Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Pludmales tualetes sola pārvietot, netīrību tajās nesaskata


atlikušas 250 zīmes


Pludmales tualetes sola pārvietot, netīrību tajās nesaskata (16)

Autors: irliepaja.lv
Otrdienā, 14. maijā, 2019 | BIRKAS: Komunālā pārvalde , pludmale , tualetes , pārgājiens , veselības inspekcija
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Lasītāja

Papildināts. Portāla lasītājs Igors, kurš aizvadītajā sestdienā īsi pēc pulksten  astoņiem no rīta bija bijis pludmalē, atverot svītrainās būdiņas durvis, juties nepatīkami pārsteigts.

Igors portālam irliepaja.lv raksta: "Tualetes ir atgriezušās pludmalē. Taču tās pat nav izmazgātas. Kādas rudenī aizveda, ar tādu saturu atveda. Smirdoņa jūtama vairāku metru attālumā. Eiropā (esmu redzējis Vācijā) katru reizi, kad izsūknē saturu, arī mazgā no visām pusēm. Vai Liepājā tiešām nav sanitārie dienesti, kam tas jākontrolē? Vai arī tautas kalpi nolēmuši, ka mums, kam nav iespēju atpūsties dārgos kūrortos, būs labi tāpat?"
 
Portāla lasītāji arī sūdzējušies, ka šogad tualetes novietoties pārāk tuvu ūdens malai, kas kādā brīdī var beigties ar to, ka viss to saturs nonāk jūrā.

Portāls lūdza Komunālo pārvaldi sniegt skaidrojumu liepājniekiem. Pārvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls raksta:

"Attēlā redzams, ka tualetē uz grīdas ir smiltis. Tās vienmēr tur nonāk ar apmeklētāju kājām un apaviem. Brīvdienās pludmalē notika sporta pasākums, kura laikā tualetes izmantoja liels skaits cilvēku. Tualetes pēc notikušā pasākuma ir iztīrītas un sakoptas.

Saplaisājušais spogulis, ja būs iespējams, tiks noņemts no tualetes sienas.

Tualetes tuvu jūrai šobrīd ir izvietotas tāpēc, ka liedagā ir lieli sausu un irdenu smilšu sanesumi, pa kuriem neiespējami braukt ar tehnisko transportu. Tikko būs nolijis lietus un smiltis sablīvēsies, tualetes ar tehniku pārvietos tuvāk kāpām, kur tās atradušās citus gadus Pašreizējā vieta – tuvu ūdens līnijai – nav piemērota.

Tualetes pludmalē novietotas, lai, pirmkārt, nodrošinātu minētā sporta pasākuma apmeklētāju vajadzības".

Piebildīsim, ka attēlā arī redzams, ka pods un pisuārs ir klāts izžuvušām urīna pēdām, kas liecina, ka tie nav tikuši mazgāti. Savukārt portāla lasītājs, kurš iesūtīja attēlus, apgalvo, ka sestdien pulksten astoņos no rīta piejūras pārgājiens "Coastline Trek'19. Liepāja with Gjensidige" tikko bija sācies, parasto pludmales apmeklētāju jūrmalā tikpat kā nebija, un tualetes neviens (nerunājot par lielu skaitu) neapmeklēja.

Papildināts. Kā portālu informēja Veselības inspekcijas Vides veselības nodaļas vadītājs Normunds Kadiķis, Veselības inspekcija ir vērsusi Liepājas domes uzmanību uz tualešu stāvokli un iedzīvotāju sniegto informāciju, jo Liepājas pludmales peldvietu apsaimniekotājs ir Liepājas pašvaldība. Inspekcija no savas puses veiks peldvietu kontroli sezonas laikā, kad būs peldēšanai piemēroti un patīkami apstākļi un sagaidāms vislielākais peldētāju skaits.

Inspekcijas apsekošanas laikā peldvietās tiek kontrolēts tās higiēniskais stāvoklis, ieskaitot tualetes, kā arī peldvietu labiekārtojums, prasības drošībai un sabiedrības informēšanai.  
 


Sludinājums

Netīrība
07:30 | 14/05/19
ZIŅOT
(-1)
(14)
+

Fui, cik pretīgi. Komunālajai pārvaldei kā vienmēr viss vienalga. Tik paviršu iestādi es nekad neesmu redzējusi. Vai ir kāda lieta, ko Komunālā pārvalde ir rūpīgi izdarījusi? Tāda sajūta, ka paši cūkas un pārējos arī uzskata par cūkām.

Ņirgāšanās
07:57 | 14/05/19
ZIŅOT
(-1)
(13)
+

Cik ilgi Komunālajai Pārvaldei ļaus ņirgāties par Liepāju? Nomainiet vadību, esošajiem komunālajiem darboņiem nerūp nekas.

mums
11:12 | 14/05/19
ZIŅOT
(-3)
(13)
+

jāsāk ar pašvaldības vadības nomaiņu un domē vajadzīgi normāli deputāti un normāli komisiju, komiteku pārstāvji. Nevis kaut kādi Verpakovski vai Rjazanovas.

Kauns Liepājas domei!
10:09 | 14/05/19
ZIŅOT
(-0)
(11)
+

Atcerieties un ņemiet vērā, ka Komuālā pārvalde saņem naudu par šo pakalpojumu!!!

Pasakas
11:05 | 14/05/19
ZIŅOT
(-2)
(6)
+

Es arī gāju pārgājienā un varu teikt - neviens dažus simtus metrus pēc starta neskrēja uz tualetēm, kāds tur vēl "liels skaits" sestdien astoņos no rīta!!

dgdgdg
11:10 | 14/05/19
ZIŅOT
(-1)
(8)
+

Smird tur vienmēr un ne tikai . Nodirsts ,papīra nav . Palangā bijām tur visur papīrs un kabīnes vēl dalītās Vīriešu ,sieviešu Nemaz nezināju kamēr vietējie neaizrādija . Piedevām rindā stāv tualetes vairāk nekā mums Samerā vispār mēdz but Naudu saņem bet kur RAKSTĪTS ka kaut kas jādara. Grafiki ir ? kur ,kad, ko ved. ,kad mazgāts? cik daudz kas ,kur kādēļ . Darba sarakstus studijā Tur viens kaut ko švepstē ka baiga kārtība Un man tādam jātic? Mums PVD mačalkas atsperas nezin ko izdomāt lai izčakarētu

rt
11:11 | 14/05/19
ZIŅOT
(-1)
(10)
+

Saplaisājušais spogulis, JA BŪS IESPĒJAMS, tiks noņemts no tualetes sienas. Kantoris varētu paskaidrot, kāpēc tas ir tik neiespējami.

Jonas
11:46 | 14/05/19
ZIŅOT
(-12)
(2)
+

Nu moins, tās ir tās netīrās tualetes? No raksta varēja saprast, ka nevāji piegānītas. Atradušies te kungi. Dažam labam komentētājam mājā pods 100 punkti netītāks he he.

Nekārtības
13:05 | 14/05/19
ZIŅOT
(-0)
(7)
+

Nespried pēc sevis. Ne visi ir cūkas, kuriem šis skats šķiet pieņemams. Pareizi ir, ka raksta par šādu lietu. Tas jau sen zināms, ka komunālajai pārvaldei nekas nerūp. Tikai naudu saņem.

ggdgdg
12:57 | 14/05/19
ZIŅOT
(-0)
(8)
+

Piekritīšu ,BET jA JAU NO NODOKĻU MAKSĀTĀJU NAUDAS TAS TIEK ORGANIZETS - TAD LŪDZU KĀRTĪBU . Man mājās nav tāda sraļņika.

Mirttante
13:06 | 14/05/19
ZIŅOT
(-0)
(10)
+

Kultūra sākas no mazmājiņas. Liepājas pašvaldība nav diez ko kulturāls kantoris.

Ha ha ha
16:38 | 14/05/19
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Varēja ielikt ūdenī, un visi gali būtu ūdenī

Štāls
18:00 | 14/05/19
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

kā vienmēr atrakstās veco komunistu stilā. Cik ilgi vēl ?

Nevājais
18:27 | 14/05/19
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Tas ir tikai viebs no piemēriem, kā mūsu gādīgā komunālā pārvalde rūpējas par uzkoptu pilsētu. Tā teikt, lai pievilinātu tūristus izvējoties. Gulbīšu dīķa betona malas tā nodirstas, ka liekas tur ir kāda vistu ferma, ne vieta, kur ģimenēm un cilvēkiem brīvo laiku pavadīt. Paldies Jums par sakopto pilsētu.....

Hmm
21:57 | 14/05/19
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Pēdējos gadus slinko-sniegu netīra laikā,vasarā pludmalē smird wc un konteineri utt.

Kurmis
23:32 | 14/05/19
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Vajag savienot komunālo pārvaldi ar kapsètu pārvaldi ,jo bedres rok un aizber abi kantori,,,

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki