Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Slimnīcā pabeigta pirmo sešu liftu rekonstrukcija. Vēl jānomaina pieci


atlikušas 250 zīmes


Slimnīcā pabeigta pirmo sešu liftu rekonstrukcija. Vēl jānomaina pieci

Trešdienā, 10. augustā, 2011 | BIRKAS: Slimnīca
Izdrukāt Ziņot

Liepājas Reģionālajā slimnīcā (LRS) pabeigta pirmo sešu liftu rekonstrukcija. Liftu nomaiņas kopējās izmaksas ir 462 350 latu. Ceturtdien paredzēts svinīgs rekonstruēto liftu atklāšanas pasākums.

Slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase aģentūrai BNS pavēstīja, ka turpinot īstenot slimnīcas rekonstrukcijas pirmo kārtu, janvārī LRS sāka nomainīt vecos, savu laiku nokalpojušos liftus, kā arī to priekštelpu veco durvju vietā uzstādītas ugunsdrošības noteikumiem atbilstošas automātiskās durvis un izremontētas liftu halles.
Liftus rekonstruēja uzņēmums "Latvijas lifts – Šindlers", kas uzvarēja iepriekš rīkotā iepirkumu konkursā. Liftu nomaiņas kopējās izmaksas ir 462 350 latu. To nomaiņa iecerēta divos posmos. Pirmajā posmā nomainīti seši lifti ‒ trīs mazie pasažieru lifti, divi lielie lifti, kā arī viens virtuves lifts.
Projekta laikā veikta veco liftu demontāža un šahtu pārbūve, jauno liftu montāža, apdares darbi, kā arī liftu sertifikācija un nodošana ekspluatācijā.Lai nodrošinātu vides pieejamību cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, viens no lielajiem liftiem aprīkots ar speciālām pogām Braila rakstā un skaņas signālu atbilstoši vājredzīgu un vājdzirdīgu cilvēku vajadzībām.
Tā kā lielajiem liftiem ir plašākas durvis un tajā ērtāk ir iekļūt ar ratiņkrēsliem, to varēs izmantot cilvēki ar kustību traucējumiem. Savukārt ar otru lielo liftu tiks pārvadāti gulošie pacienti, paskaidroja Grase.
Tā kā slimnīca ir daudzstāvu ēkā, tad atbilstoši ugunsdzēsības prasībām tai nepieciešams arī ugunsdzēsēju lifts. Līdz ar to no diviem virtuves vajadzībām esošajiem liftiem izbūvēts viens liels, kas turpmāk kalpos gan virtuves vajadzībām, gan ugunsgrēka gadījumā to varēs izmantot ugunsdzēsēji. Projekta otrajā posmā tiks nomainīti atlikušie pieci lifti.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki