Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Šā gada maijs – Liepājas jahtu sezonas rekordists


atlikušas 250 zīmes


Šā gada maijs – Liepājas jahtu sezonas rekordists

Autors: Sarmīte Pujēna
Pirmdienā, 10. jūnijā, 2019 | BIRKAS: jahta , jahtu centrs , Kārlis Kints , Zawisza Czarny , rekonstrukcija , iepirkums , SEZ
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Līga Tetere, no facebook.com

Aizvadītais maijs Liepājas jahtu ostā bijis rekorda mēnesis pēdējo piecu gadu griezumā, portālam irliepaja.lv pastāstīja jahtu centra vadītājs Kārlis Kints.

Maijā, kas ir pirmais vasaras un vienlaikus jahtu sezonas mēnesis, Liepājas ostā pavisam ienākušas 48 jahtas, un tas ir par vienu jahtu vairāk nekā šajā pašā laikā pērn, kas līdz šim bija aktīvākais maija mēnesis pēdējā piecgadē.

Kā allaž naskākie Liepājas apmeklētāji bijuši poļi, tostarp tradicionālais ciemiņš no Polijas – jahta "Zawisza Czarny", kas šoreiz bija atvizinājusi uz Liepāju veselu vīru kori, kurš 28.maijā klubā "Fontaine Palace" sniedza koncertu. Tāpat Liepāju tradicionāli apmeklējuši vācu un lietuviešu jahtsmeņi.

Jau vēstīts, ka šovasar tika plānota jahtu ostas un jahtu centra rekonstrukcija, taču Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) pārvaldes Iepirkumu komisija bija spiesta pieņēma lēmumu pārtraukt iepirkuma procedūru "Jahtu ostas infrastruktūras būvniecība", ņemot vērā to, ka iesniegto piedāvājumu līgumcenas ievērojami pārsniedz projektam plānotās finanses.

Līdz ar to SEZ pārvalde pieņēma lēmumu sadalīt plānoto Jahtu ostas infrastruktūras būvniecību vairākās kārtās, un tuvākajā laikā plāno izsludināt atkārtotu atklātu konkursu katrai kārtai atsevišķi.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki