Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Tilta rekonstrukcijas laikā būs nozīmīgi satiksmes ierobežojumi


atlikušas 250 zīmes


Tilta rekonstrukcijas laikā būs nozīmīgi satiksmes ierobežojumi (6)

Trešdienā, 04. oktobrī, 2017 | BIRKAS: satiksme , rekonstrukcija , Lielā iela , tramvaja tilts , sabiedriskais transports , tramvajs
Izdrukāt Ziņot
Vieglā transporta kustības shēma.
Vieglā transporta kustības shēma.
Vieglā transporta kustības shēma. Sabiedriskā transporta kustības shēma. Gājēju kustības shēma.

Uzsākot realizēt Lielās ielas un Tramvaja tilta rekonstrukcijas projektu, gaidāmi nozīmīgi satiksmes ierobežojumi, ar kuriem dome aicina iedzīvotājus uzmanīgi iepazīties.

Remontdarbus plānots uzsākt vēl šajā gadā, provizoriski oktobra vidū. Par konkrētu datumu iedzīvotāji tiks informēti vēl pirms gaidāmajiem satiksmes ierobežojumiem, informē domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Freidenfelde.

Lai rastu visoptimālāko risinājumu un sagādātu iedzīvotājiem pēc iespējas mazāk neērtību būvdarbu laikā, satiksme uz Tramvaja tilta un Lielās ielas pavisam netiks slēgta, taču jārēķinās ar būtiskiem ierobežojumiem un sabiedriskā transporta kustības izmaiņām.

Satiksmei uz Tramvaja tilta būs atvērta tikai viena josla – virzienā no Jaunliepājas uz centru. Savukārt virzienā no centra uz Jaunliepāju varēs izbraukt tikai pa Jauno tiltu, kur tiks saglabāta divvirzienu transporta kustība. Rekonstrukcijas laikā arī Lielā iela satiksmei būs atvērta tikai vienā virzienā – uz Tramvaja tiltu (līdz Jūra ielai).

Pašvaldība lūdz iedzīvotājus pret satiksmes ierobežojumiem izturēties ar sapratni. Sastrēgumi ir neizbēgami, jo Tramvaja tilts ir galvenā pilsētas satiksmes artērija. Iedzīvotāji aicināti savlaicīgi apdomāt, kā pārvietoties – iespējams, atstāt automašīnas mājās un braukt ar sabiedrisko transportu vai iespējami pārvirzīt savus ikdienas maršrutus uz Jauno tiltu, kā arī ieplānot papildu laiku ceļā.

Tramvaja tilta un Lielās ielas rekonstrukcija ir noslēdzošais posms iepriekšējā plānošanas periodā iesāktajai tramvaja sliežu ceļu rekonstrukcijai, lai varētu nodrošināt piemērotu infrastruktūru zemās grīdas tramvaju vagoniem. Plānotie ieguvumi – mazināsies tehnisko avāriju risks, palielināsies pasažieru komforta līmenis, samazināsies trokšņi, tiks nodrošināta pieejamība cilvēkiem ar kustību traucējumiem un māmiņām ar bērnu ratiņiem.

Minētais projekts paredz gan Lielās ielas un tramvaja līnijas sakārtošanu, gan Tramvaja tilta paplašināšanu. Plānotās projekta kopējās izmaksas, kas paredz arī vairāku zemās grīdas tramvaju vagonu iegādi, ir 15 294 117,65 eiro, no kuriem Eiropas fondu finansējums paredzēts 12 195 529,41 eiro apmērā.


Sludinājums

Būs
20:19 | 04/10/17
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Jautri

Kā lielpilsētā
22:44 | 04/10/17
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Jau ir jautri. Šodien bija pamatīgs sastrēgums.

Kristers
09:22 | 05/10/17
ZIŅOT
(-2)
(1)
+

Vai ir plānota velojosla uz tilta?

Ojjajebūcens
19:56 | 05/10/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Tu 1. kursa students no citas pilsētas? Vai vienkārši naivs? Vai varbūt pilsētas jauc?
Kāda velojosla??? Te ir Liepāja!!!

Ojjajebūcens
19:30 | 05/10/17
ZIŅOT
(-3)
(0)
+

Saņems dauneļi vēlētāji ko pelnijuši :-D

Es
13:21 | 16/10/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Cik labi ir izdomāts, tik arī dumji, visa tā satiksmes regulēšana. Zirņu ielas galā vairs nevar apcirst riņķī uz Ganībeni? Cilvēkiem, kuri strādā vecajā ostmalā, lai tiktu uz Ganību ielu ir jābrauc gar Depo un jāstāv visa tajā sastrēgumā? Kas tas par idiotismu? Kā var nevarēt apcirst nekur riņķī pirms tilta un jāapbrauc pus Liepājai apkārt, jāizstāv korķi, tā vietā, lai izdarītu šo ātro pagriezienu!? Līdz galam nepārdomāts šis viss...

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki