Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Peldu iela vienā galā šogad varētu kļūt pamanāmāka


atlikušas 250 zīmes


Peldu iela vienā galā šogad varētu kļūt pamanāmāka (17)

Autors: Sarmīte Pujēna
Pirmdienā, 04. martā, 2019 | BIRKAS: Peldu iela , rekonstrukcija , Projekts 3 , Gunārs Ansiņš , sanatorija , Zvejnieku aleja , Kūrmājas prospekts , Gulbju dīķis
Izdrukāt Ziņot
Gunārs Ansiņš rāda Peldu ielas posma rekonstrukcijas būvprojektu.
Gunārs Ansiņš rāda Peldu ielas posma rekonstrukcijas būvprojektu.
FOTO: irliepaja.lv
Gunārs Ansiņš rāda Peldu ielas posma rekonstrukcijas būvprojektu. SIA "Projekts 3" izstrādātā Peldu ielas posma rekonstrukcijas projekta daļa, kurā redzams arī plānotais aplis. Te, pie Jūrmalas parka "bungām", arī sāksies atjaunojamais Peldu ielas posms. Un turpināsies virzienā uz Kūrmājas prospektu. Te Peldu iela stiepjas gar kādreizējo Peldu iestādi, no kuras iela guvusi savu nosaukumu. Vicemērs ir pārliecināts, ka Būvvalde pratīs likt Peldu iestādes īpašniekam sakārtot ēkas fasādi. Virzienā no vecās Peldu iestādes (vannu mājas) uz Gulbju dīķi stiepsies labiekārtota aleja. Skats uz Peldu ielu no Zvejnieku alejas puses.

To, ka Peldu iela nebeidzas pie Jūrmalas parka "bungām", bet stiepjas līdz pat Kūrmājas prospektam, liepājnieki tā īsti sapratīs tikai pēc šī ielas posma rekonstrukcijas.

"Ir politiskais mandāts – domes lēmums, ko deputāti pieņēma pērn 12.jūlijā, šo projektu realizēt, ir finansējums un ir izsludināts būvdarbu iepirkums," saka domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš, vaicāts, kā virzās Peldu ielas posma rekonstrukcijas projekts.

Pērnvasar deputāti pieņēma lēmumu  piešķirt rekonstrukcijas projektam vairāk naudas, un īstenot abas iecerētās projekta kārtas: no Liepu ielas līdz Kūrmājas prospektam, kā arī 153 metrus garo "apendiksu" no peldu iestādes (vannu mājas) līdz Gulbju dīķim.

Peldu ielas posma pārbūves projekts "Degradēto teritoriju revitalizācija un uzņēmējdarbības pamatinfrastruktūras izveide kūrorta zonā Liepājā" pagaidām uz priekšu virzās, kā plānots – kā irliepaja.lv sacīja vicemērs Gunārs Ansiņš, ir izsludināts iepirkums, un, kad tas noslēgsies, būs skaidrs gan būvdarbu sākums, gan beigas, jo projekta realizācijas grafiks paredz, ka tas jāīsteno septiņu mēnešu laikā.

Pēc Ansiņa sacītā, īstenojot projektu, tiks izbūvēta braucama iela, kā arī pietiekami platas ietves, kas sāksies pie Jūrmalas parka bungu skulpturālās grupas, stiepsies gan boulinga ēku, koncertestrādes "Pūt, vējiņi!" žogu, vēsturisko peldu iestādi un tālāk līdz Kūrmājas prospektam. Tur, starp Zvejnieku aleju, Kūrmājas prospektu un Peldu ielu, savukārt tiks izbūvēts satiksmes aplis. Pralēli paredzēta ielas apgaismojuma tīkla izbūve un pārcelšana, lietus ūdens kanalizācijas pārbūve un izbūve, sadzīves kanalizācijas un ūdensvada tīkla izbūve 900 m garumā. Būvdarbu otrajā kārtā, kas tiks realizēta vienlaikus ar pirmo, paredzēts pārbūvēt un labiekārtot 153 m garo aleju starp peldu iestādi un Gulbju dīķi. Plānots veidot arī jaunus apstādījumus 470 m garumā.

Ja līdz šim Jūrmalas parka ziemeļu daļa bija neaktīva u nesakopta, tad rekonstrukcija šo situāciju radikāli izmainīs, uzskata vicemērs.

Peldu ielas rekonstrukcijas būvprojektu izstrādājusi SIA "Projekts 3".

Projekta kopējās izmaksas tiek lēstas 1 119 902,38 eiro apjomā. Tās proporcionāli tiks segtas no Eiropas Reģionālās attīstības fonda (85% jeb 951 917,02 eiro), valsts budžeta dotācijas (3,75% jeb 41 996,34 eiro) un Liepājas pilsētas pašvaldības budžeta (11,25% jeb 125 989,02 eiro).

Sludinājums

Cik otkatos saņem?
06:58 | 04/03/19
ZIŅOT
(-6)
(18)
+

Tikai par viena neliela ielas posma sakārtošanu vairāk nekā miljons eiro? Galvu esat sasituši? Sāciet beidzot Pūt vējiņus taisīt! Kāda nozīme sataisīt konkrēto ceļa posmu, ja Vannu māja un estrādē kā sapuvuši zobi?

hmm
19:40 | 04/03/19
ZIŅOT
(-2)
(2)
+

NU padoma pats ar savu saspiesto galvu un plusotajiem.
Neko nezinu par konkreti si posma niansem, bet stradaju ar dazada rakstura nevalstiskiem projektiem ko pasuta privatie kas neparmaksas nekad un ir pilnigi cenas zina atskirigie scenariji:
vai vjag vink uzklat asfaltu, kad jaliek skembas vai mnav jaliek, kad vajag izbuvet pamatus vai nav, kad jaliek apaksa komunikacijas/trubas vai nav jaliek, kad klat ir gajeju celini vai na, kad jaieriko apgaismojums vai nav, kad ieriko notekudenu kanalizaciju vai neieriko, kad ir jaliek udensvads vai nav...
Vai tava saspeista galva aizvien nevar izteloties ka dargakais scenarijs no letaka var atskirties lidz pat 10-15x ???

:(
08:55 | 04/03/19
ZIŅOT
(-6)
(14)
+

Maitas grābj vēl, kas grābjams.Nevienam pilsētas sakārtošana neintresē.

Jorens
08:57 | 04/03/19
ZIŅOT
(-2)
(12)
+

Lietderīgāk no satiksmes viedokļa apli vajadzēja izbūvēt Ūliha-Kūrmājas Prospekta krustojumā.Kā arī Graudu-Jūras krustojumā-tur rīta stundās ir pamatīga aizķeršanās.

mamma
12:02 | 04/03/19
ZIŅOT
(-2)
(15)
+

Ansiņa kungs varētu painformēt, kad tiks atrisināts bērnu zobārsta jautājums Liepājā, kas ir viņa tiešā kompetencē. Lielīties ar citu izstrādātiem projektiem nav liela māksla

nekas
10:12 | 04/03/19
ZIŅOT
(-3)
(10)
+

nekas nemainās šai vietiņā! Protams,parks un pastaigu vietas ir svarīgas, bet vai tas ir svarīgākais? Par to miljonu varēja kadas grants seguma ielas noasfaltēt ( 21. gs., pilsēta, un lērums neasfaltētu ielu), vai kādas sabrukušās padomjlaiku asfalta ietves nomainīt rajonos, kur dzīvo lielā daļa nodokļu maksātāju, lai cilvēki kajas nelauž. Bet nekā, atkal svarīgāka ir parka aleja, kura var arī pagaidīt

nekas
10:12 | 04/03/19
ZIŅOT
(-4)
(3)
+

nekas nemainās šai vietiņā! Protams,parks un pastaigu vietas ir svarīgas, bet vai tas ir svarīgākais? Par to miljonu varēja kadas grants seguma ielas noasfaltēt ( 21. gs., pilsēta, un lērums neasfaltētu ielu), vai kādas sabrukušās padomjlaiku asfalta ietves nomainīt rajonos, kur dzīvo lielā daļa nodokļu maksātāju, lai cilvēki kajas nelauž. Bet nekā, atkal svarīgāka ir parka aleja, kura var arī pagaidīt

SIA "Projekts 3"
10:44 | 04/03/19
ZIŅOT
(-3)
(10)
+

Saprastu, ja G.Ansiņš šo projektu būtu uzzīmējis, tad varētu lepoties, bet paņemt rokās citu autoru darbu un zīmēties nav liela māksla.

tas pats
10:50 | 04/03/19
ZIŅOT
(-1)
(8)
+

Vannu mājas jau tāpat pārdeva leišiem. Pašvaldība neizmantoja pirmpirkuma tiesības -nožēlojami. Kurotaloģija ........

tupo i
17:32 | 05/03/19
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Nav mums ne kurtologija ne kurorta ne ka' UN NEBŪS . Tumši klusi un BŪS pa ļimonu 36 metri asfalta

123
22:11 | 04/03/19
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Pasvaldiba var tagad vannu maju nopirkt, ja velas.

bets
13:54 | 04/03/19
ZIŅOT
(-0)
(8)
+

Žēl par vannu māju. Tur varēja izveidot Liepājas kurortoloģijas muzeju. Cik gadus runā par šo nozari, ber nekas nemainās, vismaz būtu kāds ieskats pagātnē, no kuras mēs vair nevaram aiziet. vienīgi aizmirst!

?
13:55 | 04/03/19
ZIŅOT
(-0)
(7)
+

Būs nožēlojami- staigāt pa sakoptām ielām gar sabrukušām celtnēm, Pūt vējiņi tajā skaitā.

Maija
17:03 | 04/03/19
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Vai tad tur to ralliju nebrauc? Tagad varēs bez avārijām dragāt. Tās jaunās Vētras ielas gabaliņu gan nevar un nevar pabeigt.

Hmm
20:20 | 04/03/19
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Jaatvel 30000 gadaa un tiesam jaalgo papildus bernu zobu arsts,lai neveidojas gadu rindas. Tapat pilsetaa nepieciesami divi jauni bernudarzi ar 250 vietam katrs. Un japrojektejau SOGAD! Ja gribam lai berni dzimst un cilveki atgriezas,tad ar darba vietam vien un infrastrukturu nepietiek

Paldies Ansiņam
00:14 | 09/03/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

un visiem citiem, kuri beidzot ir atcerējušies par apļiem. Lūdzu, taisiet vēl! Jorens pāris vietas norādija. Nē! - luksoforu biznesam, kas kavē satiksmi un piesmirdina pilsētu!

temīda
12:52 | 14/03/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Kā tad mums tur palika ar to vēsturisko pāviljona "Banga" atjonošanu? Cik jau gadu? 7 apmēram! un!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki