Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Sāk darbotie otrs eksperimentālais autobusa maršruts


atlikušas 250 zīmes


Sāk darbotie otrs eksperimentālais autobusa maršruts (11)

Trešdienā, 17. jūlijā, 2013 | BIRKAS: sabiedriskais transports , LST , Dienvidu kapi , Kalpaka tilts , Karosta
Izdrukāt Ziņot
FOTO: irliepaja.lv

No šodienas, 17.jūlija, ieviests jauns eksperimentāls autobusa maršruts "Atmodas bulvāris-Dienvidu kapi", kas savienos Karostu ar pilsētas Dienvidrietumu mikrorajonu.

Autobuss kursēs pa Atmodas bulvāri, O.Kalpaka ielu, Raiņa ielu, Lielo ielu, Peldu ielu, Siena ielu, Kuršu ielu, Jūrmalas ielu, Uliha ielu un Klaipēdas ielu, bet tā galapunkts būs Dienvidu kapi. Šajā maršrutā autobuss kursēs darba dienās, un reisus izpildīs mazas ietilpības autobuss, ko nosaka transportlīdzekļu svara ierobežojumi uz O.Kalpaka tilta.

Jaunais 25.maršruts izveidots, atsaucoties uz saņemtajiem sabiedriskā transporta pasažieru ierosinājumiem. Maršruts tiek ieviests uz trim mēnešiem, un tā turpmākā pastāvēšana būs atkarīga no tā, cik daudz pasažieru to izmantos. Pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports" plāno veikt arī pasažieru plūsmas pētījumu jaunajā maršrutā.

Jau ziņots, ka šī gada pavasarī Liepājā pēc zvejniecības un zivju apstrādes uzņēmuma "Kursa" vadības lūguma tika ieviests eksperimentālais 14.autobusa maršruts "Līva-Roņu iela", taču pasažieru atsaucību tas neguva, un no 1.jūlija autobuss šajā maršrutā pārtrauca kursēt.

Sludinājums

vērīgā
10:38 | 17/07/13
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Un kur ir autobusu saraksts?

Kad
11:08 | 17/07/13
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

Kad atsāks darbu mikroautobusi Nr.1; Nr.3;Nr.4;Nr.5 ?

To Kad
12:54 | 17/07/13
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

NEKAD. Aizmirstiet par tiem.

Ja jūs nesaprotat, kāds tas bija murgs transporta sistēmā, tas nenozīmē, ka to arī nesaprot transporta speciālisti un pilsētas vadība. Visi visu saprot, kas iedziļinās lietas būtībā. Jums tā būtība pie kājas un jūs domājat vien par savu personīgo ērtību un prestižu. Par laimi, jūs neesat pilsētas vadībā.

M.
11:23 | 17/07/13
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Kādā veidā strādājošie cilvēki brīvdienās tiek uz kapiem???? Lūsim laikam smadzeņu vietā ir skaidas, ja nespēj skarīgi saplānot maršruta kustību grafiku arī izejamās dienās.!!!!!

Jūs autobusu sarakstu redzējāt?
12:56 | 17/07/13
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Uz kapiem brīvdienās brauc divreiz vairāk autobusu, nekā darbdienās. Bez tam šis maršruts domāts studentiem un skolniekiem, kas brauc mācīties uz ēkām Liedaga ielā. Nedz jūs, nedz citi taču nebrauks uz kapiem ziemā, vai nē?

Ozoliņas kundze
12:01 | 17/07/13
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Jo vairāk maisa, jo lielāks bardaks! Tu cilvēk taču nepaspēj iegaumēt vienu autobusa atiešanas laiku, kad lūk saraksts jau mainīts! Stāvi atkal kā dieva nepieņemts tai pieturā! Nemocieties, atjaunojiet mikriņus un satiksme būs atkal normāla!

35
12:51 | 17/07/13
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

14. maršrutu vajadzēja taisīt garāku, ietverot kādus vēl rajonus, plus galu Kursā, nevis tik īsu maršrutu līdz Livai ar kuru, loģiski, neviens nebrauca. Bet tāds jau bija mērķis - panākt nerentablu maršrutu, lai nebūtu iemesla to ieviest kā regulāru. Un šo 25. vajag arī brīvdienās, kurš tad uz kapiem brauc darba dienās..

Nemodernai Ozoliņas kundzei
12:59 | 17/07/13
ZIŅOT
(-3)
(0)
+

Mūsdienās autobusa sarakstu neiegaumē. Tam ir internets, kur ir vērts ieskatīties, pirms kaut kur braukt. Saraksts mainās 2 reizes gadā. Ja jūs braucat uz kapiem retāk un nesekojiet sarakstu izmaiņām, te gan nav pilsētas vaina.

Artūrs13
14:46 | 17/07/13
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Šorīt Dienvidu kapu un Atmodas bulvāra galapunktā bija izlikts kustības saraksts, kur rakstīts, ka kursē katru dienu. No katras pieturas kustības sarakstu var apskatīt šeit: http://www.marsruti.lv/liepaja/#bus/25/a-b

ALeja
15:42 | 17/07/13
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Agrāk ar maršrutniekiem nevarēja braukt par velti 1. un 2.grupas invalīdi. Tas bija muļķīgi. Tāpat ar nelegājiem busiem Liepāja-Rīga, kur te ir taisnība?

To ALeja
22:57 | 17/07/13
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Kādu taisnību jūs gribat dzirdēt? Par invalīdiem maksā valsts legāliem pārvadātājiem. Nelegālie dotācijas, loģiski, nesaņem. Maršrutnieki bija privātie kantoŗi, ar valsts struktūrām galīgi nesaskarās, un dotācijas nesaņema, un protams nevienu bez maksas nepārvadāja. Elementāri jautājumi taču, vai obligāti tos te jautāt?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki