Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Radošajām industrijām grib rekonstruēt telpas Dārza ielā 4/8


atlikušas 250 zīmes


Radošajām industrijām grib rekonstruēt telpas Dārza ielā 4/8 (9)

Autors: Sarmīte Pujēna
Sestdien, 04. novembrī, 2017 | BIRKAS: Biznesa inkubators , Dārza 4/8 , Dārza 10 , rekonstrukcija , radošās industrijas
Izdrukāt Ziņot
Dārza 4/8.
Dārza 4/8.
FOTO: irliepaja.lv

Deputāti Pilsētas attīstības komitejā lēma par tehniskās dokumentācijas izstrādi Liepājas biznesa inkubatora Dārza ielā 4/8 iekštelpu rekonstrukcijai.

Kā sēdē skaidroja Attīstības pārvaldes vadītāja vietniece Laura Lipska, dokumentācijas izstrāde nepieciešama, lai pašvaldība varētu turpināt attīstīt šā gada 16.februārī Dārza ielā 4/8 atklāto Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Liepājas biznesa inkubatoru.

Kā skaidroja Lipska, šobrīd tiek plānots turpinājums Dārza ielas 4/8 attīstībai, kas paredz telpu rekonstrukciju ap 300 m2 platībā. Telpas tiks pielāgotas radošo industriju nozaru vajadzībām. Tiks izstrādāts telpu ekspluatācijas plāns, lai varētu nodrošināt komersantus ar atbilstošām telpām un infrastruktūru saimnieciskās darbības veikšanai un jaunu darbavietu radīšanai.

Pēc Lipskas sacītā, tālākā nākotnē Dārza 4/8 plānots savienot arī ar blakus esošo Dārza 10.

Finansējumu telpu rekonstrukcijai tiek plānots piesaistīt, 2018.gada beigās iesniedzot projektu atbalsta programmā “Teritoriju revitalizācija, reģenerējot degradētās teritorijas atbilstoši pašvaldību integrētajām attīstības programmām”.

Tehniskās dokumentācijas izstrāde nepieciešama ne tikai lai īstenotu būvdarbus, bet arī lai to pievienotu projektu pieteikumam iesniegšanai finanšu devējam, kurš lemj par finansējuma piešķiršanu. Viens no būtiskajiem nosacījumiem finanšu saņemšanai ir augstas gatavības būvprojekti, skaidroja Lipska.   

Finansējums tehniskās dokumentācijas izstrādei paredzēts pašvaldības budžetā.
 


Sludinājums

Desa
06:56 | 04/11/17
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Kādas vēl radošās industrijas Liepājā. Fantazētāji. Atkal kaut ko dara darīšanas pēc nevis ar jēgu un reālu pamatojumu.

arhch.
13:18 | 04/11/17
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Lipskai jau gan vajadzētu zināt, ka Būvniecībā no 2014.gada nav vairs tāds termins rekonstrukcija!

Slaiste
14:20 | 05/11/17
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Lipska tāda pūt un palaid ir, nav taču laika iedziļināties

:)
13:44 | 04/11/17
ZIŅOT
(-2)
(1)
+

Sveiciens Atim vārda dienā!

ziņa ne ziņa
10:19 | 05/11/17
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

adrese ietver Amatnieku namu, trīs studijas - visiem būs pārmaiņas? Ja tikai inkubatoru 2. stāvā - ko ta uzreiz netaisīja tā, kā viņiem vajag? Dārza 10 ir otrpus Apšu ielai - savienos ar tiltu vai gaisa koridoru?
Ja raksta, tad vajag uzrakstīt, nevis tikai tēlot, ka raksta.

Krauklis
17:19 | 05/11/17
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

tas inkubators ir viena liela naudas atmazgāšana. un kā tad tur ar vides pieejamību? ja var aizmālēt acis ar kaut kad perpektīvē izbūvējamu liftu, tad kaut kas nav kārtībā ar konsekvenci skaņotājiem.

muļļu brigādei!
19:39 | 05/11/17
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Kāda jēga ir no tā inkubatora? Uzskatu, ka nekāda! Pilsētā turpina ar joni samazināties iedzīvotāju skaits. Biznesa vides Liepāja pāratajiem mirstīgajiem NAV! Tā kā inkubators savus padomus var iebāzt sev tur, kur saule nespīd un iesaku samesties inkubatoristiem un doties ekskluzīvā ekskursijā uz Lietuvu , un pamācīties kā jāstrādā! Jūs esat nulles. nekam nederīgs kantoris, kas palīdz izšķērdēt liepājnieku naudu! Liepāja ir mirusi. Te nekas !!!!! nenotiek! Tāds ir mans personīgais viedoklis!

skaitlis
23:22 | 05/11/17
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Ir taču Juliannas Pagalms, pie tam bez domes finansējuma. Priekš kam tērēt naudu D10?

Lisa Adams
02:13 | 06/06/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

infidelity in marriage is never a thing of joy, I am not here to baffle you with stories am just a testifier of a great work. i was battling with infections in marriage , painful right. i'm not so ashamed to say this because i'll like this to serve as an eye opener to other young couples out there. my ex-husband was a university lecturer and was always involved with extra marital affairs. i found my self in and out of hospitals treating myself of STDs , i had to get a proficient hacker (pro.hackerone@gmail.com)..
U can visit their website at HackerOne.com. This organization helped me clone his phone and social media platforms in Whatsapp and Facebook messenger . i was able to gather several proofs from the the hack he was able to help me with. i'm so thankful and appreciative. I feel so happy doing this because I know so many people would benefit from this highly classified information. he makes me feel invincible going into any relationship now . knowing fully well i'll be sure of my

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki