Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Salauztās pludmales mēbeles salabotas


atlikušas 250 zīmes


Salauztās pludmales mēbeles salabotas

Autors: Sarmīte Pujēna
Piektdienā, 13. jūlijā, 2012 | BIRKAS: Komunālā pārvalde , Jānis Neimanis , Dome , Māris Egmanis , vasara , pludmale
Izdrukāt Ziņot
Šonedēļ te izskatās šādi.
Šonedēļ te izskatās šādi.
Futbola līdzjutēju vietas, kādas tās izskatījās pirms nedēļas. Šonedēļ te izskatās šādi.

Pludmalē, Jūrmalas ielas galā aiz vasaras kafejnīcas jau vairākus gadus improvizētā stadionā jaunieši sit bumbu, citi – lauž nelielo tribīni.

Pagājušajā nedēļā no portāla lasītājas Birutas Petres saņēmām fotoattēlu ar šādu parakstu: „Šādā paskatā šie soliņi Liepājas pludmalē Jūrmalas ielas galā eksistē jau trešo vasaru. Diemžēl arī pašlaik – Latvijas Olimpiādes laikā ...”

Sazinoties ar Liepājas domes Nekustamā īpašuma daļas vadītāju Māri Egmani un Komunālās pārvaldes valdes priekšsēdētāju Jāni Neimani noskaidrojām, ka soliņi vai improvizētā skatītāju tribīne salabota! To paveikusi Komunālā pārvaldē saviem spēkiem, jo, pēc Neimaņa sacītā, ilgi meklējusi, bet nav varējusi atrast šo pludmales mēbeļu īpašnieku.

Savukārt, kā portālam sacīja Egmanis, futbola vārtus un skatītāju sēdekļus pirms vairākiem gadiem par saviem līdzekļiem pludmalē uzstādījis „Liepājas metalurga” futbola treneris. Teritorija nevienam nav iznomāta, un iznāk, ka arī inventārs nevienam nepieder. Par saviem līdzekļiem to labojot un sakārtojot gan futbolisti paši, gan Komunālās pārvalde.

Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki