Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Piešķir 1,25 miljonus eiro Liepājas pludmales attīstībai


atlikušas 250 zīmes


Piešķir 1,25 miljonus eiro Liepājas pludmales attīstībai (1)

Otrdienā, 15. janvārī, 2019 | BIRKAS: labiekārtošana , pludmale , ERAF , ES , parks
Izdrukāt Ziņot
FOTO: no flickr.com/photos/liepaja_lv

Pārdalot Eiropas Reģionālā attīstības fonda naudu, Jūrmalas un Liepājas pašvaldībām kultūras un dabas mantojuma saglabāšanas projektiem piešķirti kopumā 2,24 miljoni eiro.

Par to liecina valdības otrdien apstiprinātie grozījumi Ministru kabineta noteikumos, ziņo LETA..

Saskaņā ar grozījumiem noteikumos, kas nosaka Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) sniegtās naudas izlietojumu, Liepājas pilsētas pašvaldībai piešķirti 1 246 717 eiro, lai Liepājas centra pludmalē veicinātu piekrasti raksturojošās dabas ainavu un publiskās ārtelpas attīstību, kā arī veicinātu kultūras un tūrisma pakalpojumu daudzveidošanos.

Savukārt Jūrmalas pilsētas pašvaldība Ķemeru dabas izglītības centra pastāvīgās ekspozīcijas izveidei un funkcionālās teritorijas labiekārtošanai saņems ERAF finansējumu 994 331 eiro apmērā.

Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumu grozījumu anotāciju, šos līdzekļus iepriekš bija plānots izmantot pašvaldību degradēto teritoriju revitalizāciju.

Papildus šai līdzekļu pārdalei Ministru kabineta noteikumos tiek ieviestas izmaiņas ar mērķi panākt to atbilstību aktuālākajiem Eiropas Parlamenta un Padomes regulu nosacījumiem. Jaunākie nosacījumi paredz, ka ERAF investīcijas ir definējamas kā maza mēroga, ja plānotais līdzfinansējums nepārsniedz 20 miljonus eiro, un ja uzlabojamā vai atjaunojamā infrastruktūra ir uzskatāma par UNESCO kultūras un dabas mantojumu.


Sludinājums

I wish someone had taken the time to write these t
06:34 | 22/01/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

I wish someone had taken the time to write these things down for mew to be able to go back to. My Grandmother and my mother told us many stories of what things happened in their lives and about the people in their lives. I now wish someone had written those things down since both have passed now. But I never thought at that busy point in my life that I would one day want to remember all those things. So much family history is lost when the older generations are gone. Please pass it on to your family while you can. You can even just do it digitally so it can be accessed by family later on.Family pictures are something to cherish also. Just be sure to write down who is pictured in them, where they are taken and when. I have found family pictures that no one now even knows who is in them.

AKHERETEMPLE@gmail.com
or
call/whatsapp:+2349057261346

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki