Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Pašvaldība izsolīs daļu neapdzīvota grausta


atlikušas 250 zīmes


Pašvaldība izsolīs daļu neapdzīvota grausta (3)

Trešdienā, 16. aprīlī, 2014 | BIRKAS: Dome , Nekustamā īpašuma pārvalde , grausti , Ganību 29 , izsole , Līvu nami , Māris Egmanis
Izdrukāt Ziņot

7.maijā Liepājas pašvaldība izsolīs piecu dzīvokļu kopumu ēkā Ganību ielā 29, kas iekļauta Vidi degradējošu, sagruvušu, cilvēku drošību apdraudošu būvju reģistrā.

Pieci no neapdzīvotajiem Ganību ielas 29 dzīvokļiem pieder pašvaldībai, savukārt pārējā mājas daļa piederēja SIA "Līvu nami".  Jau rakstījām, ka pagājušā gada oktobrī SIA "Līvu nami" tika izbeigts maksātnespējas process. "Līvu nami" mājas daļa ir pārdota, un kā pastāstīja Nekustamo īpašumu pārvaldes vadītājs Māris Egmanis, jaunie īpašnieki ir izrādījuši interesi par īpašuma apsaimniekošanu, tādēļ tiek rīkota izsole. Viņš arī pastāstīja, ka ir sagatavots nojaukšanas tehniskais projekts. Šobrīd notiek saskaņošana un paralēli arī gatavošanās nojaukšanai.

Izsole notiks Liepājas domē Rožu ielā 6, 2014.gada 7.maijā pulksten 17. Īpašuma sākumcena ir 2300 eiro.

Ēka ir iekļauta Vidi degradējošu, sagruvušu, cilvēku drošību apdraudošu būvju reģistrā ar vēlamo klasifikācijas grupu "A". Liepājas pilsētas saistošajos noteikumos rakstīts, ka "A" grupa ir "ēka (būve) ar augstu sabiedriskās drošības apdraudējuma pakāpi – būve ar būtiski bojātām tās telpisko noturību nodrošinošām nesošajām vai norobežojošām konstrukcijām, to mezgliem vai detaļām, kuru telpiskās noturības zudumu rezultātā var notikt pilnīga vai daļēja būves pašsabrukšana vai radīts apdraudējums būvei blakus esošajiem īpašumiem, transporta kustībai, trešo personu veselībai vai dzīvībai".


Sludinājums

mākleris
08:46 | 16/04/14
ZIŅOT
(-3)
(3)
+

Izskatās, ka šeit ir iesaistītas domes amatpersonas. Shēma elementēra Vatson. Nopērkam pa 2,3 Eirām dzīvokļus>nojaucam ēku un tiekam pie vērtīga zeme pleķa.

es arī
11:43 | 16/04/14
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

A kas Tev, mākleri, liedz izsolē vinnēt un tikt pie tā vērtīgā zemes pleķa?

tu
09:05 | 17/04/14
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

jo tu jau vienalga mani par kapeiku pārsolīsi viltniek

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki