Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Piektdienas un sestdienas vakaros tramvajs nekursēs


atlikušas 250 zīmes


Piektdienas un sestdienas vakaros tramvajs nekursēs

Ceturtdienā, 12. novembrī, 2015 | BIRKAS: tramvajs , rekonstrukcija , sliedes , tramvajs
Izdrukāt Ziņot
FOTO: "Liepājas tramvajs"

Sakarā ar būvniecības darbiem projektā "Tramvaju līnijas renovācija Klaipēdas ielas posmā no Robežu ielas līdz Tukuma ielai" piektdien un sestdien tramvajs pārstās kursēt agrāk.

Piektdien, 13.novembra, pēdējais tramvajs no galapunkta Brīvības ielā aties pulksten 21.07, bet no galapunkta M.Ķempes ielā pulksten 21.52. Savukārt sestdien, 14. novembra vakarā pēdējais tramvajs no galapunkta Brīvības ielā aties pulksten 21.31, bet no galapunkta M.Ķempes ielā pulksten 22.01, informē uzņēmums "Liepājas tramvajs".

Gan sestdienas, gan svētdienas rītos plānots atjaunot tramvaju satiksmi pēc noteiktā grafika. Kā pastāstīja SIA "Rīgas tilti" pārstāvis Roberts Kuiva, Klaipēdas ielas posmā no Robežu ielas līdz veikalam "XL Sala" tramvaja sliežu ceļi izbūvēti abos virzienos, līdz ar to naktī no piektdienas uz sestdienu būvnieki pieslēgs tos ekspluatācijai un demontēs pārvietojamās sliežu pārmijas.

Naktī no sestdienas un svētdienu sagatavos būvobjektu posmā no veikala "XL Sala" līdz Tukuma ielai. No svētdienas šajā ceļa posmā tramvajs kursēs pa vienu sliežu ceļu abos virzienos.

"Liepājas tramvajs" atvainojas pasažieriem par sagādātām neērtībām.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki