Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Šogad plānotā jahtu ostas būvniecība kavēsies


atlikušas 250 zīmes


Šogad plānotā jahtu ostas būvniecība kavēsies (2)

Pirmdienā, 03. jūnijā, 2019 | BIRKAS: jahtu centrs , rekonstrukcija , SEZ , osta , ES , promenāde
Izdrukāt Ziņot
Projekta vizualizācija.
Projekta vizualizācija.

Liepājas Speciālās ekonomiskās zona (SEZ) pārvaldes atklātais konkurss "Jahtu ostas infrastruktūras būvniecība"  noslēdzies bez rezultāta.  

Kā portālu informēja SEZ sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Ratniece - Kadeģe, iepirkuma komisija, ņemot vērā to, ka iesniegto piedāvājumu līgumcenas ievērojami pārsniedz projektam plānotās finanses,   pieņēma lēmumu pārtraukt iepirkuma procedūru "Jahtu ostas infrastruktūras būvniecība".

Liepājas SEZ pārvalde pieņēmusi lēmumu sadalīt plānoto Jahtu ostas infratruktūras būvniecību vairākās kārtās un jau tuvākajā laikā plāno izsludināt atkārtotu atklātu konkursu katrai kārtai atsevišķi.

Jau vēstīts, ka iepirkumā par Liepājas jahtu ostas rekonstrukciju tika saņemti trīs pieteikumi.

Jahtu ostas rekonstrukcijas projekta apstiprinātais budžets ir 409 650 eiro no kuriem 85% ir "Interreg” fonda līdzfinansējums, un Liepājas SEZ pārvalde to īsteno Latvijas – Igaunijas pārrobežu projekta "Labāks jahtu ostu tīkls" ietvaros, 85% apmērā projektu finansē ES "Interreg" programma.

Pēc rekonstrukcijas Liepājas jahtu centrs pārcelsies tuvāk Tramvaja tiltam un atradīsies starp viesnīcu "Promenāde" un tiltu, jahtu piestātņu pontoni gar kanālmalu gan stiepsies tikpat tālu, kā pašreiz.


Sludinājums

rengite
12:08 | 03/06/19
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

kur lai savu jahtu pietauvoju ,ko?

jahta
14:24 | 03/06/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Itkā džeki ne pirmo gadu ostā rukā, bet poņas nekādas. Jau no pirmās dienas bija skaidrs, ka tik grandiozs projekts pa 400k nesanāks. Dziļums priekš mazajām jahtām pieklājīgs, piestātnes, jāenkuro, stabilizatori jāliek. Piestātnes jau ar uz vecām mucām neliks, betonnieces ļoti labi maksā.
Uh kā atvēzējās, bet kārtējā brūnā strīpiņa sanāca.
Gan jau sapņos % ar sadalīts.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki