Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Pludmales daļu dienvidrietumos nodod kaitotāju rīcībā


atlikušas 250 zīmes


Pludmales daļu dienvidrietumos nodod kaitotāju rīcībā (7)

Ceturtdienā, 21. martā, 2013 | BIRKAS: kaitotāji , kites.lv , pludmale , Māris Egmanis , Vētru iela
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Aigars Prūsis

Deputāti domes sēdē akceptēja sagatavoto lēmumprojektu par Liepājas pludmales daļas nodošanu lietošanā Liepājas kaitbordistu biedrībai "kites.lv".

Zemesgabalu 20 kv.metru platībā Liepājas pludmalē, Vētru ielas galā, paredzēts nodot bezatlīdzības lietošanā kaitbordistu biedrībai uz trim gadiem.

Šajā pludmales daļā kaitbordisti vēlas novietot konteineru, kā arī popularizēt aktīvo atpūtu.

Deputātiem radās jautājums, kāpēc konteiners jānovieto dienvidrietumu pludmalē, ja pērn, izstrādājot pludmales noteikumus, kaitotājiem vieta tika ierādīta teritorijā aiz „Kursas”.

Kā paskaidroja domes Nekustamā īpašuma pārvaldes vadītājs Māris Egmanis, arī zona Vētru ielas galā ietilpst aktīvās atpūtas zonā, un jau pēc apstiprināšanas domes sēdē noteikumos ar komitejas lēmumu izdarīti grozījumi pēc kaitotāju lūguma, jo straumes aiz „Kursas” neļaujot tur nodarboties ar šo sporta veidu.


Sludinājums

Niknais
00:47 | 22/03/13
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Vai deputāti nolēmušāi, kas tai pludmales galā gružus novāks?

SESKAM PoFIG !
05:59 | 22/03/13
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

tajā galā pludmalē nav neviena atkritumu konteinera

Velobraucēja
08:45 | 22/03/13
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Viss jau ir ļoti jauki, bet tas nopietni ierobežo tos, kuri dodas velobraucienos pa jūras malu no Liepājas uz Bernātiem. Īpaši, ja daļa velobraucēju ir bērni. Ļoti bieži kaitu buras gāžas pludmales zonā un ir nopietns drauds. īpaši bīstami ir tie ar kaitu burām un nelielu pludmales formulu. To lietošanu vispār vajadzētu aizliegt.

too velobraucēja
20:38 | 22/03/13
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Aizliegt vajadzētu pa pludmali pārvietoties ar velosipēdiem un atlau tos tikai stumt , savādāk te kaut kādi ciskadrillisti par daudz no sevis iedomājas, te viņiem suņi traucē, te kaitbordisti, drīz jau pieprasīs lai arī cilvēki tur nepārvietotos!!!!

too Velobraucēja
10:30 | 22/03/13
ZIŅOT
(-2)
(1)
+

Pludmale nav šoseja vai veloceliņš, kur velosipēdisti var justies kā pristava govis, pludmalē velosipēdistiem nav nekāda priekšroka attiecībā pret atpūtniekiem!!!!

too
12:28 | 22/03/13
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Maisiņa tak dēls kaifo viņam pludmale vajadzīga par velotūristiem nav nojausmas lai brauc pa šoseju bet ne par jūrmalu. tur kaifotāji.

dwg
22:47 | 22/03/13
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

kaitiem iedala kaut kadus 300m pludmales zonas,bet Velobraucejai redz vajag visu Baltijas piekrasti ... panem pie rokas tos sikos un paved garam tos metrus ... aunu bars ... kad vispar kads kaits Liepaja kadam uz galvas ir uzgazies ... tas ka pabrauc 100m aiz kaitu zonas un vesels bars ar plikam pip... skraida,tas berniem patik,ja ?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki