Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Notiek piekrastes pārgājiens "Coastline Trek"


atlikušas 250 zīmes


Notiek piekrastes pārgājiens "Coastline Trek" (1) Piekrastes pārgājiens

Autors: irliepaja.lv
Sestdien, 12. maijā, 2018 | BIRKAS: pārgājiens , tūrisms , LRTIB , pludmale
Izdrukāt Ziņot
FOTO: LRTIB

Sestdien, 12.maijā, Liepājā un apkārtnē notiek piekrastes pārgājiens "Coastline Trek", un saistībā ar pasākuma norisi noteiktas izmaiņas satiksmes kustībā.

Saskaņā arp pilsētas mēra Ulda Seska tviterī pačivināto – uz starta "teju 5000 dalībnieku" (nekādas oficiālas informācijas par pārgājiena norisi pagaidām nav).

Noteiktas arī satiksmes kustības izmaiņas pārgājiena starta un finiša zonā Jūrmalas parka teritorijā ap Kūrmājas prospektu un Zvejnieku aleju.

Sestdien līdz pulksten 20 transporta satiksmes un dalībnieku drošības dēļ tiks organizēta tikai vienvirziena satiksme Kūrmājas prospektā no Ūliha ielas līdz Zvejnieku alejai un Zvejnieku alejā no Kūrmājas prospekta līdz Roņu ielai.

Starptautiskais piekrastes pārgājiens "Coastline Trek" notiek Liepājas, kā arī Nīcas un Rucavas novadu pludmalēs un piekrastes zonās.

Piekrastes pārgājienam pieteikušies vairāki tūkstoši dalībnieku no Latvijas, Lietuvas un citām valstīm.

Pārgājiena dalībnieki vaarēja iespēja izvēlēties vienu no pieciem piedāvātajiem maršrutiem, kuru garums 10, 25, 50, 75 un 100 kilometri.

Pulksten 7 kā pirmajiem starts tika dots 50, 75 un 100 kilometru distanču dalībniekiem. 25 kilometru distanču dalībnieki startēja pulksten 9, bet 10 kilometru distanču gājēji pulksten 11.


Attēli:

Sludinājums

Labs
16:02 | 12/05/18
ZIŅOT
(-1)
(10)
+

Gaidīju nedaudz ar skepsi, bet labs pasākums. Pirmo reizi vienkopus redzēju tik daudz sakarīgu lietuviešu. Nākamgad arī jāpiedalās.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki