Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Par bēdīgi slaveno dzelzceļa parbrauktuvi Raiņa un Kalpaka ielā


atlikušas 250 zīmes


Par bēdīgi slaveno dzelzceļa parbrauktuvi Raiņa un Kalpaka ielā (4)

Autors: Lasītājs no www.liepaja.lv
Ceturtdienā, 11. augustā, 2011
Izdrukāt Ziņot

Vēlos parunāt par bēdīgi slaveno dzelzceļa parbrauktuvi Raiņa/Kalpaka ielā. Pēc pagājušās vasaras incidentu ar bezatbildīgo LDZ Liepājas nodaļas priekšnieku,

kurš publiski apliecinaja ka viņam ir uzšķaudīt pilsētnieku ikdienas transporta problēmām ir pagajis apmeram gads. Nu ko - situācija atkal ir atgriezusies vecajās "sliedēs". Es sava privātuzņēmuma vajadzībām esmu spiests šķersot augstākminēto dz.pārbrauktuvi 5-8 reizes dienā. Aptuveni 80% gadījumu pārbrauktuve ir slēgta. Es protams atbalstu ostas apgrozījuma pieaugumu, ekonomikas atveseļošanas tendences utt. utjp. BET kādēļ kadā uzņēmēja (kaut arī milzīga)peļņas pieaugums noved pie cita uzņēmēja (kaut arī maziņa)zaudējumiem? Parastās līgumattiecībās šādi konflikti tiek risināti tiesā. Būtu naivi cerēt ka "mazais" uzņēmēj šaja konkrētajā gadījumā spētu pierādīt "lielā" uzņēmēja tiešu ietekmi uz savām finansēm. Un šeit nu ir atkal laiks pacelt jau sen sabiedrībā apspriesto jautajumu par ostas ziemeļu dzelzceļa pievedceļu (Tosmares kanala malā)! Tā nu ir iekritis ka visa gada garumā praktiski katru dienu ir nācies braukt gar šo investīciju unikumu! Uz pirkstiem var saskaitīt reizes kad tur ir pamainījušies vagoni. Jautājums: Kurš un kurā projekta izstrādes posmā ir sniedzis nepatiesu informaciju, apgalvojot ka ziemeļu pievads atslogos Raiņa ielas pārbrauktuvi. TAS NENOTIEK! FAKTS! Jautājums:Kuram vai kuriem bija izdevīgs šis par miljoniem izbūvētais vagonu "otstoiņiks"? Vienu vārdu sakot: Seska kungs lūdzu atkal izmantojiet savas pilsētas vadītāja pilnvaras un atkal aizstāviet savas pilsētas iedzīvotāju intereses kā to lieliski veicāt pirms gada. Toreiz tiktiešām pilsetas šoferīši sajuta "efektu", bet tikai dažu mēnešu garumā. Šobrīd LDZ nevēlēšanās prognozēt un optimizēt savus manevrēšanas pasākumus uz parbrauktuves ir sasniegusi apogeju. Paldies!

Sludinājums

Partysan
00:38 | 01/09/11
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Jaukie redaktori, Nu ir tajā liepaja . lv norādīts šā teksta autors, IR. Ja reiz izmantojāt tekstu, varējāt jau nu būt tik laipni un arī autoru pieminēt.

GaBe.LV
08:08 | 01/09/11
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

vini maube rss ielikusi

Partysan
09:12 | 01/09/11
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Diezvai jo aiz manis tur (liepājas domes viesu grāmatā) ir vēl viens raksts un arī vēl viens mans raksts - to te nav. Tātad ir kopējuši tekstu.

Partysan
00:39 | 07/09/11
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Paanalizējot šī resursa (irliepaja.lv) atbilstību manām privātajā interesēm (attiecīgi gan jau arī citu liepājnieku interesēm) , nākas secināt ka laikam šī būs tā vieta, kurā centīšos publicēt savu privāto viedokli par dažādām mūsu pilsētas negācijām. Un tad arī pārliecināsimies par šī portāla "alternatīvo" realitātes atspoguļošanas kursu. ...viena lieta ir proklamēt savu skatījumu un pavisam cita, alternatīvs dzīves skatījums reālajā dzīvē.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki