Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Šonedēļ demontēs vecos stabus, būs satiksmes ierobežojumi


atlikušas 250 zīmes


Šonedēļ demontēs vecos stabus, būs satiksmes ierobežojumi (2)

Pirmdienā, 14. oktobrī, 2013 | BIRKAS: apgaismojums , ielu remonts , satiksme
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Aigars Štāls

Trešdien, 16.oktobrī, un piektdien, 18.oktobrī, atsevišķos Liepājas ielu posmos notiks veco apgaismojuma balstu demontāžu. Līdz ar to būs satiksmes ierobežojumi.

Autovadītāji un citi satiksmes dalībnieki ir aicināti ievērot uzstādītās ceļa satikmes zīmes, citus ierobežojumus vai  būvdarbu veicēju norādes, informē "Komunālā pārvaldes” sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls,

Trešdien, 16.oktobrī, balstu demontāžu SIA "Oms” veiks no pulksten 15.00 – līdz aptuveni pulksten 2.00 naktī Baznīcas ielā (posmā no Franču līdz Bāriņu ielai); Ed.Veidenbauma ielā (no Palmu līdz Apšu ielai); Peldu ielā (no Katoļu līdz Malkas ielai); Katoļu ielā (no Lielās līdz Peldu ielai).

Savukārt piektdien, 18.septembrī, balstu demontāžu SIA "CVS” veiks no pulksten 20.00 Uliha ielā (posmā no Peldu ielas līdz Kūrmājas prospektam). Šeit paredzēts demontēt 12 vecos apgaismojuma balstus. Vienu daļu no vecās un nevajadzīgās apgaismojuma infrastruktūras Uliha ielā celtnieki jau ir demontējuši šā gada augustā.

Darbs trešdien un piektdien pēcpusdienas, vakara un nakts stundās plānots ar aprēķinu, lai iespējami mazāk būtu traucēta transporta kustība. Par ierobežojumiem satiksmē brīdinās attiecīgas ceļazīmes un, ja būs nepieciešams, transporta kustību regulēs būvdarbu veicēji.

Visus darbus plānots pabeigt naktī, taču būvnieki pieļauj iespēju, ka var rasties neparedzēti šķēršļi, tāpēc iedzīvotāji aicināti būt saprotošiem.

Veco balstu demontāža notiek pilsētas apgaismojuma rekonstrukcijas projekta ietvaros.


Sludinājums

VVA
12:04 | 15/10/13
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

Saskaņā ar spēkā esošo transkripciju ir Ūliha iela (ar garo "ū", nevis Uliha iela. Cienīsim savu valodu!

?!
16:15 | 15/10/13
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

paši demontētāji nesaprotamā veidā ar airesol krāsu apķēpā ietves...

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki