Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Nozāģētais koks Kalpaka ielā – saskaņots


atlikušas 250 zīmes


Nozāģētais koks Kalpaka ielā – saskaņots

Autors: Sarmīte Pujēna
Trešdienā, 08. jūnijā, 2016 | BIRKAS: koki , Latvijas gāze , remonts , Kalpaka 29
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Modris Helds

Portāla lasītāju Lailu otrdien, 7.jūnijā, braucot uz darbu, satraucis redzētais pie pārbrauktuves O.Kalpaka ielā, kur no četriem augošajiem kokiem viena vairs nav bijis.

Lielais koks, ko Laila uzskatīja par liepu, jo pārējie trīs koki tādi ir, tomēr izrādījies papeļu dzimtas pārstāvis, kas nozāgēts likumīgi.

Kā portālam skaidroja pilsētas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Ķēde, koks izrādījies izaudzis gāzes vada aizsargjoslā, kur nedrīkst atrasties. Tāpēc uzņēmums "Latvijas gāze" informējis domes Vides nodaļu, ka koks tiks likvidēts, kas arī noticis. Pārējos trīs kokus nav paredzēts nozāģēt, sacīja Ķēde.

Ar uzņēmuma "Latvijas gāze" preses sekretāru portālam neizdevās sazināties, bet, spriežot pēc Būvvaldē saskaņotajiem zemes rakšanas darbiem,"Latvijas gāzei" izsniegta atļauja gāzes vada akas nomaiņai O.Kalpaka ielā 29. Darbu izpildes laiks – no 12. līdz 22.jūnijam.

Līdzīgus darbus "Latvijas gaze" veikusi arī citviet pilsētā: Sūnu ielā, Tukuma ielā, Ģenerāļa Baloža ielā, Zirņu ielā, Slimnīcas ielā, Grīzupes ielā, Koku ielā, Rīgas ielā.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki