Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Svētku rotājumus papildinās dekoratīvi sniegavīri


atlikušas 250 zīmes


Svētku rotājumus papildinās dekoratīvi sniegavīri (1)

Autors: Evita Enģele, Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste
Otrdienā, 01. decembrī, 2015 | BIRKAS: advents , Ziemassvētki , rotājumi , Scan-Plast Latvia
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Liepājas dome

No otrdienas, 1.decembra, gatavojoties svētkiem, dažādās Liepājas vietās sākts izvietot dekoratīvo sniegavīru ģimenes, kas būs papildu elements kopējā Liepājas svētku rotā.

Dekoratīvie sniegavīri ir Liepājas speciālās ekonomiskās zonas uzņēmuma “Scan-Plast Latvia” sveiciens pilsētai un tās iedzīvotājiem svētkos. Kopumā Liepājā tiks izvietotas astoņas sniegavīru ģimenes, savukārt Grobiņā vēl divas.

Dekoratīvo sniegavīru ģimenes ir izgatavotas no stiklplasta – stipra, elastīga un izturīga materiāla, kas ir noturīgs visos laika apstākļos.

Sniegavīru ģimenes tiks izvietotas pie Liepājas reģionālās slimnīcas, Liepājas Olimpiskā centra, t/c “Rietumu centrs”, t/n “Kurzeme”, t/c “XL Sala”, t/c “Baata”, Graudu un Jūras ielas krustojumā, kā arī K. Zāles laukuma un Bāriņu ielas stūrī.

“Pilsētas uzņēmēju iniciatīva un vēlme iesaistīties kopējā svētku noformējuma radīšanā ir vērtējama ļoti atzinīgi. Šāda pilsētas un uzņēmēju mijiedarbība paplašina rotājumu klāstu Liepājā, iepriecinot pilsētas iedzīvotājus un viesus,” atzinīgi vērtē domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš.

Dome jau informējas, ka šogad pilsētas centrā izvietoti pēc jaunas koncepcijas izgatavoti svētku elementi. Ziemassvētku un gadumijas rotājumi veidoti tā, lai atgādinātu bērnībā lasīto pasaku noskaņas. Centrālais rotājums – liela pasaku grāmata, kas ir kā vadmotīvs pārējam centra noformējumam, – ir izvietots skvērā pie Liepājas universitātes. Pie pasaku grāmatas katrs var gan nofotografēties, gan apsēsties lielajā vecmāmiņas krēslā un noklausīties kādu Ziemassvētku dziesmiņu vai pasakas audio ierakstu. Tāpat arī šogad liepājniekus priecēs lielā svētku egle, kas rotāta jaunos motīvos, Adventa vainags Rožu laukumā, kā arī citi rotājumi.


Sludinājums

Forši
20:19 | 01/12/15
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Lūk uznēmējs, kurš dāvina rotājumus pilsėtai, kamēr cits tos izgatavo par nodoklu maksātāju naudu (lielu naudu), turklāt bez konkursa

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki