Izsolīs valstij piederošo bijušo Liepājas Amatnieku māju (3)

BIRKAS:
izsole , Kungu 26

VAS Privatizācijas aģentūra augustā apstiprinājusi valsts nekustamā īpašuma Kungu ielā 26 (kadastra Nr.1700 033 0139) jeb kādreizējās Liepājas Amatnieku mājas privatizācijas noteikumus.

Liepājā oktobrī atzīmēs Pasaules arhitektūras dienu (5)

BIRKAS:
arhitektūra
Berči projektēts nams Kr.Valdemāra ielā 16

Liepājā 25. oktobrī tradicionāli atzīmēs Pasaules arhitektūras dienu, lai popularizētu un palīdzētu saprast Liepājas būvniecības vēsturi un mūsdienu arhitektūru.

Liepājas brauktuvēs rodas jaunas bedres. Šoreiz Jūrmalas ielā (1)

BIRKAS:
ielu remonts , Jūrmalas iela
Bedre Jūrmalas ielā

Vairums pilsētnieku jau pieraduši, ka Celtnieku iela burtiski brūk iekšā. Lai vai cik tur netiktu labots, ielā atkal un atkal veidojas diezgan prāva dziļuma caurumi. Nu pienākusi kārta Jūrmalas ielai.

Reklāma uz asfalta tūrisma maršrutā (5)

BIRKAS:
Kuģinieku iela , tūrisms , Green Reality , grafiti

Pilsētas vēsturiskajā centrā, tūristu iecienītajā maršrutā Kuģinieku ielā, redzama ar krāsu uz asfalta uzzīmēta firmas „Green Reality” reklāma.

Zinību dienu atzīmēs ar pasākumu Rožu laukumā

BIRKAS:
Rožu laukums , Zinību diena

1.septembrī no pulksten 12.00 līdz 15.00, atzīmējot jaunā mācību gada sākumu, Rožu laukumā notiks sarīkojums „Vēl viens jaunais gads” – muzikāli atraktīvs, jautrs jandāliņš.

Karostā joprojām redzams piemineklis ielu kaujām no PSRS laikiem (1)

BIRKAS:
Gunārs Silakaktiņš , Karosta , vēsture , video

Vēsturnieka Gunāra Silakaktiņa video stāsts par to, kur Karostā joprojām redzams piemineklis ielu kaujām no PSRS laikiem.

Aicina pieteikties pārgājienam ar nakšņošanu Nīcas pusē (6)

BIRKAS:
Jaunatnes centrs

No 10. līdz 11.septembrim aktīvistu apvienība ”Opā” sadarbībā ar Liepājas Jaunatnes centru jauniešiem un citiem interesentiem organizē pārgājienu ar nakšņošanu Nīcas pusē.

Aicina pieteikties šķirnes suņu izstādei Liepājā (1)

BIRKAS:
suņu izstāde
Best in Show suns Vandejas asspalvainais basets.

10. un 11. decembrī Liepājas Olimpiskajā centrā norisināsies Nacionālā šķirnes suņu izstāde, ko organizē Liepājas Dzīvnieku audzētāju biedrība. Šogad, pirmo reizi mūsu pilsētā suņi izstādīsies divas dienas.

Uguns ceļš un kopīgi vārdi Liepājas pludmalē (2)

BIRKAS:
ugunskuri , pludmale

Sestdienas vakarā Kūrmājas prospekta galā  pulksten 21 tiks aizdedzinātas 300 sveces un 44 lāpas, tā veidojot Gaismas ceļu, pa kuru jebkurš interesents varēs doties, lai jūras krastā pulksten 21.30 piedalītos Baltijas jūras valstu Senās uguns nakts akcijā.

Ar caurumu aizķellēšanu apmetumā Berči ēkai vien nebūs līdzēts (14)

BIRKAS:
Valdemāra 4 , LU , Berči

Portālam piezvanīja kāds liepājnieks, kurš bija ievērojis rosību gar K. Valdemāra ielas 4, vairāk zināma kā Liepājas Tehnikums, fasādi.

Liepājas 8. vidusskolas peldbaseina ēka ieguvusi jaunu veidolu (1)

BIRKAS:
8.vidusskola

Domes priekšsēdētāja vietniece Silva Golde un Būvvaldes komisija pieņēma ekspluatācijā atjaunoto peldbaseina ēku Dunikas ielā 9/11. Tas noticis projekta „Energoefektivitātes paaugstināšana Liepājas pilsētas izglītības iestādēs” ietvaros.

Helikopteru laukums – skaists un smags, bet nederīgs (video, galerija) (11) Helikopteru laukums – skaists un smags, bet nederīgs

BIRKAS:
Policija , helikopters , video

Kad iekšlietu ministrs Mareks Segliņš un toreizējā valdība 2002. gadā pieņēma lēmumu Liepājā būvēt jaunu policijas ēku, tai vajadzēja kļūt par modernāko policijas iestādi Austrumeiropā. īpaši tika uzsvērts, ka uz ēkas jumta atradīsies nosēšanās laukums helikopteriem.

Pārmaiņas skārušas radio "Skonto" Liepājas biroju (3)

BIRKAS:
radio , Skonto Kurzeme

Augustā pārmaiņas skārušas radio „Skonto” reģionālo Liepājas biroju. Tagad radio stacijas nosaukums ir radio „Skonto Kurzeme”.

Ceļu satiksmes negadījumā autoīpašnieks iekļūst vidēji reizi 11 gados

BIRKAS:
autoavārija

Kā liecina Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja dati, vidēji reizi 11 gados katrs vieglās automašīnas īpašnieks iekļūst ceļu satiksmes negadījumā, savukārt kravas automašīnu īpašnieki reizi sešos.

Ēka Karostā, kurā joprojām mīt cietokšņa pasta un telegrāfa gars (1)

BIRKAS:
Gunārs Silakaktiņš , vēsture , Karosta , video

Vēsturnieka Gunāra Silakaktiņa video stāsts savulaik krāšņo ēku Karostā, kurā atradās Liepājas cietokšņa pasts un  telegrāfs.

Sūdzas, ka grūti piekļūt piemiņas vietai Invalīdu ielā Karostā (9)

Nošauto upuru piemiņas vieta

Portāls saņēmis liepājnieces Mirdzas Mucenieces vēstuli par Karostā, Invalīdu ielā esošo piemiņas vietu, kur kopā ar daudziem citiem atdusas arī viņas nacistu okupantu nošautais brālis Alfrēds Siksna.

Ugunsdzēsēji aicina jau laikus sagatavoties apkures sezonai

BIRKAS:
VUGD , apkure , drošība

Gatavojoties apkures sezonai, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests aicina iedzīvotājus pārliecināties par siltuma ieguves ierīču ugunsdrošību.

Vēlas tālsatiksmes autobusu pieturu pie „Drogām” (video) (5)

BIRKAS:
Liepājas autobusu parks , tālsatiksme , video

Liepājas autobusu parks Lielā ielā 12, blakus veikalam "Drogas" un disko bāram,  vēlas ierīkot pieturu eksprešiem, kas kursē uz Rīgu.

"Vega-1" par 724,3 tūkstošiem latu rekonstruēs Liepājas ielu apgaismojumu (5)

BIRKAS:
apgaismojums , Vega 1

Uzņēmums "Vega-1" par 724,3 tūkstošiem latu, neskaitot pievienotās vērtības nodokli, rekonstruēs Liepājas ielu apgaismojumu, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Liepājniekiem maza interese par sakoptiem namiem (2)

BIRKAS:
konkurss , sakoptie nami

Sakoptāko namu konkursa žūrija apkopojusi iedzīvotāju iesniegtos priekšlikumus, taču to bijis pārāk maz – tikai desmit, atzina žūrijas pārstāve Gunta Šnipke.