Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Privātsākumskolas "Varavīksne" audzēkņi grausta "ēnā"


atlikušas 250 zīmes


Privātsākumskolas "Varavīksne" audzēkņi grausta "ēnā" (15)

Autors: Sarmīte Pujēna
Pirmdienā, 15. maijā, 2017 | BIRKAS: Varavīksne , Būvvalde , pašvaldības policija , grausti , Uliha 47
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Lasītāja foto

Jau četrus gadus privātsākumskolas "Varavīksne" audzēkņi dzīvo blakus graustam. Tā drupās ir salauztas šīfera plāksnes, kuru putekļi ir bīstami veselībai.

Par šo problēmu irliepaja.lv informēja portāla lasītājs.

Sazinoties ar pašvaldības policiju, kura tālāk informāciju nodeva Liepājas domes Būvvaldei, esam sānēmuši vairākas atbildes.

"Būvvaldē šorīt ir saņemta Pašvaldības policijas vēstule un fotoattēli, lai mēs izskatām iesniegumu, kura autors ir norādījis uz Uliha ielas 47 nekārtībām un, iespējams, kaitīgiem putekļiem, kas varētu būt bīstami blakus esošās bērnu iestādes apmeklētājiem.

Par to, ko tur iespējams darīt, informēsim, kad būvinspektors sazināsies ar ēkas īpašnieku, apmeklēs īpašumu un uz vietas izvērtēs esošo situāciju.

Īpašumā ir bijis ugunsgrēks, taču joprojām nav savākti degušās saimniecības ēkas gruveši, kas no ielas puses gan nav redzami.

2015. gada minētajam īpašumam ir mainījies īpašnieks."

Pagājušajā nedēļā saņēmām šādu ziņu no Būvvaldes sabiedrisko attiecību speciālista Aigara Štāla:

"Liepājas pilsētas Būvvalde ir informējusi ēkas un zemes gabala īpašnieku, ka 2017. gada 26. aprīlī ir saņemta Pašvaldības policijas informācija par bīstamu objektu Uliha ielā 47, Liepājā, kur ugunsgrēka seku rezultātā bojāta šķūņa konstrukcijas apdraud blakus esošu īpašumu iemītnieku, tai skaitā bērnudārza apmeklētājus.

Būvvaldes būvinspekcija šā gada 2. maijā uz vietas pārliecinājās par minētā šķūņa mūra sienu un izdegušo koka konstrukciju vizuāli un tehniski slikto stāvokli.

Ņemot vērā sabiedriskās drošības apdraudējumu, Būvvalde īpašniekam norādījusi uz nepieciešamību nekavējoties pieņem lēmumu par īpašuma sakārtošanu, un līdz 2017. gada 31. maijam informēt par veiktajiem un plānotajiem pasākumiem.

2015. gadā Būvvaldē ir akceptēta projekta dokumentācija ēkas Uliha ielā 47, Liepājā, fasādes vienkāršotai atjaunošanai.

Te notiek būvdarbi, nekustamā īpašuma teritorija ir slēgta un nepiederošu personu iekļūšana ir novērsta."

Sludinājums

mk
07:54 | 15/05/17
ZIŅOT
(-10)
(8)
+

Bišku jau smieklīgi par tiem šīfera putekļiem. Visa pilsēta pilna ar tādiem. Jebkurš kaimiņš, kam blakus ir šīfera jumts, varētu tad pieprasīt to nomainīt. Nu tad pašvaldība, piešķiriet visiem līdzekļus un tad pieņemiet šādus lēmumus!

Sašutušais
09:29 | 15/05/17
ZIŅOT
(-3)
(4)
+

Ja pašvaldība nebūtu tik impotenta, tad zinātu, kas notiek pilsētā. Protams, jājautā, kur skatās privātskolas vadība? Ja īpašnieks nenovāc, tad pašvaldībai sen vajadzēja gružus s izvest, un no īpašniekiem piedzīt naudu par pakalpojumu un uzrēķināt procentus.
Bet te jau ir Liepāja... uzmanīgi - vējš (galvās)

Neesi padomju atrauga
08:40 | 15/05/17
ZIŅOT
(-8)
(10)
+

Nē, nu protams, pilna pilsēta ar nodegušo šīferu jumtiem. Bišķi jau vajag arī domāt, ko raksti. Varbūt arī pirms tam palasīt par azbesta šīfera kaitīgumu. Bet te vispār runa par bērniem.
Un pašvaldībai jāmaina tavs šīferis?! Varbūt pašvaldībai tev remonts arī dzīvoklī jāuztaisa un jaunu auto tev jānopērk?

Konstruktors
08:01 | 15/05/17
ZIŅOT
(-1)
(7)
+

Kā šādai nodegušai mājai var būt projekts- fasādes vienkāršota atjaunošana? Tas laikam ir par kādu citu ēku? Konkrētajam šķūnītim jau vajadzētu būt būvprojektam, kas arī skolas vadībai bija jāsaskaņo, jo ēka atrodas uz robežas. Un, ja tur notiek būvdarbi, tad kur ir norobežojošās lentas, lai bērni netuvotos tai sienai, kas tūlīt apkritīs?

zināšanai
12:56 | 15/05/17
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Ja ēka ir vēsturiskajā centrā uz robežas, kas šajā gadījumā tā arī ir, tad ar kaimiņiem nav jāskaņo.

hei
09:55 | 15/05/17
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

tas taču divstāvu šķūnis, ne māja!

ziņotājam
08:52 | 15/05/17
ZIŅOT
(-7)
(10)
+

Šīfera putekļi jau sen iz izputējuši un izgarojuši! Kaitīgākas tad jau ir garām braucošo auto izplūdes gāzes vai kaimiņsētā esoša suņa pirdiens. Un dzīvot arī ir kaitīgi. Ja kāds bērneļa vecāks tā baidās no kaitīgumiem, varbūt bērneli var audzināt sterilā siltumnīcā?

to 17:01
08:56 | 17/05/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

tad runa ir par kaitīgumu vai tomēr par cūkustalli? Pēkšņi tev domas mainījās? :D Par cūkustalli gan es piekrītu. Izskatās nesmuki. Bet, diemžēl, viss atduras naudā. Un tā cilvēkiem ir tik ,cik ir. Aizbrauc uz pm.Karostu. Brīvvalsts laikos tā bija fantastiski skaista, sakārtota teritorija, tagad tā ir graustu pasaule.

to 14:34
17:01 | 16/05/17
ZIŅOT
(-2)
(3)
+

varbūt esi pieradis dzīvot sūdos līdz ausīm, un uz Tevi nekas neatstāj kaitīgu iespaidu, bet
ir cilvēki, kuriem patīk dzīvot sakoptā vidē!

to 11:25
14:34 | 16/05/17
ZIŅOT
(-3)
(2)
+

nepiesienies vārdiem. šīs atlūzas nav kaitīgas. ja nu vienīgi tās traumē psihi tādiem garīgi nelīdzsvarotiem cilvēciņiem kā tev.

ziņotājam
11:25 | 16/05/17
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

ziņotāj, nedirs, pamācies ķīmiju. Izgaro šķidrumi. Putekļi nevar izgarot., tas pat bērnam skaidrs. Ka daudzos izstrādājumos ir kaitīgas vielas nekādi nenozīmē to, ka ir normāli, ja pilsētas centrā mētājs kaitīgi atkritumi.

>stučītājam
09:14 | 16/05/17
ZIŅOT
(-3)
(1)
+

šīfera sīkdaļas rodas lūšanas ,drupināšanas, degšanas procesā. un tie brīži , kad process notiek, ir patiešām bīstami dēļ ieelpotiem putekļiem. laika gaitā , atklātā vidē, putekļi izgaro. ja nezini, nepīksti.

Azbests ir arī flīzēs, caurulēs, celtniecības materiālos. bērnudārza ēka ir veca, tad jau noteikti tur iekšā arī ir kaitīgi atrasties! un tad vēl plastmasas ūdens tvertnes, plastmasas krūzītes bērniem zobu mazgāšanai, plastmasas rotaļlietas, arī ļoti daudzas ziepes satur vēzi izraisošas vielas, ķīmija ar ko mazgā sienas, grīdas, traukus. varētu turpināt vēl un vēl.
Tas cilvēks, kurš sūdzējās, ir vienkārši stulbs un neizglītots. tādus vajag sterilizēt, lai nevairojas.

stučītājam
16:57 | 15/05/17
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

Azbesta putekļi nekur neizgaro.Tieši saplēsta šīfera sīkdaļu ieelpošana ir bīstama.
Eiropas savienībā azbesta jumtu segums jau sen aizliegts, mēs tik te tāda postpadomijā vēl ņemamies. te nu Seskistiem vismaz pirms vēlēšanām vajadzētu parādīt iniciatīvu.
Kā nekā viens no kampaņas nākotnes vīzijplāna punktiem sakan - renovēsim un modernizēsim VISAS pilsētas skolas. Jādomā - droša, skolai tieši pieguļošā teritorija arī ir no svara.

H G T
19:46 | 16/05/17
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Nav vairs pat runa par to, kas ir asbests un kas ir izgarojumi, bet par to, ka stāv tāds fcking cūkstallis! Kura siena jau no bildes aplūkošanas vien, izskatās, ka gatava nogāzties pie stiprāka vēja. Kurš pacels roku un pateiks, kas ir OK un normāli? Tikai tāds pats cūka.

Philip Mark.
22:42 | 19/05/17
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

Pieteikties steidzami aizdevumu šodien ... pieteikties privātās, komerciālās un personiskās aizdevumi ar ikgadējiem ļoti minimālās procentu likmes, kā zema kā 2% robežās atmaksas laiku no 1 gada līdz 30 gadiem, uz jebkuru pasaules daļu. Mēs dodam aizdevumus robežās no. 10,000.00 līdz 100.000.000. Mūsu aizdevumi ir arī apdrošināts maksimālu drošību ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām pretendentiem būtu sazināties ar mums ar informāciju zemāk pa e-pastu .... Philipmark420@hotmail.com

Tavs pilnais vārds:...........
Tava valsts:.............
Valsts:............
Sex: ..........
Telefona numurs:..........
Nepieciešams summa: ..........
Nodarbošanās: ..........
Ilgums aizdevums: ..........
Vai jūs pieteikties befor ...........

Email..Philipmark420@hotmail.com

Ar cieņu

Philip Mark.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki