Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Novada fonds pagarina projektu iesniegšanas termiņu


atlikušas 250 zīmes


Novada fonds pagarina projektu iesniegšanas termiņu

Trešdienā, 20. februārī, 2019 | BIRKAS: Liepājas novada fonds , konkurss , projekts
Izdrukāt Ziņot

Līdz 2019. gada 1.martam pagarināta projektu iesniegšana Liepājas Novada fonda organizētajā 3. vides projektu konkursā, informē fonda vadītāja Aiga Jaunskalže.

Savas idejas projektu konkursā var pieteikt ikviena nevalstiskā organizācija vai iedzīvotāju iniciatīvas grupa. Konkursa prioritātes ir saistītas ar videi draudzīgu rīcību ikdienā un vides izglītību - tiek gaidīti projekti par enerģijas un resursu taupīšanu ikdienā, par materiālu atkārtotu izmantošanu un vides izglītības materiālu izstrādi. Arī neliels finansiālais atbalsts, kas šajā projektu konkursā ir 100 eiro, palīdz iekustināt un aizsākt nozīmīgas iniciatīvas, izglītot daudz cilvēku.

Projektu konkursa nolikumu un pieteikuma anketu var lejuplādēt  Liepājas Novada fonda mājas lapas www.lnf.lv sadaļā Programmas – "Atbalsts apkaimei".
Potenciālajiem projektu iesniedzējiem un interesentiem ir iespēja saņemt konsultācijas par pieteikumu sagatavošanu, piesakot tikšanos vai uzdodot jautājumu e-pastā liepajasfonds@gmail.com

Liepājas Novada fonda sadarbības partneri ir SIA "Eko Kurzeme", SIA "Liepājas RAS" un SIA "Vides pakalpojumu grupa", kā arī Liepājas pilsētas domes Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļa.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki