo”, kā arī kolorītais dziesminieks Andris Černovs.
Tiesa, salīdzinoši droši var prognozēt, ka minētie mūziķi nebūs vienīgie, kas uzstāsies „Ielu muzikanta” sezonas noslēguma pasākumā. „Visos līdzšinējos „Ielu muzikanta” notikumos tā ir bijis, ka mums pievienojas arvien jauni draugi, neredzu pamatu uzskatīt, ka šoreiz būs citādāk,” prognozē viens no „Ielu muzikanta” idejas autoriem Emīls Dreiblats.
Vairāk nekā tika gaidīts piedzīvojumu „Ielu muzikanta” ietvaros pirmajā vasarā notika. „Grūti pat izcelt, kurš bija pats spilgtākais gadījums. Fantastiska sestdiena bija gan parkā pie milzu bungām, forši izdauzījāmies arī zem „Rietumu Radio” logiem, nemaz nerunājot par divām skaistām dienām jūlijā, kad dzīvojāmies starp māksliniekiem, Aivara Kleina organizētā plenēra ietvaros,” stāsta Emīls Dreiblats. „Jaudīgi un brīžam teju neticami notikumi risinājās arī jūlija pašās beigās, kad „Ielu muzikants” devās nacionāli starptautiskā vizītē uz „Latvijas 1.rokkafejnīcu – Jūrmala”.
Liepājas Kultūras pārvaldes un domubiedru atbalstītā projekta „Ielu muzikants” idejas iniciatori uzsver, ka līdz ar piektdienas pasākumu sāksies ne mazāk nozīmīgs projekta posms, proti, piedzīvotā izvērtējums. „Šobrīd mums pašiem šķiet, ka notika vairāk un daudz skaistāk nekā mēs sākumā bijām to iedomājušies,” apgalvo Emīls Dreiblats. „Taču negribas sastrēbt karstu, jāpagaida, kad emocijas rimsies un kad varēsim uz notikušo paraudzīties iespējami objektīvāk. Tagad, kamēr prāti vēl svilst, protams, varētu sastāstīt… oi, oi, oi… kas tik viss mums nav ienācis prātā, domājot par nākotni. Tomēr pagaidīsim, kad iestāsies kāds apcerīgāks gadalaiks, tad arī parunāsimies konkrētāk, labi?”
rojekts „Ielu muzikants” virtuālajā pasaulē joprojām sastopams divās vietās: draugos – www.draugiem.lv/ielumuzikants un putnu balstiņu pasaulē – www.twitter.com/ielumuzikants. Projekta idejas iniciatori arī aicina ikvienu izteikt savu vērtējumu, lai cik kritisks vai nekritisks tas būtu. „Vienīgais, ko mēs lūdzam, ir būt konstruktīviem,” aicina Emīls Dreiblats. „Jo, kā saka, runāt daudz un pateikt daudz, nav viens un tas pats!”Attēli:

Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki