Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Sadarbībā ar jauniešiem īsteno divus vides projektus


atlikušas 250 zīmes


Sadarbībā ar jauniešiem īsteno divus vides projektus

Otrdienā, 12. jūnijā, 2018 | BIRKAS: Jūrmalas parks , glābšana , mākslas vidusskola , Zilais karogs , LiepU
Izdrukāt Ziņot

Īstenoti divi projekti, kuros iesaistīti jaunieši: izveidots informatīvs materiāls par Jūrmalas parka vērtīgajiem kokiem, kā arī papildināts glābšanas stacijas žoga gleznojums.

Jau otro gadu sadarbībā ar Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas audzēkņiem centrālajā pludmales glābšanas stacijā uz betona žoga radīts košs gleznojums vasaras un pludmales tematikā, veidojot vienotu kompozīciju ar iepriekšējā gadā izveidoto gleznojumu, informē domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Freidenfelde.

Savukārt sadarbībā ar Liepājas Universitātes studentiem izveidots informatīvs materiāls “Liepājas Jūrmalas parka kokaugu izziņas taka”, kurā apkopotas Jūrmalas parka dendroloģiskās vērtības. Šis materiāls ne vien attēlo un apraksta Jūrmalas parkā augošos kokus un krūmus, bet pievienotajā kartogrāfiskajā materiālā sniegta iespēja izstaigāt izziņas taku un savām acīm ieraudzīt Jūrmalas parka dabas bagātības.

Izveidotais informatīvais materiāls sākotnēji tiks izsniegts izglītības iestādēm, kas to varēs izmantot kā līdzekli mācību procesā, popularizējot praktiskās nodarbības dabā.

Savukārt jebkurš interesents jau šobrīd var izstaigāt kokaugu izziņas taku, izmantojot speciāli izveidotu tīmekļa vietni www.jurmalasparkakoki.lv, kas ir paredzēta arī lietošanai viedtālrunī.

Pasaules vides dienai veltītās aktivitātes tiek organizētas Zilā karoga programmas ietvaros.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki