Izstrādās lokālplanojumu dzīvnieku kapsētas teritorijai

BIRKAS:
Talsu 2 , dzīvnieku kapsēta , Arvīds Vitāls , Būvvalde

Pašvaldība ir pieņēmusi lēmumu uzsākt lokālplānojuma izstrādi, ar kuru tiks grozīts teritorijas plānojums teritorijai starp 14.novembra bulvāri, Talsu ielu un Pulvera ielu.

8. maršruta autobusi atsāks kursēt pēc pavasara saraksta

BIRKAS:
sabiedriskais transports , LST , mazdārziņi

Atbilstoši sezonālajam pieprasījumam, no pirmdienas, 1.aprīļa, 8.maršruta autobusi jau tradicionāli atsāks kursēt pēc pavasara kustības saraksta.

Jau svētdienas naktī notiks pāreja uz vasaras laiku

BIRKAS:
Ekonomikas ministrija , vasaras laiks

Ekonomikas ministrijas atgādina, ka svētdien, 31.martā, pulksten 3 Latvijā un daudzviet citur pasaulē notiks pāreja uz vasaras laiku, pulksteņa rādītājus pagriežot vienu stundu uz priekšu.

Aicina piedalīties "Muzeju nakts 2019" organizēšanā

BIRKAS:
Muzeju nakts , muzejs

Piektdien, 29. martā, pulksten 17.30 Liepājas muzejs Kūrmājas prospektā 16/18 aicina uz tikšanos visus sadarbības partnerus, kuri vēlas iesaistīties starptautiskajā akcijā "Muzeju nakts 2019".

Lasītāja: Nevis dzīvnieku kapsēta, bet atkritumu krātuve (15)

BIRKAS:
kaķi , suņi , atkritumi , dzīvnieku kapsēta , Valsts kontrole , kāpas , lokālplānojums

Nelegālie mājdzīvnieku apbedījumi kāpās gan pārsteidz, gan raisa sašutumu par pašvaldības un vides sargu vienaldzību, atzīst kāda irliepaja.lv lasītāja.

Jaunu radio monitoringa torni būvēs ārpus Liepājas

BIRKAS:
Elektroniskie sakari , Grobiņa , VARAM , Liepājas metalurgs , Brīvības 93

Lai nodrošinātu jauna radio monitoringa torņa izbūvi, valsts pārziņā tiks pārņemts 300 kvadrātmetrus liels zemesgabals Grobiņas novadā, šodien lēma valdība, ziņo LETA.

No ceturtdienas kļūs siltāks, svētdien – atkal aukstāks

BIRKAS:
laika ziņas

Līdz trešdienai Latvijā gaidāms vēss laiks, no ceturtdienas kļūs siltāks, bet svētdien atsāksies gaisa temperatūras pazemināšanās, prognozē sinoptiķi, ziņo LETA.

Aicina slēgt sezonas atkritumu apsaimniekošanas līgumus

BIRKAS:
mazdārziņi , atkritumi , Vides pakalpojumu grupa

Vides pakalpojumu uzņēmums "Vides pakalpojumu grupa" (VPG) aicina iedzīvotājus savlaicīgi pieteikt sezonālo sadzīves atkritumu izvešanas pakalpojumu.

Var izteikt viedokli par koku ciršanu Ezermalas ielā (2)

BIRKAS:
sabiedriskā apspriešana , rekonstrukcija , Ezermalas iela , koki

No 21. līdz 30. martam ikviens aicināts piedalīties publiskajā apspriešanā, kuras mērķis ir noskaidrot sabiedrības viedokli par paredzēto koku ciršanu un jaunu koku stādīšanu Ezermalas ielā.

Atkal klāt akcija skolēniem "Štepseles ceļojums" (1)

BIRKAS:
Liepājas RAS , Štepseles ceļojums

No 18.marta līdz 24.aprīlim notiek ikgadējā nolietoto elektroiekārtu vākšanas akcija "Štepseles ceļojums 2019", informē SIA "Liepājas RAS" speciāliste Laima Lapiņa.

LRTIB piedāvā lekcijas un praktiskās nodarbības

BIRKAS:
tūrisms , LRTIB , ekskursija

Ikvienam interesentam Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja (LRTIB) gidu kursu ietvaros ir iespēja apmeklēt dažādas lekcijas un ekskursijas Liepājā.

Vai ilgi gaidītā dzīvnieku kapsēta atrisinās visas problēmas? (2)

BIRKAS:
Dzintars Tīds , Grobiņa , dzīvnieku kapsēta , lokālplānojums , Dace Liepniece , Valsts kontrole , kaķi , suņi
Nelegālā dzīvnieku kapsēta kāpās pie Dienvidu kapsētas.

Deputāti pastāvīgajā Pilsētas attīstības komitejas sēdē 14.martā lēma par detālplānojuma izstrādi teritorijai, kur nākamgad varētu sākt ierīkot legālu dzīvnieku kapsētu.

Svētdien, 31.martā, notiks pāreja uz vasaras laiku (3)

BIRKAS:
Ekonomikas ministrija , vasaras laiks

Tā kā Eiropas Savienības dalībvalstīs turpinās diskusijas par jauniem nosacījumiem attiecībā uz laika maiņu divas reizes gadā, šobrīd ir spēkā iepriekš apstiprinātā kārtība.

Šonedēļ būs mainīgi laikapstākļi, visbiežāk gaidāms lietus

BIRKAS:
laika ziņas

Šonedēļ Latvijā palaikam spīdēs saule un pūtīs brāzmaini vēji, brīžiem gaidāmi arī nokrišņi, prognozē sinoptiķi. Laikapstākļus noteiks anticiklona ziemeļu mala.

LĢIA šogad daļā Liepājas veiks kartēšanas darbus

BIRKAS:
LĢIA

Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra (LĢIA) informē, ka martā ir uzsākti lauka apsekošanas darbi kartogrāfijas vajadzībām un tie turpināsies līdz gada beigām.

Nākamnedēļ prognozē mazāk nokrišņu un vairāk saules

BIRKAS:
laika ziņas

Nākamnedēļ paaugstināsies atmosfēras spiediens, tādēļ Latvijā debesis biežāk skaidrosies un nokrišņu kļūs mazāk, vēsta pašreizējā "Global Forecast System" prognoze, ziņo LETA.

A.Puškina Liepājas 2. vidusskola nodota ekspluatācijā

BIRKAS:
Izglītības pārvalde , UPTK , Būvvalde , rekonstrukcija , 2.vidusskola

Ceturtdien, 14.martā, Būvvaldes komisija pieņēmusi ekspluatācijā modernizēto A. Puškina 2. vidusskolu, informē Izglītības pārvalde preses pārstāve Gunta Jākobsone .

Māja top pieejama personai, kas pārvietojas ratiņkrēslā (3)

BIRKAS:
Būvvalde , invaliditāte , Ķempes 10 , Komunālā pārvalde , sociālais dienests
Turpmāk šeit cilvēkam ar kustību traucējumiem būs iespēja ik dienas, patstāvīgi, neatkarīgi no citu palīdzības izkļūt no savām mājām un integrēties sabiedrībā.

Būvvaldes komisija ceturtdien, 14. martā, pieņēma ekspluatācijā vides pieejamības objektu, kas nodrošina ērtāku piekļuvi vienam no pirmā stāva dzīvokļiem Mirdzas Ķempes ielā 10.

Nedēļas nogalē gaidāms lietains un vējains laiks

BIRKAS:
laika ziņas

Līdz nākamās nedēļas sākumam laikapstākļus Latvijā noteiks cikloni, tādēļ palaikam gaidāmi nokrišņi un brāzmaini vēji, prognozē "Global Forecast System", ziņo LETA.

Ārzemju mediji interesējas par Karostas cietumu

BIRKAS:
tūrisms , Karostas cietums

Aizvadītajā nedēļā Karostas cietumu apmeklēja Niks Beilijs (Nick Bailey) no ASV kompānijas "NBC News". Žurnālistu interesēja galvenokārt nakšņošanas iespēja Karostas cietumā.