Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Plāno līdzināt grants ielas, bet pirmajā vietā A, A1 un B klase


atlikušas 250 zīmes


Plāno līdzināt grants ielas, bet pirmajā vietā A, A1 un B klase (8)

Autors: Sarmīte Pujēna
Piektdienā, 15. februārī, 2019 | BIRKAS: ziema , grants ielas , Komunālā pārvalde , ielu remonts
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Lasītāja

Kāds portāla lasītājs ievietojis fotogrāfiju "Lasītāju galerijā", norādot, cik sliktā stāvoklī ir konkrētā iela. Par neapmierinošo grants ielu stāvokli pilsētā šoziem sūdzas arī citi.

Irliepaja.lv uzdeva jautājumu Komunālajai pārvaldei, vai ziemā notiek grants ielu greiderēšana vai kādas citas darbības, lai uzlabotu to stāvokli?

Kā skaidroja pārvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls, Komunālā pārvalde "šobrīd plāno grants ielu greiderēšanu – bedru izlīdzināšanu".

"Viss ir atkarīgs no laika apstākļiem un ceļa klātnes mitruma pakāpes. Ja laika apstākļi pieturēsies tādi, kā šobrīd, tad nākamās nedēļas sākumā varētu uzsākt bedru līdzināšanu grants ielās."

Pēc Štāla sacītā grants ielas ziemas sezonā ar smilts sāls maisījumu apstrādā tad, kad veidojas apledojums. Savukārt, ja ir sasnidzis biezs sniegs, šā seguma ielas tiek tīrītas.

"Bet visi darbi grants seguma ielās tiek plānoti pēc tam, kad, atbilstoši ceļu uzturēšanas prasībām, ir sakoptas, A, A1 un B klases ielas".

Štāls arī norāda, ka "applūduši ielas posmi nav nekāds retums mainīgos ziemas sezonas apstākļos, lāmas kādās vietās kādu brīdi vērojamas pat tajās ielās, zem kurām izbūvēta lietus ūdens savākšanas kanalizācija, jo sistēmas ne vienmēr uzreiz spēj aizvadīt visus nokrišņu vai atkušņa ūdeņus".


Sludinājums

būtu
09:04 | 15/02/19
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

arī laiks attīrīt gūlijas no grants,lai lietus gadījumā ūdenim kur aizplūst un neveidojas lielas peļķes.

vm3
10:05 | 15/02/19
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Ideāli būtu informēt par ielu greiderēšanu ... savādāk nevienam nezinot tiek atstāti auto ielas malā un greiderēšana sanāk kā čuskas brauciens ...

>>>
10:11 | 15/02/19
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Absolūti piekrītu!

ar
10:27 | 15/02/19
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

ar ielām vispār kaut kas nav īsti riktīgi: Karostā ierīko jaunas ielas tur, kur vispār nekas neatrodas, bet Ezerkrastā, kur dzīvo ievērojama daļa nodokļu maksātāju, ielas bez asfalta, ietvju daudzviet vispār nav, un esošās ietves izdrupušas, jo no padomju laikiem nekas nav darīts. Protams, centrs ir prioritāte visur, tomēr laiks būtu pievērsties rajoniem, kur dzīvo lielākā daļa Liepājas iedzīvotāju

ara-m
19:44 | 15/02/19
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Šitās pasakas par ES projektu naudām, infrastruktūras attīstību, uzņēmējdarbības veicināšanu utml. mēs dzirdam jau vismaz 20 gadus. Tik rezultāta nav, cilvēki turpina aizbraukt........

ara
12:11 | 15/02/19
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

Karostā ielas tiek atjaunotas ES projektu ietvaros, uzņēmējdarbības attīstīšanai un tajās nākotnē ir plānots izvietot ražošanas ēkas.

Jeblonskis
13:55 | 15/02/19
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Cik sūdīgi balsoji, tik sūdīgi jādzīvo.

Liepājniece
20:08 | 15/02/19
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Varētu vismaz Raiņa parkā galveno taku noasfaltēt. Tas grantētais celiņš ir briesmīgs,ar normāliem apaviem nevar paiet.akmeņi duras kājās.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki