Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Sola brīdinājuma zīmes, lai nebaro putnus


atlikušas 250 zīmes


Sola brīdinājuma zīmes, lai nebaro putnus (2)

Autors: Sarmīte Pujēna
Otrdienā, 23. oktobrī, 2012 | BIRKAS: Baata , putni , dzīvnieku aizsardzība , Dome
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Aigars Prūsis

Pievēršot uzmanību Klaipēdas ielas dīķu un tajos mītošo putnu stāvoklim, portāls saņēmis arī iedzīvotāju ieteikumus. Viens no tiem – vajag brīdinājuma zīmes!

Iepazīstoties ar situāciju uz vietas pie dīķiem blakus tirdzniecības centram „Baata”, pārliecinājāmies, cik ļoti pie cilvēku klātbūtnes jau pieraduši gulbji, kuri, kā pastāstīja kāda Klaipēdas ielas iedzīvotāja, vēl pirms kāda laika turējušies pa gabalu no ziņkārīgajiem.

Tagad jaunie gulbji labprāt nāk klāt ikvienam, kurš pamet maizes kumosu, un, kā pārliecinājās portāls, tādu cilvēku netrūkst. Vēl vairāk – daži speciāli turpat, veikalā, bija iepirkuši svaigu maizi putnu barošanai. Taču, kā apgalvo speciālisti, savvaļas putnu piebarošana viņiem nāk tikai par sliktu.

Vairāki portāla lasītāji ierosināja, ka pašvaldība varētu vismaz vienā vietā – pie dīķa tieši pretī tirdzniecības centram, kur arī pārsvarā notiek gulbju barošana, uzstādīt brīdinājuma zīmi, ka to nevajadzētu darīt.

Jautājot pašvaldībai, vai būtu iespējams to izdarīt, saņēmām Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītājas Zanes Ģirnes atbildi:

„Par informatīvas plāksnes uzstādīšanu pašvaldība ir jau domājusi. Tuvākajā laikā tādu plānots izvietot ne tikai pie dīķa Dienvidrietumu rajonā, bet arī citās publiskās vietās, kur iedzīvotāji regulāri baro putnus”.

Gaidīsim un cerēsim, ka plāksnes tiks izvietotas jau tuvākajā laikā!


Sludinājums

Domei
08:57 | 23/10/12
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Varētu pasteigties...

hmmm..
09:52 | 23/10/12
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

tikai tad kad viss ir saputrots Domes ieredņi sāk kasitt galvu !!.. nu redzes vai bus !!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki