Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Pārvalde neuzskata, ka ietve Siguldas ielas galā ir lieka


atlikušas 250 zīmes


Pārvalde neuzskata, ka ietve Siguldas ielas galā ir lieka

Autors: Sarmīte Pujēna
Svētdienā, 15. jūnijā, 2014 | BIRKAS: Siguldas iela , apgaismojums , ielu remonts , Sūnu iela , Liepājas ūdens , Jūrmalas parks
Izdrukāt Ziņot
Ietve Siguldas ielas posmā no Pērkones ielas līdz Sūnu ielai pirms rekonstrukcijas.
Ietve Siguldas ielas posmā no Pērkones ielas līdz Sūnu ielai pirms rekonstrukcijas.
FOTO: googlemaps.com

Pēc publikācijas par ietvju izvietojumu Siguldas ielā, savu viedokli portālam atsūtījis Komunālās pārvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Tajā teikts: "Apgaismojuma projekta ietvaros ietve Siguldas ielā nav no jauna izbūvēta, bet atjaunota esošajā vietā, ar jaunu betona bruģi, apmalēm utt. (Skat. bildi no googlemaps!).

Līdzīgi to iespēju robežās esam centušies paveikt arī citos ielu posmos un ietvēs.

Ir daudzas vietas, kur ietves apgaismojuma rekonstrukcijas ietvaros ir sakārtotas daļēji, par ko portālu iepriekš esam informējuši, piemēram, par Jūrnieku ielu.

Atgādināšu, ka šis visupirms bija apgaismojuma rekonstrukcijas objekts, kurā kā seguma atjaunošanas darbus pastāvēja iespēja sakārtot galvenokārt ietvju posmus, kurus šķērsoja apgaismojuma rekonstrukcijas darbu robežas.

Siguldas/Sūnu ielas posmā, protams, būtu bijis iespējams atjaunot tikai tranšeju pa ne pārāk labā stāvoklī esošo ietvi, bet – vai šāda segumu ziņā samocīta ietve būtu lielāks ieguvums pilsētai un šā rajona iedzīvotājiem?

Ietves sakārtošana bija viena no sadaļām, lai atrisinātu gadiem ilgušo Sūnu ielas applūšanas problēmu. Sūnu ielā līdz Dzintaru ielai 2013.gadā SIA "Liepājas ūdens" sakārtoja sadzīves kanalizācijas sistēmu un rezultātā bija iespējams sakārtot arī lietus ūdens novadīšanas sistēmu.

Gājēju ietve šajā gadījumā kalpo kā robežšķirtne starp Jūrmalas parku un Sūnu ielu, neļaujot parkā esošajiem notekūdeņiem nokļūt uz braucamās daļa un tādējādi samazinot novadāmo notekūdeņu daudzumu, kas ir būtiski dēļ nelielajām kanalizācijas kolektora jaudām šajā rajonā.”


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki