Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Sākas publiskā apspriešana par koku ciršanu


atlikušas 250 zīmes


Sākas publiskā apspriešana par koku ciršanu (2)

Piektdienā, 28. augustā, 2015 | BIRKAS: sabiedriskā apspriešana , koki , Grīzūpes iela
Izdrukāt Ziņot

No 28.augusta līdz 10.septembrim iedzīvotāji aicināti izteikt savu viedokli publiskajā apspriešanā par koku ciršanas ieceri Grīzupes ielā, posmā no Cukura ielas līdz 14. novembra bulvārim.

Tas nepieciešama saistībā ar ielas infrastruktūras sakārtošanu un uzlabošanu, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Ķēde.

SIA "Firma L4" ir izstrādājis būvprojektu "Grīzupes ielas pārbūve posmā no Cukura ielas līdz 14. novembra bulvārim, Liepājā", kas paredz šajā posmā sakārtot ielas infrastruktūru, atjaunojot un izbūvējot  ietves un velosipēdu ceļu, kā arī atjaunojot brauktuves klātnes segumu.  

Grīzupes ielas pārbūves projekta realizācijai, posmā no Talsu ielas līdz 14. novembra bulvārim, nepieciešams nozāģēt 91 koku, kuru stumbra diametrs pārsniedz 12 cm, tai skaitā 43 melnalkšņus,18 bērzus, 12 ozolus, 5 liepas, 6 ošus, 2 papeles, 3 tūjas, blīgznu un vītolu. Ir veikta šo koku inventarizācija, nosakot to ainavisko un bioloģisko vērtību.

Pašvaldība aicina iedzīvotājus piedalīties publiskajā apspriešanā, kas notiek no 28. augusta līdz 10. septembrim, un izteikt savu viedokli par paredzēto koku ciršanu.

Publiskās apspriedes anketas iespējams saņemt Apmeklētāju pieņemšanas centrā, Rožu ielā 6, kā arī aizpildīt elektroniski šeit.

Pēc publiskās apspriešanas tiks apkopoti iedzīvotāju paustie viedokļi un nodoti izvērtēšanai Apstādījumu uzraudzības komisijai.

Uzziņai:
Projektā likvidējamo koku sarakstu un augošo koku inventarizācijas plānu var apskatīt pašvaldības mājaslapā www.liepaja.lv sadaļā Sabiedrība – Publiskās apspriešanas.

Papildu informāciju par koku ciršanas ieceri var saņemt Vides nodaļā pie dabas aizsardzības speciālistes Aldas Dambergas, tālrunis: 63404744; e-pasts: alda.damberga@dome.liepaja.lv


Sludinājums

Andron Mc
21:29 | 29/08/15
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Bet kad iestādīs kokus Zirņu ielā? Karstajās saulainajās dienās no ~11:00 līdz 15:00 nav iespējams to ielu izmantot, 3 kilometri bez ēnas!

juhan
08:33 | 07/09/15
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

ha ha kad sāksies aptauja par koku stādīšanu ,,plikajās ielās'' ?Saule un putekļi ir neciešami .

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki