Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

SEB banka pērn Liepājā finansēja 25 renovācijas projektus


atlikušas 250 zīmes


SEB banka pērn Liepājā finansēja 25 renovācijas projektus (1)

Autors: Kaspars Migla
Trešdienā, 08. janvārī, 2014 | BIRKAS: siltināšana , SEB banka , Ulrika Gēce , renovācija , Lauku 56
Izdrukāt Ziņot
Viens no pērn siltinātajiem namiem Liepājā, Lauku ielā 56
Viens no pērn siltinātajiem namiem Liepājā, Lauku ielā 56
FOTO: SEB banka

2013.gadā SEB banka izsniegusi finansējumu mājokļu renovācijai 15,1 miljonu eiro apmērā 109 daudzdzīvokļu māju siltināšanai. Visvairāk līdzekļu piesaistījusi tieši Liepāja.

Līdzīgi kā iepriekšējos gados, vēl joprojām lielākā renovācijas darbu aktivitāte vērojama Kurzemes reģionā, kur piešķirti 48% no kopīgā SEB bankas pagājušā gadā renovācijas finansējuma Latvijā. Salīdzinājumā ar 2012. gadu, pērn samazinājās renovācijas kredītu daudzums un apjoms, taču tas ir lielāks nekā 2011. gadā, portālu informēja SEB bankas ārējās komunikācijas projektu vadītāja Kristīne Martinsone.

SEB bankas Liepājas filiāles vadītāja Ulrika Gēce: "Ja salīdzinām pilsētu un reģionu aktivitāti māju siltināšanas jomā, tad redzam, ka Liepāja ar 25 renovācijas projektiem par kopīgo summu vairāk kā 3,4 miljonu eiro apmērā pērn izceļas ne vien kurzemnieku vidū, bet ir līderis visā Latvijā. Liepājai uz papēžiem min Talsi un Ventspils, kur 2013. gadā SEB banka finansēja attiecīgi 14 un 12 renovācijas projektus un finansējums sasniedza 1 miljonu eiro Talsos un 2,2. miljonus eiro Ventspilī. Salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, kurzemnieku aktivitāte ir svārstīga. – 2012. gadā Liepājā tika finansēti 30 mājokļu siltināšanas projekti un SEB bankas piešķirtais finansējums veidoja 6,1 miljonu eiro, Talsos – 7 projekti (1,1 miljons eiro) un Ventspilī – 16 projekti (gandrīz 4 miljoni eiro)."


Sludinājums

???
17:27 | 09/01/14
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Finansēja vai iejūdza kredītu jūgā uz 15 gadiem māju iedzīvotājus ?!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki