Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Stīns Lorenss: Valsts pret iedzīvotājiem


atlikušas 250 zīmes


Stīns Lorenss: Valsts pret iedzīvotājiem (29)

Otrdienā, 06. septembrī, 2011 | BIRKAS: Edgars Krūmiņš , vēlēšanas , Stīns Lorenss , Louie Fontaine
Izdrukāt Ziņot

Portāls piedāvā Liepājas domes deputāta, uzņēmēja Stīna Lorensa atklātu vēstuli par situāciju valstī, pilsētā, politikā. Vēstules beigās viņš pievienojis rēķinu Edgaram Krūmiņam.

Presei
2011.gada 6.septembris
Liepāja

Valsts pret iedzīvotājiem


Mūsdienu politiskā sistēma Latvijā ir pārvērtusies par kaut ko līdzīgu „Valsts pret iedzīvotājiem”. Proporcionāli pret pārējām ES valstīm, Latvijā ir ļoti liels sabiedriskā sektorā strādājošo balsstiesīgo skaits. Un, protams, tie, kas strādā šajā sektorā, cenšas saglabāt savu darba vietu, cītīgi radot problēmas privātajam sektoram un galīgi neuzvedoties kā līdzpilsoņi. Iebilst pret sistēmu viņi neuzdrošinās, jo baidās, ka, izsakot savu viedokli, var zaudēt savas darba vietas. Tajā pašā laikā viņi saprot to, ka kaut kas ar valsts aparātu īsti kārtībā nav. Es ticu tam, ka publiskajā sektorā strādājošie turpina balsot par tiem pašiem cilvēkiem, kas jau ir valdībā – esmu redzējis pārāk daudzus ofisus gan policijā, gan ieņēmumu dienestā, gan neskaitāmos citos valsts kantoros, kur datora vietā sēž bariņš skaistu blondīņu, čalojot un lakojot nagus.

Valsts aparāts ir novecojis, neefektīvs – daudzas iestrādnes no Padomju Savienības laikiem un to laiku domāšanas. Lai cilvēki izprastu, ko es ar to domāju, kā piemēru varu minēt protokolu sistēmu – protokola izrakstīšana par ātruma pārsniegšanu Latvijā, policistam aizņem veselu pusstundu, kas arī ir viens no iemesliem kāpēc daudzi cilvēki izvēlas dot kukuļus, esmu to darījis arī pats un mēs visi zinām, ka tas tiek darīts vēl joprojām, bet mēs to, diemžēl, pieņemam kā normālu parādību. Šī ir viena no lietām, ko varētu pavisam viegli un ātri izmainīt un no tā iegūtu mēs visi.

Es novēlu pašu labāko Latvijai, esmu šeit dzīvojis jau ilgi un plānoju šeit palikt arī turpmāk, bet Latvijas balsottiesīgajai sabiedrības daļai ir jāpamostas un jādod iespēju jaunām sejām ienākt politikā. Gados jaunu un vidēja vecuma iedzīvotāji pamet valsti, jo neredz tai nekādu nākotni – tam jādara gals.

Jaunās Latvijas ministri līdz šim šajos apstākļos nav saskatījuši problēmas, bet ir lietas, ko ir iespējams izmainīt pat vienas nakts laikā, ja vien ir tāda vēlēšanās.

Štokenbergs mežonīgajos rietumos
Skatoties uz Puisi Štokiju viņa pēdējā vizītē Liepājas policijas nodaļā, staigājam apkārt roku rokā sadevušies ar vietēja mēroga par politiķi būt gribošo Edgaru Krūmiņu.
http://www.irliepaja.lv/lv/raksti/liepajnieki/stokenbergs-policistiem-sola-piemaksas-un-jaunas-automasinas/
Solot jaunas automašīnas policijas puišiem, manuprāt, viņš nedara neko citu kā vien cenšas iegūt policijas spēku balsis tuvojošajās Saeimas vēlēšanās. Tāpat tas man liek atcerēties arī to, cik gan slikti Latvijas politiķi ir – viņi ir gatavi darīt visu, lai vien paliktu pie varas un, tādējādi, turpinātu piebāzt savas kabatas.

Un tas turpinās par spīti tam, ka gandrīz visa Latvijas tauta nobalsoja par viņu atlaišanu. Mums ir jāatceras, kāpēc prezidents Zatlers izmantoja savas tiesības ļaut Latvijas iedzīvotājiem izlemt vai valdībai vajadzētu palikt vai mainīties – rezultāts bija „Vācieties prom un atpakaļ nerādieties!”. Iemesls bija pavisam vienkāršs – Saeimas deputāti galvenokārt strādāja tikai pie tā kā padarīt sevi bagātākus, izmantojot sev dotās tiesības un varu. Un šeit mēs nonākam tieši pie Štokija, kura tieša atbildība kā iekšlietu ministram bija atbrīvot Latviju no šīm problēmām, bet kā mēs redzam, viņam ne tuvu neizdevās sliktos puišus, vai varbūt tos vajadzētu dēvēt par viņā draugiem, pie atbildības!

Bet atkal jau šie paši cilvēki sevi nostāda kā godprātīgus politiķus, solot Latvijas labā darīt to labāko. Es nesaprotu kā viņi spēj dzīvot normālu dzīvi, zinot, ka viņi, manuprāt, klaji melo. Mans personīgais viedoklis ir tāds, ka viņi noteikti ir pie šādas dzīves tā pieraduši, ka jau uzskata šos melus par normālu dzīves sastāvdaļu.

Puisis Štokijs izmanto Edgaru Krūmiņu kā ekspertu savā partijā (Vienotība). Krūmiņš ir tas pats cilvēks, kas iesūdzēja mani tiesā par to, ka publiski izteicos par to kā viņš ir mani un manu sievu šantažējis, pēc tam, kad kļuvu par Liepājas domes deputātu, jo šo vietu viņš bija vēlējies sev.

Krūmiņa kungs ar šo lietu izgāja 3 tiesu institūcijas, līdz pat Augstākajai tiesai, kur visās zaudēja, vien iztērējot tiesas laiku, Latvijas valsts naudas līdzekļus, lai censtos pierādīt, ko tādu, ko viņš pats zināja esam par meliem. Šis vīrs mani šantažēja un teica, ka ar mani un manu sievu notiks kas slikts, ja neatdošu viņam savu vietu domē – es savas domas par viņu nekad nemainīšu, šādiem cilvēkiem jāiet dzīvot mežā.

Pēdējā tiesas prāvā, kurā piedalījos, E.Krūmiņs, iespējams, nejauši, atdzinās, ka esot piekritis ar mani runāt pēc sarunas ar Štokenbergu un, kā mēs viņu varētu nodēvēt, Mazo Lembergu (Uldis Sesks), kas arī norāda uz to, kāpēc šāda tikšanās vispār notika un to, ka viņš nestrādāja viens, lai dabūtu mani laukā no Liepājas domes.

Es iesaku un lūdzu balsotājus kārtīgi padomāt pirms balss atdošanas un aizmirst par tādiem cilvēkiem kā Štokenbergs un pārējie augstus amatus ieņemošie politiķi no iepriekšējām valdībām – viņi visi ir vienādi, grupiņa laupītāju vienā vai otrā veidā. Latvijas politikā vajag ienākt jaunām asinīm – vecajiem zēniem jau tā ir gana naudas, lai laimīgi nodzīvotu dzīvi līdz galam.

Kā sviežas mazais Lemberg– izklaidējies kopā ar sliktajiem zēniem, kā to jau sen vajadzēja darīt? Sekojot mana kolēģa Liepājas domē, mazā Lemberga, politiskajai karjerai, varam secināt, ka šo gadu laikā viņš ir atbalstījis tikpat kā visus bijušos un esošos politikas sliktos zēnus – Lembergu, Šķēli, Šleseru, bet, tikko kā mākoņi ap viņa tā brīža elku sabiezējas, viņš veiksmīgi atrod jaunu figūru pie kuras pieķerties. Tomēr izskatās, ka, beidzot, viņam vairs nav jaunu draugu ar ko spēlēties, tāpēc viņš paliek kopā ar savu politisko gangsteru ģimeni.

Varbūt beidzot cilvēki sapratīs, ka šis vīrs neko labu Liepājai nenes. Vairāk nekā 10 gadus viņš zīmē sevi un savus darbus rožainās krāsā Seskam draudzīgajā vietējā presē („Kurzemes Vārdā”) – to cik labi Liepājā viss notiek un attīstās, bet tas nav ne tuvu tam, cik labi viss būtu varējis attīstīties bez viņa atrodoties šajā augstajā krēslā.

Mana galvenā vēlme un iemesls, kāpēc iesaistījos politikā, nav noslēpums, ka ir dabūt Mazo Lembergu ārā no viņa augstā amata. Man šķiet, ka liepājnieki sāk saprast, kāds šis vīrs patiesībā ir, bet tiem, kuri to vēl nav sapratuši, varu teikt – neesiet naivi! Šis vīrs ir veidots no tāda paša materiāla kā Lembergs, Šķēle, Šlesers un viņš pielieto tieši tās pašas iedzīvošanās tehnikas kādas visi pārējie.

Rēķins
Mani padara dusmīgu tas, ka Edgars Krūmiņš nav mācījies no neveiksmīgajiem mēģinājumiem mani šantažēt un atkal mēģina tikt lielajā politikā. Pēc uzvaras tiesā, man bija gana un es izlēmu likties mierā. Tomēr pēc likuma man ir doti 10 gadi, kuru laikā varu pieprasīt kompensāciju no Krūmiņa par izmaksām, ko šī prāva no manis ir prasījusi. Tā kā man jau metās nelabi ieraugot viņa seju vien, izlēmu neizmantot šīs tiesības, taču pēc nesenajiem notikumiem, redzot, ka Edgars Krūmiņš tomēr uzstājīgi cenšas kļūt par pilnvērtīgu politiķi, mainīju savas domas, jo uzskatu, ka viņš Latvijai nesīs tikai postu.

Tāpēc, lai cilvēkiem nerastos šaubas par to, ka runāju nopietni, publiski paziņoju, ka nosūtu Krūmiņa kungam rēķinu par manu 2 advokātu izmaksām, morālo kompensāciju un samaksu par manu izniekoto vērtīgo laiku. Ja Krūmiņš šo rēķinu neapmaksās 60 dienu laikā, es šo naudas summu piedzīšu no viņa tiesas ceļā, kā arī panākšu viņa apcietināšanu par šantāžu, ko viņš vērsa pret mani. Iesaku Krūmiņa kungam lūgt Štokenbergam aizdevumu. Rēķins Krūmiņam ir nosūtīts vienlaicīgi ar šīs vēstules publicēšanu.


Louie Fontaine
Steen Lorenz


Edgaram Krūmiņam
Liepājā


Rēķins


Datums: 31.08.2011

Morālā kompensācija un izmaksas par 2 advokātu – Pētera Treija un Agnese Hartmengas, izmantošanu manai aizstāvībai lietā, kuru tu pret mani ierosināji, un kurā tu zaudēji visās Latvijas tiesu institūcijās, arī Augstākajā tiesā. Man ir tiesības pieprasīt tev atlīdzināt šos zaudējumus saskaņā ar Latvijas likumdošanu, jo tu tiesu zaudēji un bez iemesla radīji man personīgus morālus un finansiālus zaudējumus.

Lai izvairītos no papildus tiesas prāvām, es dodu tev iespēju labprātīgi apmaksāt šo rēķinu 60 dienu laikā, neradot papildu izdevumus par vēl kādām jaunām tiesas prāvām.

1) Izdevumi par 2 advokātu algošanu: 5000 Ls
2) Morālā kompensācija: 3000 Ls
3) Mana laika izniekošana: 1000 Ls

Kopējā summa : 9000 Ls

Kompensāciju 60 dienu laikā jāpārskaita uz manu personīgo kontu.

Steen Lorenz
Pers.kods 250670-14679
Banka: DnB NORD BANKA AS
Konts: LV24 RIKO 0001 3019 7189 1


vēlot veiksmi,
Steen Lorenz

 

Portāls irliepaja.lv  sazinījās ar Saeimas deputāta kandidātu Edgaru Krūmiņu, lūdzot viņa komentāru par šo vēstuli. Krūmiņš apsolīja vēstuli izlasīt un sniegt par to savu vērtējumu, kas sekos drīzumā.

 

 


Sludinājums

CVK
14:39 | 06/09/11
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

Tā izskatās, ka Fontrēns tikai šodien izlasījis par faktu, ka Krūmiņš kandidē vēlēšanās.

Ukstiņš
14:47 | 06/09/11
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Te ir daudz taisnību, kura ir īstā grūti pateikt.

Tā ir
14:49 | 06/09/11
ZIŅOT
(-0)
(6)
+

Ir par ko padomāt...

:)
14:50 | 06/09/11
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Labais!

psrs
15:56 | 06/09/11
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

man arii nelabi metas no seska un shtokija....

Mafija
17:30 | 06/09/11
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Iesim uz vēlēšanām un vienu mafiju nomainīsim pret citu.

Liepājnieks
17:50 | 06/09/11
ZIŅOT
(-3)
(4)
+

Kaut nu izdotos ! Turēšu īkšķus par Stīnu.

SNIEGPARSLINJA
18:23 | 06/09/11
ZIŅOT
(-2)
(5)
+

ATBALSTU!..MALACIS STIIN :)

H
18:28 | 06/09/11
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Šitas raksts ir Seskam tikai pa labu, jo Vienotība Seskam ir kā skabarga vienā vietā.

Sencis
22:47 | 06/09/11
ZIŅOT
(-3)
(5)
+

Par Vienotību var balsot, tikai jāizsvītro Krūmiņš un Ķervis. Ko lai dara, katrā ģimenē pa ķēmam..

sesks
17:01 | 14/09/11
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

tur tev var tikai piekrist :)

nekurienes karalis
23:05 | 06/09/11
ZIŅOT
(-9)
(1)
+

ko stins neraksta pa sevi??? melis un liekulis, lai brauc uz savu cuuku zemi un ieved kartibu tur. pusrubulis un aksts...

rublim
23:19 | 06/09/11
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

ko stins tev tādu nodarījis?

Aurelijs
06:17 | 07/09/11
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

balta patiesiiba...

tara
09:19 | 07/09/11
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

vismaz viens var pateikt to ko patiesībā domā un tā ir patiesība.UN KAS ATTIECAS UZ NEKURIENES KARALI :.ZEME IR 1 UN VISIEM IR TIESĪBAS UZ TĀS DZĪVOT. UN TU KĀ ĪSTENS LATVJU BĀLELIŅŠ NEKO NEDARI PATS UN CIK NOPROTU CITIEM AR NEĻAUSI.

to tara
09:28 | 07/09/11
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

Piekrītu komentam un Stīvam-puse Liepāja ir atkarīga no Seska labvēlības, tāpēc visi klusē. Vismaz viens pateica, ko domā ļoti, ļoti daudzi.

papa karlo
10:09 | 07/09/11
ZIŅOT
(-9)
(5)
+

Fontēns atkal sapīpājās un viņam parādījās dievišķā atklāsme. Tāpat kā par ugunsdzēsējiem, kuri Seska uzdevumā ļāvuši nodegt viņa narkomānu midzenim. Es šo ugunsdzēsēju vietā iesūdzētu tiesā pašu Fontēnu par apmelošanu un neslavas celšanu. Un vispirms aizūtītu rēķinu - pa štukai katram glābējam, ka neļāva tai būdai pilnībā pelnos pārvērsties.

gunča
10:35 | 07/09/11
ZIŅOT
(-7)
(2)
+

Jā, izlasot šo fonteina (speciāli rakstu ar mazo burtu) rakstu, vien liecina par ši cilvēka šizofrēniju (kas parasti saasinās pavasarī un rudenī).

Matilde
10:43 | 07/09/11
ZIŅOT
(-2)
(13)
+

Cienu Stīnu par viņa konsekvenci un to, ka viņš neraustās saukt lietas īstajos vārdos. Mēs neesam akli, mēs redzam, kas apkārt notiek, bet ne katram ir iekšā atklāti pret to nostāties. Un Krūmiņš ir sīks, bezkaunīgs, ne visai gudrs, taču varaskārs pīslis, Liepāja nav siena kaudze - īlenu tajā nenoslēpsi. Esmu svītrojusi viņu no kandidātu listes un arī turpmāk mana roka nenotrīcēs.

Kosovs
13:18 | 07/09/11
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Manējā ar' !

boo didlie
00:16 | 09/09/11
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

nezinu kas ir kruums,,bet mazais lembiits,,ir liels bembiits,,,nekad negribu iepiities politikaa,jo man gribaas pacelot,atpuusties peec darba,gruut buut kaa sesks,,, var atpuusties,bet katrs solis 5reiz jaapdomaa,,un visa cikla galaa,lielaaka maaja labaakaa vietaa,,,bet kuru tas vairs interesees peec 10 gadiem,,varbuut kruums juniors vai fontaine juniors speelees 1aa komandaa,,varbuut vispaar paliks labaak,ko arii noveelu

Viņa
14:25 | 09/09/11
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Visi balsoja par saemas atlaišanu, visi grib un gaida pārnmaiņas. Bet tautai ir īsa atmiņa. Ka tik neievēlam tos pašus vēžus citā kulītē.

Matilde
14:39 | 09/09/11
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Taisnība. Taču esošā vēlēšanu sistēma neko labāku nesola. Vienīgā alternatīva - ejam uz http://www.cvk.lv/cgi-bin/wdbcgiw/base/komisijas2010.cvkand11.sak , studējam programmas, atlasam kandidātu sarakstus Kurzemes reģionam, salīdzinām, domājam. Atceramies arī tos deputātus un partijas, kas glāba Šlesera svilstošo pēcpusi http://titania.saeima.lv/LIVS10/SaeimaLIVS2_DK.nsf/0/FF53EC83C6C1FEFFC225789C0047DFA1?OpenDocument
It makes sense.

es arī
09:34 | 13/09/11
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

Visam vēstulē rakstītajam ir jāpiekrīt, vienīgi Lorenz kārtējo reizi parāda savu neaudzinātību un kultūras vākumu. Dzīvojot Latvijā būtu jāpgūst vienkāršas lietas, ka citu cilvēku pieklājīgi ir uzrunāt uz Jūs, sevišķi publiski, un ieejot teplās Latvijā pieņemts noņemt cepuri. Ar cepuri telpās atrasties drīkt tikai dāmas. Ja Lorenz apgūs kaut nedaudz Latvijā pieņemtās uzvedības normas, viņa atbalstītāju pulks spēcīgi pavairosies, jo ne tikai tīņi un mazgadīgie viņā klausās, bet viņa idejām piekrīt arī daļa pieaugušo.

psrs
14:08 | 14/09/11
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

mees vairs nedziivojam aizpagaishajaa gadsimtaa un tikumi un pieklaajiibas normas mainaas. par cepureem runaat vispaar ir muljkjiigi, jo daamaas sen jau neneesaa taadas "kuuku" cepures kaa tajos laikos, kad shie likumi tika izdomaati, arii "juusoshana" modernajaa pasulee ir sastopama tikai vecaas filmaas un pansionaatos.

komentārs
17:39 | 13/09/11
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Nevaru to Krūmeļa komentāru sagaidīt , laikam ka puika bankā rindā stāv pēc kredīta:D

es arī
09:16 | 15/09/11
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

To psrs. Ja nesaprotat, tad šeit nav runa par "moderno pasauli", kur rij visādus burgerus, staigā resni, čāpstina ar vaļēju muti, oficiālās ietādēs atļaujas iet lecenēs un šortos, telpās nenoņem keponus, bet runa ir par kādreiz kulturālu zemi Latviju, kur uzvedības normas likvidēja padomijas laiki, bet šodien bojā pārspīlētā amerikānija, kur nekad nav bijis savas kultūras. Latvija ir veca eiropeiska zeme, ar noteiktu nacionālo identitāti un mentalitāti, un vienmēr ir bijusi kulturāla zeme, bet protams rodas indivīdi, kas cenšas visu sabojāt. Kulturāls cilvēks ir kulturāls arī modernā pasaulē, jo moderna pasaule nav visatļautība un nekaunība.

psrs
12:40 | 15/09/11
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

nevajag jaukt kultuuru ar stiivumu un ne jau cepurees un burgeros sleepjas inteligjence. tas, ka, piemeeram, muusu pilseetas meers ir sasmarzjinaats un nogludinaats, nepadara vinju vairaak inteligjentu par nosljukushu burgereedaaju profesoru cepuree.

es arī
08:56 | 20/09/11
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Tam psrs. Liekas, ka lieki ar Jums diskutēt, jo ja Jūs uzkatāt, ka kultūra un laba audzināšana asociējas ar augstu izglītību, profesiju un amatu, tad piedodiet. Arī profesori dažreiz ir nekulturāli un vispārēji neizglītoti, jo pārzin tikai savu nozari, bet gadās ļoti erudīti, kulturāli un vispārēji attīstīti melnstrādnieki. Nepazīstu personīgi Sesku, bet vizuāli viņš izraisa visai patīkama cilvēka izskatu, vairāk komentēt nevaru, jo nezinu.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki