Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Promenāde", apsteidzot Rūmenes muižu, saņem Lielo Jēkabu


atlikušas 250 zīmes


"Promenāde", apsteidzot Rūmenes muižu, saņem Lielo Jēkabu (8)

Autors: Sarmīte Pujēna
Piektdienā, 30. novembrī, 2018 | BIRKAS: Promenade Hotel , Lielais Jēkabs , balva , tūrisms , Roma Cafe
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Publicitātes

Viesnīca "Promenāde", kas starptautiski pazīstama ar nosaukumu "Promenade Hotel", piektdien, 30.novembrī, Kuldīgā saņēma tūrisma Gada balvu Lielais Jēkabs.

Šim Kurzemes Tūrisma asociācijas gada apbalvojumam, ko pasniedz kopš 2014.gada, "Promenade Hotel" bija izvirzīta kategorijā "Dizaina naktsmītne Kurzemē 2018", kur sacentās ar tādām prestižām viesmīlības iestādēm kā Kandavas viesnīca "Rūmenes muiža", viesnīca "Noliktava NR.5" Kuldīgā, viesu nams "Sīpoli Design" Bernātos un citām, kopumā desmit balvas pretendentēm.

"Esam priecīgi par novērtējumu un saņemto balvu! Paldies "Promenade Hotel" komandai par kopā sasniegto!" – portālam irliepaja.lv sacīja "Promenade Hotel" valdes locekle Inese Židele.

Pārējās nominācijas: "Pārgājienu taka Kurzemē 2018" (šajā nominācijā uz balvu pretendēja arī Liepājas neredzīgo biedrības vasaras rezidences "Dvēseles veldzes dārzs" Baso pēdu taka), "Ēdināšanas uzņēmums ar stāstu Kurzemē 2018" (pretendēja arī Liepājas "Roma Cafe" un "Bernātu Dzintariņš), "Piedāvājums labsajūtai un veselībai Kurzemē 2018" (balvu par vingrošanas nodarbībām Liepājas pludmalē saņēma Zane Frickausa), "Dižais skats Kurzemē" (pretendēja arī putnu vērošanas tornis Zirgu salā, Pūsēnu kalna skatu laukums u.c.), "Degustācija Kurzemē 2018" un "Ieguldījums Kurzemes tūrisma attīstībā 2018".

Dizaina viesnīca "Promenade Hotel" iekārtota vēsturiskā, no ķieģeļiem celtā ostas noliktavas ēkā Liepājas klusajā centrā, Tirdzniecības kanāla malā. Izsmalcinātais dizains – stikls, betons, metāls, dizaina tapetes, senatnīgās ķieģeļu sienas un koka grīdas rada mājīgu un elegantu noskaņu.

"Promenade Hotel" durvis apmeklētājiem un viesiem vēra 2007. gadā. Viesnīcas arhitekts un dizaina autors – Agris Padēlis – Līns.

Kopš 2007. gada sākuma, kad bija 42 numuri, viesnīca izaugusi līdz 58 individuāla dizaina numuriem, no kuriem trīs luksa numuri atvērti 2018. gada rudenī.

"Promenade Hotel" piedāvā arī septiņas elegantas konferenču un pasākumu telpas ar ietilpību līdz pat 200 personām – konferencēm, semināriem un svinīgiem pasākumiem.

SPA centrā par viesu labsajūtu rūpējas zinoši un pieredzējuši speciālisti, kas padara katru ķermeņa un sejas procedūru par baudījumu prātam, ķermenim un garam.

Darba dienās no pulksten 12 līdz 15 restorāns "Piano" piedāvā biznesa pusdienas, vakaros restorāns aicina nobaudīt jauno rudens-ziemas ēdienkarti, ko sagatavojis šefpavārs Dāvis Veilands.

Sludinājums

Taiga
01:03 | 01/12/18
ZIŅOT
(-11)
(1)
+

'Promenāde nav nekā īpaša, bet ir tkai stipra aura.

Jautājums
07:14 | 01/12/18
ZIŅOT
(-3)
(8)
+

Kaut kāds stulbums, kādā sakarā pludmales vingrošana iekļuvusi šajā tūrisma pasākumā? Kāds tieši sakars ar tūrismu? Tad jau slimnīcas traumpunktu varēja ieteikt. Un kas tā par tādu taku Liepājā Dvēseles veldzes dārzs? Ļoti dīvaini nominanti. Nesaprotama korelācija atrasta ar tūrismu.

Tikums un netikums
12:22 | 01/12/18
ZIŅOT
(-8)
(8)
+

Kesis nenomazgās savu grēku ielaižot to spēļu elli tanī savā spīķera ēkā.

Hm
20:58 | 01/12/18
ZIŅOT
(-4)
(2)
+

Kesim bez tā vēl ir grēki cik sunim blusas.

Jana
09:07 | 02/12/18
ZIŅOT
(-2)
(2)
+

Kā var salīdzināt muižu ar viesnīcu?

:)
06:58 | 03/12/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Varbūt promenades viesnīca aura ir kesīša dvēseles spogulis.

@
17:42 | 03/12/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

jā, maiga un eleganta

EllinasFinances@gmail.com
01:52 | 05/12/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { EllinasFinances@gmail.com } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 2.%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: EllinasFinances@gmail.com

Please Fill the Application Form Below:
- Complete Name:
- Loan Amount Needed:
- Loan Duration:
- Purpose Of Loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If You Are Interested To Get A Loan Then Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us via email: EllinasFinances@gmail.com ,,,

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki