Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Pie dzīvnieku patversmes ierīkos suņu pastaigu laukumu


atlikušas 250 zīmes


Pie dzīvnieku patversmes ierīkos suņu pastaigu laukumu (2)

Izdrukāt Ziņot

Liepājas dome bez atlīdzības atvēlēs zemesgabalu suņu pastaigu laukuma ierīkošanai pie Liepājas dzīvnieku patversmes "Lauvas sirds", aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Liepājas domes Attīstības komiteja pieņēmusi lēmumu par zemesgabala 14.novembra bulvārī 29 nodošanu lietošanā bez atlīdzības Liepājas pašvaldības aģentūrai "Nodarbinātības projekti" dzīvnieku patversmes uzturēšanai un tās darbības nodrošināšanai.

Liepājas pašvaldība vairs neslēdz līgumu ar Liepājas Kinoloģiskās biedrības privāto dzīvnieku patversmi par klaiņojošo dzīvnieku izolāciju, jo pašvaldība šīs funkcijas nodrošināšanai šī gada sākumā ir izveidojusi savu dzīvnieku patversmi, kas atrodas Liepājā, 14.novembra bulvārī 31/33. Patversmē pagaidu mājvietu vienlaicīgi ir iespējams nodrošināt 20 kaķiem un 12 suņiem.

Jaunā pašvaldības dzīvnieku patversme izveidota bijušās Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) veterinārās laboratorijas telpās. Renovācijas darbus pēc SIA "Balex group" projekta veica SIA "Āboltiņa būvuzņēmums AG", kas uzvarēja izsludinātajā konkursā.

Vienstāva ēkā 226 kvadrātmetru platībā veikta bijušās laboratorijas pārplānošana un pārbūve, izveidojot telpas personālam, dzīvnieku turēšanai un apkopei. Atsevišķā spārnā izveidots dzīvnieku izolators, kur vispirms novieto uz patversmi atvestos iemītniekus.

Ēkā ir izbūvēts vietējais apkures mezgls, nodrošināta ūdensapgāde, uzbūvēta vietējā kanalizācijas notekūdeņu savākšanas un bioloģiskās attīrīšanas iekārta. Suņu un kaķu turēšanai ārā ir uzstādīti katrai sugai piemēroti voljeri.

Ēkas pārbūve veikta par 230 440 eiro.

Liepājas pašvaldības dzīvnieku patversmē pastāvīgi strādā dzīvnieku kopējs un 24 stundas diennaktī dežurē sertificēts dzīvnieku ķērājs. Patversmi apsaimnieko pašvaldības aģentūra "Nodarbinātības projekti", bet līgums par veterinārārsta un farmaceitiskos pakalpojumu sniegšanu Liepājas pašvaldības dzīvnieku patversmē noslēgts ar veterinārārsti Endiju Venškevicu.


Sludinājums

M.
16:11 | 04/12/14
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Suņu dresūrai galīgi nepiemērota vieta. Vienīgi, ja patversmes suņus dresēs:) Pie Zvejnieku pieminekļa ir suņu laukums, labāk to modernizēt,aprīkot, lai būtu piemērots un var izmantot pēc nozīmes!!!

suņu neķērājs
20:06 | 05/12/14
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

ak jē, ko tas cilvēks lai nepārdzīvo dežūrējot 24 stundas diennaktī! Vai te nav jāraksta uz Briseli, par cilvēktiesību rupju pārkāpšanu Liepājas pašvaldības iestādē?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki