Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Sācies konkurss par sakoptākajiem Liepājas namiem


atlikušas 250 zīmes


Sācies konkurss par sakoptākajiem Liepājas namiem

Autors: Sarmīte Pujēna
Piektdienā, 05. augustā, 2011
Izdrukāt Ziņot
Nams Stendera ielā 3 tika atzīts par sakoptāko 2006.gadā
Nams Stendera ielā 3 tika atzīts par sakoptāko 2006.gadā

Liepājas domes konkursa „Liepāja pucējas” žūrija līdz pirmdienai, 22. augustam, gaida pieteikumus par sakoptākajiem namiem un to teritorijām.

Arī paši žūrijas pārstāvji pilsētā meklē namus, kuru saimnieki būtu pelnījuši saņemt atzinību par savu brīvprātīgo darbu. Konkursa žūrija piešķirs balvas – īpašu atzinības plāksnīti un pilsētas karogu. 27. jūlijā, notika konkursa žūrijas pirmā sēde.
Žūrijas pārstāvji augusta pirmajā pusē apsekos visu pilsētu un pievērsīs uzmanību ikvienam namam, kura īpašnieks izrādījis pozitīvu attieksmi un visa gada garumā rūpējies par to, tādējādi rādot rosinošu piemēru arī citiem. Žūrijas pārstāvji arī fotografēs šā gada konkursa iespējamās „dalībnieces” – sakoptākās ēkas gan Vecliepājā, gan Jaunliepājā un Ziemeļu priekšpilsētā, gan Karostā, Zaļajā birzī un Tosmarē. Tāpēc namu īpašnieki vai apsaimniekotāji un iedzīvotāji ir aicināti būt atsaucīgiem un ar izpratni uzņemt žūrijas locekļu interesēšanos par viņu īpašuma sakoptību.  
Šogad konkurss „Liepāja pucējas” notiks septīto gadu pēc kārtas. Sakoptākie nami un teritorijas tiks vērtēti pēc konkursa nolikumā noteiktajiem kritērijiem: objekta sakoptības kopumā, mazo arhitektūras formu tehniskā stāvokļa un sakoptības, apstādījumu kvalitātes, visu arhitektūras elementu un teritorijas stilistiskās vienotības, ideju un izmantoto materiālu oriģinalitātes. Konkursa nolikums paredz, ka netiek vērtētas ēkas un teritoriju daļas, kas atrodas aiz augstiem vai necaurredzamiem žogiem.
Pilsētā sakoptākie nami, kā ierasts, tiks noteikti vairākās nominācijās: „Sakoptākais uzņēmums/iestāde”, „Sakoptākā daudzdzīvokļu māja” un „Sakoptākā individuālā māja”. Iedzīvotāji un pilsētas viesi objektus vērtēšanai var pieteikt, zvanot uz pašvaldības „karsto tālruni”  63425197 un atstājot ziņu automātiskajā atbildētājā; vērtējamos objektus var pieteikt Domes Apmeklētāju pieņemšanas centrā vai nosūtot vēstuli uz epasta adresi: apc@dome.liepaja.lv
Konkursa oficiālais vērtētājs ir žūrija: priekšsēdētājs ir Domes izpilddirektors Edgars Rāts un žūrijas locekļi: Agita Ansule, Iveta Ansone, Indulis Kalns, Margarita Kaņevska, Daina Matule, Ginta Stavrovska, Gunta Šnipke, Aigars Štāls.
Sakoptākos Liepājas namus – iepriekšējo gadu konkursu uzvarētājus – iespējams apskatīt Liepājas pilsētas Domes mājas lapā: www.liepaja.lv sadaļā Foto.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki