Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Sola izgatavot un uzstādīt jaunas zīmes pie "Baatas" dīķa


atlikušas 250 zīmes


Sola izgatavot un uzstādīt jaunas zīmes pie "Baatas" dīķa (4)

Svētdienā, 02. augustā, 2015 | BIRKAS: Baata , gulbji , putni , Rietumkrasta nams , Komunālā pārvalde
Izdrukāt Ziņot
No dīķa izceltā zīme neizskatās pievilcīgi.
No dīķa izceltā zīme neizskatās pievilcīgi.
FOTO: Lasītāja foto
No dīķa izceltā zīme neizskatās pievilcīgi. Dīķī iemestā zīme atkal uzstādīta. Ceturtdien zīme vēl gulēja dīķa dibenā. Pie viena no dīķiem uzstādīta jauna zīme.

Pie dīķiem līdzās lielveikalam "Baata" pašvaldība plāno atjaunot, kā arī uzstādīt jaunas zīmes ar norādi nebarot dīķos mītošo gulbju ģimeni.

Pagaidām jauna zīme uzstādīta pie dīķa iepretī "Rietumkrasta namam", bet pie dīķa, kas atrodas tieši pretī veikalam "Baata", uzstādīta vecā brīdinājuma zīme, kas gan izskatās ļoti neestētiski, jo, kā jau portāls rakstīja, zīme ilgāku laiku atradās dīķa ūdenī.

Kā portālam skaidroja domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Eņģele, "ir jau pasūtītas jaunas informatīvās norādes". Laika gaitā tikšot atjaunots arī vecās zīmes stabs.

Portāls iepriekš rakstīja, ka pie "Baatas" dīķa vairs nav redzama neviena no Komunālās pārvaldes pērn atjaunotajām brīdinājuma zīmēm, kas aicina nebarot gulbjus. Viena no zīmēm atrodoties dīķa dibenā, turklāt, pēc portāla lasītāja teiktā, tā tur esot jau kopš aizvadītās ziemas.

Pērn oktobra sākumā portāls rakstīja par to, ka zīmes ir šķības, turklāt neatrodas tur, kur visvairāk nepieciešamas – aiz lielveikala "Baata", kura apmeklētāji ir lielākie putnu piebarotāji.

Sludinājums

Paldies !
09:03 | 02/08/15
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Putni gudri, tagad lielāko dienas daļu pavada mūsu mājas pagalmā,guļus ēd pilniem knābjiem zāli ! Paši sāk izvairīties no cilvēku uzmanības, vakar tikai ap plkst 15 aizgāja pie otra dīķa, bet barotāju TŪLĪT, protams, netrūka.

Kā barot
09:57 | 02/08/15
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Gribēju jau sacīt, ka šiem dabiskās barības, kas protams ir vislabākā, ir diezgan. Vari pacienāt ar kādu salātlapu, bet maizi vai ko tamlīdzīgu gan nē.

lasītāja
10:18 | 02/08/15
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Drīkst dot sasmalcinātas salātu un kāpostu lapas!

Kaalabads
08:26 | 05/08/15
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Forši, vismaz zāle mazāk būs jāpļauj :D gulbji būs noņammājuši. Bet, ja par tēmu, tad gribas visiem tiem barotājiem pa koko sadot. 1. pieradina putnus pie cilvēkiem un tie vairs nebaidās (bīstami gan cilvēkiem, gan putniem); 2. Piebaro putnus ar tiem pilnīgi nepiemērotu barību (ķepīgu, mīkstu baltmaizi), kas putniem var būt pat letāli; 3. Traucē putniem dabīgā ceļā attīstīties - t.i. meklēt barību un izdzīvot pašu spēkiem. Vasara jau nav salts ziemas vidus, putniem ir ko ēst.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki