Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Testēs jaunu sabiedriskā transporta autobusu


atlikušas 250 zīmes


Testēs jaunu sabiedriskā transporta autobusu (1)

Pirmdienā, 05. novembrī, 2018 | BIRKAS: LST , sabiedriskais transports
Izdrukāt Ziņot
FOTO: "Liepājas sabiedriskais transports"

Gatavojoties veco "Volvo" markas autobusu nomaiņai pret jauniem, no otrdienas, 6.novembra, Liepājas sabiedriskā transporta maršrutos tiks testēts jauns "Isuzu" markas autobuss.

Pasažieri aicināti novērtēt un izteikt savas atsauksmes, informē pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports".

Autobuss, kuram nebūs nu jau tik ierastais Liepājas sabiedriskā transporta vizuālais noformējums,  līdz pat decembrim tiks testēts dažādos pilsētas autobusu maršrutos.  

Aicinām visus pasažierus savas atsauksmes par jaunajiem autobusiem izteikt aģentūras Facebook vai Twitter kontos (@liepajastransports), kā arī rakstot uz e-pastu: transports@liepaja.lv vai zvanot pa tālruni 634 28744. Īpaši gaidām atsauksmes no pasažieriem ar kustību traucējumiem kā arī pasažieriem, kuri pārvietojas ar bērnu ratiņiem.

Pamatojoties uz 2014.gadā noslēgto sadarbības līgumu starp Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūru "Liepājas sabiedriskais transports" un AS "Liepājas autobusu parks" par sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu Liepājas pilsētas maršrutos, Liepājas sabiedriskā transporta maršrutu tīklā nevar tikt izmantoti autobusi, kas vecāki par 10 gadiem.

Ņemot vērā to, ka Liepājas sabiedriskā transporta maršrutos vēl kursē astoņi vecie "Volvo" markas autobusi, kas nākamajā gadā sasniegs 10 gadu vecumu, tos plānots nomainīt pret jauniem autobusiem, tādēļ pārvadātājs ir uzsācis jaunu autobusu testēšanu.

Atgādinām, ka 2015.gadā Liepājā sāka kursēt 43 jauni Polijā ražoti "Solaris" lielie autobusi un 14 "Mercedes Benz" mazas ietilpības autobusi.


Sludinājums

Varis
10:19 | 06/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Inbox un tad jau redzēs kā būs 8 ir iespējams iegādāties tikai par vienu gadu vecumā un es domāju tā ka nav vērts ieskatīties sentence ir ļoti labi saprotu ka tas ir iespējams

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki