Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Sāk "Liepājas enerģijas" ķieģeļu skursteņa demontāžu


atlikušas 250 zīmes


Sāk "Liepājas enerģijas" ķieģeļu skursteņa demontāžu (2)

Otrdienā, 16. jūnijā, 2015 | BIRKAS: Liepājas enerģija , UPB , rekonstrukcija , Tukuma 2
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Liepājas enerģija

"Liepājas enerģija" uzsākusi skursteņa nojaukšanu gāzes koģenerācijas stacijas teritorijā Tukuma ielā 2A. Tas ir "Liepājas enerģijas" pēdējais vecais mūrētais ķieģeļu skurstenis.

Darbus nodrošina AS "UPB", informē sabiedrisko attiecību speciāliste Agija Tērauda.

Atbilstoši "Liepājas enerģijas" 2015. gada investīciju plānam rekonstrukcijas darbi paredz uzņēmuma pēdējā novecojošā mūrētā dūmeņa demontāžu un jauna nerūsējoša tērauda skursteņa projektēšanu, izgatavošanu, piegādi un uzstādīšanu. Šobrīd uzsākti skursteņa demontāžas darbi un tie turpināsies līdz mēneša beigām.

Dūmeņa rekonstrukcija nepieciešama, jo tas ir tehniski nolietots un neapmierinošā stāvoklī, kā arī ilgtermiņā nevar nodrošināt gāzes ūdenssildāmā katla darbību, kura saražotā siltumenerģija tiek izmantota Liepājas centralizētās siltumapgādes sistēmā.

Skursteņa rekonstrukcija neietekmēs pakalpojuma nodrošinājumu klientiem, jo vasaras laikā gāzes ūdenssildāmais katls netiek izmantots, bet siltumenerģiju karstā ūdens piegādei pilnībā nodrošina koģenerācijas iekārtas. Skursteņa rekonstrukcija noritēs līdz augustam.

Dūmeņa rekonstrukcijas darbus nodrošina AS "UPB", kuras piedāvājums tika atzīts par atbilstošāko "Liepājas enerģijas" februārī izsludinātajam iepirkumam.


Sludinājums

xt
10:41 | 16/06/15
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Bet kas Skolas ielā pašā centrā to monstru nograus? Protams tas nav vairs Liepājas Enerģijas īpašums, bet kad pārdeva, ko jaunie īpašnieki bija ar to iecerējuši? Vai skatu laukumu ar kafejnīcu izveidot vai ko? Bojā tik skatu...

To xt
11:24 | 16/06/15
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Pareizs jautājums. To vajag uzdot būvinspekcijai, lai paskaidro.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki