Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Pieņem apgaismojuma izbūvi Slimnīcas ielā


atlikušas 250 zīmes


Pieņem apgaismojuma izbūvi Slimnīcas ielā

Trešdienā, 29. oktobrī, 2014 | BIRKAS: apgaismojums , Slimnīcas iela , Liepājas ūdens
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Aigars Štāls

Būvvaldes komisija ekspluatācijā pieņēmusi ielu apgaismojuma rekonstrukcijas objektu Slimnīcas ielā no Grīzupes ielas līdz iebrauktuvei slimnīcas teritorijā.

Komisija atzina, ka visas objekta elementi uzbūvēti, samontēti, pārbaudīti un derīgi ekspluatācijai, informē sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Tagad daudzdzīvokļu dzīvojamo māju mikrorajonā ir ne tikai sakārtots un modernizēts ielu apgaismojums, bet arī  Slimnīcas ielā izbūvētas jaunas betona bruģakmens ietves 945 metru kopgarumā, izbūvētas ceļa apmales, iekopts zālājs, uzstādītas ceļu satiksmes zīmes.

Būvobjekta teritorijā uzstādītas trīs apgaismojuma sadales, kopskaitā 50 apgaismojumu balsti un tikpat daudz gaismekļu, ieguldīti elektrokabeļi 1972 metru kopgarumā. Katram apgaismojuma balstam ir piešķirts savs numurs un katrs balsts ir sasaistīts ar  apgaismojuma vadības sistēmu, kas turpmāk ļaus ērtāk konstatēt un novērst bojājumus.

Šajā būvobjektā darbi sākti 2014. gada aprīlī. Būvdarbu ģenerāluzņēmējs SIA "A Land", būvprojekta autors SIA "Remtek", pasūtītājs Liepājas pilsētas pašvaldība.

Būvniecības kopējās izmaksas apgaismojuma projekta ietvaros: EUR 230 198,83 ar PVN. Veikto būvdarbu garantija – pieci gadi.

Papildus darbiem, kas šovasar paveikti apgaismojuma projekta ietvaros, Slimnīcas ielā atjaunots arī brauktuves segums aptuveni 400 metru kopgarumā un izbūvētas autobusu pieturvietas. Šie darbi paveikti par ietaupīto ziemas dienesta naudu – EUR 40 000.

Vēl Slimnīcas ielā šovasar par uzņēmuma "Liepājas ūdens" līdzekļiem rekonstruēta ūdens apgādes sistēma 450 metru garumā.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki