Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Pagarināts iepirkums par apgaismojuma rekonstrukciju


atlikušas 250 zīmes


Pagarināts iepirkums par apgaismojuma rekonstrukciju

Ceturtdienā, 13. februārī, 2014 | BIRKAS: rekonstrukcija , apgaismojums , Zaļā birze , iepirkums , Dome
Izdrukāt Ziņot
FOTO: irliepaja.lv

Pagarināts pieteikšanās termiņš vienam no iepirkumiem projektā "Liepājas pilsētas ielu apgaismojuma sistēmas modernizācijas 2.kārta", jo izdarīti grozījumi iepirkuma nolikumā.

Grozījumi nolikumā izdarīti iepirkumam „Apgaismojuma rekonstrukcija Liepājā, 2. kārta, būvobjekts Nr.4”.

Domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele informēja: "Sakarā ar piegādātāju iesniegtajiem jautājumiem iepirkuma komisija konstatēja, ka konkursa "Apgaismojuma rekonstrukcija Liepājā, 2. kārta, būvobjekts Nr.4" (LPP 2013/120/ERAF) ietvaros nepieciešams grozīt atsevišķas tāmes pozīcijas, lai nodrošinātu precīzu un atbilstošu piedāvājumu saņemšanu." Viņa arī pastāstīja, ka Publisko iepirkumu likums paredz šādos gadījumos pagarināt piedāvājumu iesniegšanas termiņu.

Iepirkuma konkursa priekšmets ir ielu apgaismojuma rekonstrukcija Talsu ielā, Lēņu ielā, Labraga ielā, Skrundas ielā, Kuldīgas ielā, Grīzupes ielā no Ēdoles ielas līdz Kārklu ielai un 14.novembra bulvārī no Grīzupes ielas līdz Talsu ielai.

Kā informēja domē, projekta par apgaismojuma rekonstrukciju 2.kārtā šobrīd aktuāli ir četri iepirkumi: būvobjektam Nr.1 un būvobjektam Nr.3 notiek iesniegto piedāvājumu izvērtēšana, būvobjektam Nr.2 (ielu apgaismojuma rekonstrukcija 14.novembra bulvārī no Brīvības ielas līdz Grīzupes ielai) ir zināms darbu veicējs – tā ir SIA "Oms", savukārt 4.būvobjektam ir pagarināta pieteikumu iesniegšana.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki