Tenisa halli atklās kopā ar Anastasiju Sevastovu (7)

BIRKAS:
tenisa halle , Anastasija Sevastova

Sestdien, 13.aprīlī, pulksten 12 tiks svinīgi atklāta jaunuzbūvētā Liepājas Olimpiskā centra Tenisa halle, Liedaga ielā 5, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Freidenfelde.

Pusmaratona laikā jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem

BIRKAS:
pusmaratons , satiksme

Saistībā ar Baltijā lielākā skriešanas seriāla "Bigbank Skrien Latvija" 1. posma Liepājas pusmaratona norisi sestdien, 13.aprīlī, Liepājā būs satiksmes ierobežojumi.

Ugunsdzēsējiem Liepājā mierīgo diennakti iztraucē kaķis (2)

BIRKAS:
kaķi , glābšana , VUGD , Peldu iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumu, no kuriem viens bija Liepājā – uz kaķa glābšanu.

Arī Liepājas stacijas tehniskā shēma pārtapusi plakātā

BIRKAS:
dizains , dzelzceļš , stacija

Latvijas dzelzceļa vēstures muzejs par godu VAS "Latvijas dzelzceļa" simtgadei kopā ar dizaineri Unu Granti radījis smalku dizaina plakātu sēriju.

Nedēļas otrajā pusē visā Latvijā naktīs gaidāms sals

BIRKAS:
laika ziņas

Šonedēļ Latvijā būs vēss laiks, nedēļas otrajā pusē naktīs gaidāms sals līdz –6 grādiem, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs, ziņo LETA.

Atjaunos un no jauna būvēs ielu un ietvju posmus (6)

BIRKAS:
ielu remonts , Komunālā pārvalde , grants ielas , labiekārtošana
Pašvaldība ieplānojusi noasfaltēt Pērkones ielas ietves posmu no Siguldas ielas līdz vietai, kur beidzas autostāvvietas robeža liedaga pusē.

Atbildot uz irliepaja.lv jautājumu, Kolmunālā pārvalde skaidro, kuras iekškvartālu ielas un grants ielu posmus asfaltēs, kuros posmos izbūvēs ietves.

Liepājā sestdien pārspēts 6.aprīļa siltuma rekords

BIRKAS:
laika ziņas

Sestdien Liepājā, termometra stabiņam pakāpjoties līdz +16,5 grādiem, labots 6.aprīļa gaisa temperatūras rekords, pavēstīja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

No svētdienas gaidāmas laikapstākļu izmaiņas

BIRKAS:
laika ziņas

Sestdien Latvijā būs nemainīgi sauss un saulains laiks, no svētdienas palielināsies mākoņu daudzums un vietām līs, no otrdienas gaidāma arī gaisa temperatūras pazemināšanās.

Universitāte atkārtoti meklēšot Berči ēkas atjaunotāju (6)

BIRKAS:
LiepU , Berči , Valdemāra 4 , energoefektivitāte , iepirkums

Pirms gada Liepājas Universitāte (LiepU) izsludināja iepirkumu Berči projektētās ēkas Valdemāra ielā 4 renovācijai, kas beidzās bez rezultāta.

Ātruma kontroles maratonā pieķerti 635 ātrumpārkāpēji

BIRKAS:
reids , drošība , satiksme , Ātruma kontroles maratons

Šogad 24 stundu ātruma kontroles maratonā likumsargi kopumā pieķēruši 635 ātrumpārkāpējus, kas ir gandrīz tikpat daudz, kā pērn – 636. Lielākais pārkāpums fiksēts Kurzemes reģionā.

Krievijas biznesmeņa plāni Liepājā izrādījušies plāni? (20)

BIRKAS:
Celtnieku 12A , Celtnieku 12 , SEZ , Berči , Irina Barbaša , Kalpaka 5/7/9 , Upmalas 9 , Rīgas 63/65 , Aleksandrs Kozlovs , Geokom , Baltkom
Upmalas 9.

Pirms pieciem gadiem Kaļiņingradas uzņēmējs Aleksandrs Kozlovs iegādājās Liepājā vairākus īpašumus, bet nu jau ilgāku laiku te nav rādījies un arī savus biznesa plānus, šķiet, ir aizmirsis.

Vai tā tam ir jābūt: būvdarbu dēļ rijam putekļus? (15)

BIRKAS:
Lielā 4 , vai tā tam ir jābūt , Rīgas tilti , CTB , ielu remonts , Lielā iela , tramvaja tilts

Steidzoties ātrāk pabeigt Tramvaja tilta un Lielās ielas rekonstrukciju, būvnieki aizmirsuši gan par darba drošību, gan apkārtējo veselību un ērtībām.

Uzsāk Lāčplēša dārza labiekārtošanas darbus

BIRKAS:
Lāčplēša balva , brīvības cīņas , labiekārtošana , Lāčplēša dārzs
Lācplēša dārza labiekārtojuma vizualizācija.

Uzsākta piemiņas vietas Lāčplēša Kara ordeņa kavalieriem labiekārtošana. Tā top Karostā, parka stūrī, pie Atmodas bulvāra un Neatkarības rotas ielas krustojuma.

Būvvalde sola panākt Peldu iestādes fasādes sakārtošanu (17)

BIRKAS:
Būvvalde , Berči , Peldu iela , Peldu 59 , Aļģis Skara , grausti

Irliepaja.lv ne reizi rakstījusi par Berči projektēto kādreizējo Peldu iestādi jeb "vannu māju" Peldu ielā 59, norādot arī uz tās vidi degradējošo izskatu.

"Liepājas enerģija" uzsāk jauno siltumtīklu izbūves sezonu

BIRKAS:
apkure , Liepājas enerģija , rekonstrukcija

SIA "Liepājas enerģija" no 1.aprīļa uzsāk jauno siltumtīklu izbūves darbu sezonu, lai turpinātu pilnveidot pilsētas siltumapgādes infrastruktūru un paaugstinātu tās drošību.

Visu darba nedēļu saglabāsies sauss un saulains laiks

BIRKAS:
laika ziņas

Visu darba nedēļu Latvijā būs sauss un saulains laiks, gaisa temperatūra paaugstināsies par vairākiem grādiem, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Grants ielām asfaltu sola tikai pērn nepabeigtajos posmos (9)

BIRKAS:
Komunālā pārvalde , grants ielas , ielu remonts , labiekārtošana , budžets , Elizabetes iela , Arnolda iela

Kopā ar pagājušajā gadā neizmantoto naudu grants ielu asfaltēšanai šogad atvēlēti 353 414 eiro, taču par šo naudu plānots tikai pabeigt to, ko pērn neizdarīja.

Kurzemes apgabaltiesu otrreiz nerenovē, labo jumta segumu (1)

BIRKAS:
Kūrmājas prospekts 2/6 , Kurzemes apgabaltiesa , remonts

Portāla lasītāja pārsteigta, ka visai labi un samērā nesen atjaunoto Kurzemes apgabaltiesas ēku Kūrmājas prospektā atkal aizsegušas sastatnes un zaļais aizsargtīkls.

Var izteikt viedokli par koku ciršanu Meldru ielā (1)

BIRKAS:
sabiedriskā apspriešana , Meldru iela , koki

No 29.marta līdz 2.aprīlim ikviens interesents ir aicināts piedalīties publiskajā apspriešanā, kuras mērķis ir noskaidrot sabiedrības viedokli par paredzēto četru koku ciršanu Meldru ielā 8.

Notiek akcija skolēniem "Štepseles ceļojums"

BIRKAS:
atkritumu šķirošana , Liepājas RAS , Štepseles ceļojums , Lauma Lapiņa
Lauma Lapiņa

No 18. marta līdz 24.aprīlim notiek ikgadējā, jau devītā, nolietoto elektroiekārtu vākšanas akcija "Štepseles ceļojums 2019", informē "Liepājas RAS" pārstāve Laima Lapiņa.