Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Piejūras slimnīca sakops teritoriju


atlikušas 250 zīmes


Piejūras slimnīca sakops teritoriju (3)

Autors: Sarmīte Pujēna
Trešdienā, 13. jūnijā, 2012 | BIRKAS: Piejūras slimnīca , Dace Gruntmane , teritorijas nesakopšana , Pērkones 32
Izdrukāt Ziņot

Esam saņēmuši atbildi uz portālā publicēto rakstu "Pludmales un parka tuvumā veidojas atkritumu izgāztuve”, kurā bija runa par nekopto Piejūras slimnīcas teritoriju.

Kā portālam raksta Piejūras slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Gruntmane, „atzīstam, ka Piejūras slimnīcas nav laikus veikusi nepieciešamos teritorijas sakopšanas darbus. Tomēr gribas uzsvērt, ka jebkura nelegāla izgāztuve pilsētā nerodas pati no sevis, kāds savus sadzīves atkritumus – pat ledusskapjus, automašīnu riepas tur izmet”.

Kā jau rakstījām, nesakoptā teritorija Pērkones ielā 32 ir tā slimnīcai piederošā zemesgabala daļa, ko jau pagājušā gada septembrī nodalīja, lai pašvaldība to varētu pārņemt savā īpašumā. „Plānojot 2012. gada budžetu, uzņēmums vairs neparedzēja līdzekļus šīs teritorijas uzkopšanai, kas, ņemot vērā lielo platību, nav mazi,” raksta Gruntmane.

"Tā kā jautājums par šā zemes gabala nodošanu pašvaldībai Ministru Kabinetā pagaidām nav guvis tālāku virzību, Piejūras slimnīcai nācās turpināt teritorijas uzturēšanu. Uzņēmums ir atradis nepieciešamos līdzekļus un jau šobrīd uzsācis teritorijas sakopšanas darbus – daļēji saremontēts žogs, šie darbi vēl turpināsies, atkritumi tiek vākti, tuvākajās dienās tiks nopļauta zāle,” teikts vēstulē.

Izmantojot iespēju, slimnīcas administrācija ar portāla starpniecību aicina liepājniekus neveidot savā pilsētā nelegālas atkritumu izgāztuves!


Sludinājums

!?
10:34 | 13/06/12
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Oho, tur ir sabiedrisko attiecību speciāliste! Kaut kā maz info no slimnīcas. Ko tad viņa dara? Vai tikko sākusi strādāt vai sen?

kārts
10:49 | 13/06/12
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Vēl viena silta vietiņa, šoreiz puka daraudzenei. Lietderība - 0. Lielisks valsts līdzekļu nelietderīgas tērēšanas piemērs. Bet gan jau pienāks arī brīdis, kad kāds pajautās - cik preses relīzes Dace dienā uzraksta.

Cilvēki,
14:17 | 13/06/12
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Bet galvenais taču, ka žogs salabots un arī gružus aizvāks! Sasniegums!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki