Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Sākta TC "baata" fasādes stikla plākšņu demontāža


atlikušas 250 zīmes


Sākta TC "baata" fasādes stikla plākšņu demontāža (4)

Piektdienā, 02. jūnijā, 2017 | BIRKAS: Baata , Hiponia , renovācija , BVKB
Izdrukāt Ziņot
FOTO: hiponia.lv

Pēc janvārī notikušās stikla plākšņu atdalīšanās no tirdzniecības centra "baata" fasādes sākta to demontāža, informē SIA "Hiponia".

Lai nodrošinātu Liepājas tirdzniecības centra "baata" drošu ekspluatāciju pēc janvārī notikušās stikla plākšņu atdalīšanās no fasādes, tiks veikta pilnstikla fasādes demontāža, aģentūru LETA informēja nekustamā īpašuma kompānija SIA "Hiponia".

Stikla plāksnes fasādē piestiprinātas pie karkasa ar manšetēm, kas laika gaitā zaudējušas savu elastību un funkcionalitāti, tāpēc vairs nevar noturēt plāksnes, aģentūrai LETA pastāstīja Liepājas būvvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls. Rezultātā viena no plāksnēm bija nokritusi no fasādes. Apkārtējie negadījumā, kas noticis janvārī, cietuši nav.

Štāls stāstīja, ka uzreiz pēc negadījuma tirdzniecības centru apsekoja būvvaldes speciālisti, taču turpmāko uzraudzību veic Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB), kura atbildībā ir sabiedriskās ēkas.

"Hiponia" skaidro, ka pilnstikla fasādes demontāža tiks veikta, ņemot vērā BVKB un būvvaldes norādījumus. Veicamie demontāžas darbi tirdzniecības centra ikdienas darbību neietekmēs un klienti varēs turpināt apmeklēt tirdzniecības centru kā ierasts.

Demontāžas darbi tiks sākti jūnijā un tos plānots pabeigt divu nedēļu laikā. Paralēli demontāžas darbu organizēšanai SIA "Hiponia" ir apzinājusi pagaidu fasādes noformējuma iespējas, līdz tiks izstrādāts un saskaņots nepieciešamais ēkas fasādes pārbūves risinājuma būvprojekts.

Plānots, ka pēc pilnstikla fasādes demontāžas un citu norādījumu izpildes varēs atsākt pilnībā lietot autostāvvietu tirdzniecības centra fasādes daļā un pilnvērtīgi atjaunot ēkas ieejas no Klaipēdas ielas puses darbību.

Tirdzniecības centrs "baata" ir daļa no SIA "Hiponia" aktīvu portfeļa, ko uzņēmums pārņēma no AS "Latvijas Hipotēku un zemes banka". Divstāvu tirdzniecības centra veikali aizņem gandrīz 8000 kvadrātmetru platību. Tirdzniecības centrs atvērts 2009.gada 30.aprīlī.


lauskis
17:27 | 02/06/17
ZIŅOT
(-3)
(2)
+

Tātad visu laiku mēs gājām veikalā, kas ir nedrošs?! Un ja kādam uz galvas tie stikla gabali būtu uzgāzušies vai uz kāda bērna ratiņiem? Kas par to atbildētu? Atkal neviens? Kurš lempis šo graustu pieņēma ekspluatācijā? Vai par mūsu dzīvību apdraudējumu nav atbildīgs tieši LIEPĀJAS BŪVVALDES priekšniecība?

laika gaitā...
20:00 | 02/06/17
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

"... kas laika gaitā zaudējušas savu elastību un funkcionalitāti..."
Smieklīgi, varētu padomāt, ka tā ēka celta pirms 100 gadiem! Kas atlīdzinās zaudējumus par nekvalitatīvas būves pārprojektēšanu un pārbūvi, ko???

Andron Mc
15:30 | 03/06/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Bļin!
Nu ku var tād tuft muldēt?!
Takš redzams kurā pusē izkrīt tie stikli! Tur kur ir tā restorāna pārkare milzīgā!
Tā būda 1kārši "sēžās"! Kādreiz izmantoja kolonnas un izskatijās labi, tagad grib izcelties ar kaukādām nobīdēm un pārkarēm, bet uzprojektēt atbilstošu struktūru neprot! Redzams ka bērnībā nav ar konstruktoriem spēlējušies, kverkļi.
Ja var izpētīt ka vairāk tā būda nesēžas, tad var tos logus likt vietā, tikai šoreiz uz nedaudz elastīgiem stiprinājumiem (atslēgvārds - GUMIJA).
Pārējos var pārbaudīt, nez, pēc skaņas kautvai. Vai arī 1kārši visus pārskrūvēt uz gumijas "ftulkām".
Stiklus noņemt ir pilnīgi debīla ideja, jo tā būda izskatīsies pēc mālu-fekāliju ķieģeļa.

stikla ēka
03:38 | 01/08/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Andron Mc, pēdējie vārdi bija kā c vitamīns, mēģināju iztēloties skatu :D
tad.. Lielais Dzintars un stikla Topiņš arī kam tādam būs /ir pakļauts?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki