Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Perspektīva" pulcē vides draugus no sešām valstīm


atlikušas 250 zīmes


"Perspektīva" pulcē vides draugus no sešām valstīm (2)

Autors: Artūrs Kokorēvičs
Ceturtdienā, 03. janvārī, 2019 | BIRKAS: projekts , Erasmus , vide , talka , pludmale
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Publicitātes

Biedrība "Reģionālās attīstības un sociālo iniciatīvu organizācija "Perspektīva"" īstenojusi jauniešu apmaiņas projektu "Environment Friendly" ("Videi draudzīgi").

Projektā piedalījās 42 dalībnieki no Latvijas, Čehijas, Grieķijas, Itālijas, Polijas, Krievijas, Ukrainas un Turcijas. Projekta galvenais mērķis bija saprast, cik daudz mēs ikdienā izmantojam dabas resursus, saražojam atkritumus un cik daudz ūdeni patērējam, lai nodrošinātu visas savas vajadzības. Ikviens no mums atstāj ekoloģiskās pēdas nospiedumu, ietekmējot dabu.

Šajā projektā jauniešiem bija iespēja izpētīt sīkāk un apzināties šos procesus un iegūt jaunas zināšanas, kā samazināt ietekmi uz vidi, mainot arī savus ikdienas paradumus, kā arī nododot citiem cilvēkiem zināšanas, pieredzi un ilgtspējīgas attīstības principu nozīmi.

Jauniešu apmaiņas laikā dalībnieki viesojās Liepājas izglītības iestādēs, pastāstot par "Erasmus+" programmu un tās piedāvātajām jauniešu mobilitātes iespējām, daloties ar savu pieredzi, kā arī piedaloties apkārtnes sakopšanā. Viena no nozīmīgākajām aktivitātēm jauniešu apmaiņas laikā pēc dalībnieku vērtējuma bija talka Liepājas pludmales attīrīšanai no sadzīves atkritumiem posmā no pieminekļa bojā gājušajiem zvejniekiem līdz dienvidu molam, kuras laikā tika savākti 45 kilogrami atkritumu. Papildu jaunieši iepazina arī Liepājai un tās apkārtnei raksturīgo kultūrvēsturiski nozīmīgo dzintara apstrādi un tās īpatnības, kā arī apmeklēja Liepājas vēstures muzeju, kur dalībnieki iepazinās ar Liepājas kultūrvēsturisko mantojumu.

Projekts "Environment Friendly" finansēja Eiropas Komisijas programma "Erasmus+: Jaunatne darbībā", kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.

Sludinājums

??????????
06:55 | 04/01/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

kur tad ir ingīda dabas miļotāja pēdiņās.

I wish someone had taken the time to write these t
06:36 | 22/01/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

I wish someone had taken the time to write these things down for mew to be able to go back to. My Grandmother and my mother told us many stories of what things happened in their lives and about the people in their lives. I now wish someone had written those things down since both have passed now. But I never thought at that busy point in my life that I would one day want to remember all those things. So much family history is lost when the older generations are gone. Please pass it on to your family while you can. You can even just do it digitally so it can be accessed by family later on.Family pictures are something to cherish also. Just be sure to write down who is pictured in them, where they are taken and when. I have found family pictures that no one now even knows who is in them.

AKHERETEMPLE@gmail.com
or
call/whatsapp:+2349057261346

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki