Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Rekonstrukcijas dēļ Grīzupes ielā būs satiksmes ierobežojumi


atlikušas 250 zīmes


Rekonstrukcijas dēļ Grīzupes ielā būs satiksmes ierobežojumi (1)

Ceturtdienā, 24. augustā, 2017 | BIRKAS: Grīzūpes iela , rekonstrukcija , ielu remonts , satiksme
Izdrukāt Ziņot

Papildināts. 24. augustā sākusies Grīzupes ielas rekonstrukcija. Darbu veicēji un pasūtītājs – pašvaldība – aicina visus satiksmes dalībniekus ievērot ceļu satiksmes ierobežojumus.

Par ierobežojumiem brīdina satiksmes shēmas, ceļa zīmes, luksofori un vadstatņi. Lūgums izvēlēties citus transporta kustību maršrutus!

Apbraucamo ceļu shēmas ir uzstādītas Cukura ielā pie Autobusu parka, pie Cukura un Grīzupes ielas krustojuma un uz Grobiņas – Ventspils šosejas, pirms pagrieziena uz pilsētu jeb pie pilsētas robežas, informē Komunālās pārvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Satiksmei joprojām atvērts ir Grīzupes ielas un 14. Novembra bulvāra krustojums. To šogad nav plānots slēgt.

Grīzupes ielas posmi, kuros uzsākti darbi, netiek slēgti autobusu satiksmei, kā arī, izvietojot 302. ceļu satiksmes zīmi ("Caurbraukt aizliegts"), ir nodrošināta piekļuve darba un dzīves vietām, kā arī pie īpašumiem.

Satiksmes plūsmu šobrīd regulē trīs luksofori.

Sabiedriskā transporta lietotājiem jāzina, ka dažu autobusu pieturu atrašanās vietas tagad ir mainītas.

Zaļās birzs iedzīvotājiem ir jāatceras, ka uz remonta laiku būs slēgta izbraukšana no Kuldīgas ielas uz Grīzupes ielu. Tāpēc autovadītājiem jāseko norādēm un izbraukšanai/atbraukšanai jāizmantot citi maršruti – pa Talsu vai Skrundas ielu, pa 14. Novembra bulvāri.

Savukārt Aisteres ielas un Slimnīcas ielas mikrorajona iedzīvotājiem ieteicams izmantot Slimnīcas ielu, pa kuru var nokļūt līdz Brīvības ielai un tālāk uz pilsētu vai citiem galamērķiem. Pa Slimnīcas ielu notiek atgriešanās dzīvesvietā.

Grīzupes ielu pārbūvēs posmā no Cukura ielas apļa līdz pilsētas robežai. Konkursā par Grīzupes ielas pārbūvi uzvarēja SIA "Ceļu, tiltu būvnieks", darbu izpildes termiņš ir 450 dienas.

Grīzupes ielā pārbūvēs ielas segas konstruktīvās kārtas, izbūvēs autobusu pieturvietu "kabatas", ietvi un veloceļu (pa nepāra numuru pusi), lietus pārsūknēšanas stacijas un lietus notekūdens kanalizācijas kolektoru. Paredzēta arī sadzīves kanalizācijas tīklu nomaiņa atsevišķos posmos. Kopējais atjaunojamais ceļa posms ir 3,5 km.
 
Grīzupes ielas rekonstrukcijas kopējās projekta izmaksas ir EUR 5 575 166,76, tai skaitā:

Kohēzijas fonda finansējums EUR  4 432 093.00 (79,74%)
Valsts budžeta dotācija EUR 208 428.30 (3,75%)
Pašvaldības finansējums EUR  625 285.27 (11,25%)

Papildināts. Zaļās birzs iedzīvotājiem ir jāatceras, ka uz remonta laiku būs slēgta tieša izbraukšana no Kuldīgas ielas uz Grīzupes ielu. Tāpēc autovadītājiem jāseko norādēm un izbraukšanai/atbraukšanai jāizmantot citi maršruti – pa Talsu, Skrundas vai Ploču ielu, pa 14. Novembra bulvāri.


Sludinājums

Ojjajebūcens
09:20 | 28/08/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Galvenais iesākt septembrī, lai var oktobrī pateikt ka ziemā darbi neturpināsies! Tā kā nopīzddaunojās ar Nīcas šoseju.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki